Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 36ncı Akşam Maçları (Yarı Final)
Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 3-Lezita Yıldırım Piliç: 2
Hakemler: Behlül Kocacık, Halit Musaoğlu, Nihat Mendeş
Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Recep Durak, İmdat Kum, Nejat Eroğlu, Nejat Ersin, Erol Tolga, Tansel Oktar, Tamer Arancı, Şakir Öztürk, Şehmuz Aluş, Soner Boz
Antrenör: Fevzi Çapkınlar
Lezita Yıldırım Piliç: Bilal Akçay, Bülent Arığ. B.Yılmaz Karabayır, Mustafa Vural, Hüsamettin Karaaslan, Nejdet Atalay, Fatih Altay, Nedim Çalman, Vedat Temizel, Selahattin Hazır, Yılmaz Karaaslan
Antrenör: Eser Balaban
Goller: Dk.9 Nejat Ersin, Dk.24 Erol Tolga, Dk.42 Tansel Oktar (Adaçağ İnşaat Coşkunspor), Dk.20 B.Yılmaz Karabayır, Dk.45 Nejdet Atalay (Lezita Yıldırım Piliç)
Sarı Kartlar: Dk.37 Nejdet Atalay (Lezita Yıldırım Piliç). Dk.50 Erol Tolga (Adaçağ İnşaat Coşkunspor)
NOT: Adaçağ İnşaat Coşkunspor, Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde finale yükselmiştir.
—
Sude Gıda: 1-Er Yapı Bosna: 3
Hakemler: Sinan Bilgin, Beytullah Yiğit, Anıl Mavi
Sude Gıda: Süleyman Yetim, Metin Öztürk, Mustafa Şenol, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Erdem Baykan, Sinan Özalp (K.Kart), Selahattin Arslan (K.Kart), Serkan Kunduz, Hakan Ergünoğlu, Soner Çalışkan
Antrenör: Şemsettin Ege
Er Yapı Bosna: Ahmet Ediz, Özcan Tanıl, Berat Ferik, Yasin Usta, Şenol Kargün, Ufuk Cıbırlar, Salih Baş, Soner Neliker, Birol Yavuz, Akan Mıhçı
Antrenör: Bayram Çolak
Goller: Dk.7-46 Yasin Usta, Dk.32 Soner Neliker (Er Yapı Bosna), Dk.25 Selahattin Arslan (Sude Gıda)
Sarı Kartlar: Dk.20 Özcan Tanıl, Dk.36 Birol Yavuz, Dk.45 Berat Ferik (Er Yapı Bosna), Dk.20 Sinan Özalp, Dk.35 Selahattin Arslan, Dk.38 Şükrü Kara, Dk.43 Soner Çalışkan (Sude Gıda)
Kırmızı Kartlar: Dk.41 (2.Sarı) Sinan Özalp, Dk.47 Selahattin Arslan (Sude Gıda)
—
Sakarya İz Reklam: 2-Er Yapı: 4
Hakemler: Murat Baş, Uğur Garan, Engin Bıçak
Sakarya İz Reklam: Yunus Emre Karaaslan, Faruk Sarman, Kadir Murat Şen, Halil Karaaslan, Eyüp Berk, Cemalettin Parlak, Yusuf Taylan, Arif Sucuoğlu, Aycan Pekşen
Antrenör: Şükrü Kara
Er Yapı: Ömer Güler, Mustafa Sert, Cengiz Reis, Talip Toprak, Fatih Sarı, Bora Marangoz. Gökhan Kaba, Murat Özkan, Ceyhun Sarı, Semih Topçuoğlu, Burak Aydın
Antrenör: Bayram Çolak
Goller: Dk.1-39 Eyüp Berk (Sakarya İz Reklam), Dk.3-11 Cengiz Reis, Dk.23 Bora Marangoz, Dk.25 Fatih Sarı (Er Yapı)
Sarı Kartlar: Dk.18 Cemalettin Parlak (Sakarya İz Reklam), Dk.43 Talip Toprak, Dk.49 Ceyhun Sarı (Er yapı)
—
İKİNCİ TUR PROGRAMI
16 Ağustos Çarşamba (İZİN)
Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.
17 Ağustos Perşembe (İZİN)
Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.
18 Ağustos Cuma (FİNAL)
Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar Kategorisi (3ncülük maçı)
Köftecim Erdal-Lezita Yıldırım Piliç
Saat 21.00 Tecrübeli Olgunlar Kategorisi (Şampiyonluk maçı)
Remax Hür Gayrimenkul-Adaçağ İnşaat Coşkunspor
KUPA TÖRENİ
19 Ağustos Cumartesi (FİNAL)
Saat 20.00 Olgunlar Kategorisi (3ncülük maçı)
Akyazı Öztürkler Market-Sude Gıda
Saat 21.00 Olgunlar Kategorisi (Şampiyonluk maçı)
Suev İnşaat-Er Yapı Bosna
KUPA TÖRENİ
20 Ağustos Pazar (FİNAL)
Saat 20.00 Gençler Kategorisi (3ncülük maçı)
Toy Aydınlatma-Sakarya İz Reklam
Saat 21.00 Gençler Kategorisi (Şampiyonluk maçı)
Ertaş Harita-Er Yapı
KUPA TÖRENİ