Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    35nci Akşam Maçları (Yarı Final)

Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    35nci Akşam Maçları (Yarı Final)

 

 

Remax Hür Gayrimenkul: 8-Köftecim Erdal: 3

Hakemler: Ertuğrul Kardeş, Furkan Şen, Beytullah Yiğit

Remax Hür Gayrimenkul: İrfan Arkan, Engin Özdemir, Orhan Uzer, İsmail Işıksoy, Ünal Dilek, Erdinç Tuğralı, Orhan Kurtoğlu, Beyler Gökçe, Recai Eker, Aydın Günaydın, Aydın Kurucu, M.Ali Çalışkan

Antrenör: Mevlüt Akbaş

Köftecim Erdal: Ender Özdemir, Selahattin Aydın, Latif Yan, Recai Yan, İzzet Yaldız, Uğur Çelikarslan, Hüseyin Karamehmetoğlu, Abdurrahman Yılmaz, Adnan Öztürk

Antrenör: Yavuz Eraydın

Goller: Dk.9-10-39 M.Ali Çalışkan, Dk.17-24-36 Ünal Dilek, Dk.40-46 Beyler Gökçe (Remax Hür Gayrimenkul), Dk.26 Abdurrahman Yılmaz, Dk.33 Uğur Çelikarslan, Dk.50 Hüseyin Karamehmetoğlu (Köftecim Erdal)

NOT: Remax Hür Gayrimenkul, Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde finale yükselmiştir.

Akyazı Öztürkler Market: 1-Suev İnşaat: 3

Hakemler: Arif Sucuoğlu, Ömer Akyıldız, Nihat Mendeş

Akyazı Öztürkler Market: Şener Dönmez, Murat Akdeniz, Yusuf Yazıcı, Yusuf Demirbaş, Sadettin Dağlı, Ali Dülger, Habib Aydın, Muammer Hikmet, Fahrettin Berk, Hasan Altuntaş, Ayhan Muşmuloğlu

Antrenör: Mustafa Aydın

Suev İnşaat: Şaban Çolak, Turgut Okan, Sedat Memiş, Yusuf Gergin, Güngör Açıkgöz, Tuncay Budakin, Şükrü Güneş, Turhan Taşkın

Antrenör: Turan Varkan

Goller: Dk.24 Sadettin Dağlı (Akyazı Öztürkler Market), Dk.30 Turgut Okan, Dk.47 Güngör Açıkgöz, Dk.50 Yusuf Gergin (Suev İnşaat)

Sarı Kartlar: Dk.9 Yusuf Demirbaş, Dk.20 Murat Akdeniz, Dk.34 Sadettin Dağlı (Akyazı Öztürkler Market), Dk.48 Şaban Çolak, Dk.49 Tuncay Budakin (Suev İnşaat)

NOT: Suev İnşaat, Olgunlar Kategorisinde finale yükselmiştir.

Toy Aydınlatma: 2-Ertaş Harita: 3

Hakemler: Tayfun Güz, Hüseyin Uçar, Berkay Aykın

Toy Aydınlatma: Behçet Durak, Sinan Sarı (K.Kart), Abdullah İleli, Yavuz Cangır, Zeki Nalçacıoğlu, Ali Uzuner, Erdal Narin, Ömer Akdağ, Şenol Karatay

Antrenör: Ahmet Kara

Ertaş Harita: Veysel Beşik, Yasin Çelik, Ömer Gündostu, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Fatih Sarman, İlhan Var, Engin Öztunga, Levent Demiray

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.10 Engin Öztunga, Dk.17 Haydar Koç, Dk.43 Serdar Pamuklar (Ertaş Harita), Dk.11 Zeki Nalçacıoğlu, Dk.19 Ali Uzuner (Toy Aydınlatma)

Sarı Kartlar: Dk.34 Fatih Sarman, Dk.47 Haydar Koç, Dk.50+1 Serdar Pamuklar (Ertaş Harita), Dk.43 Behçet Durak, Dk.43 Abdullah İleli, Dk.50 Sinan Sarı (Toy Aydınlatma)

Kırmızı Kart: Dk.50+2 (2.Sarı) Sinan Sarı (Toy Aydınlatma)

NOT: Ertaş Harita, Genç Olgunlar Kategorisinde finale yükselmiştir.

İKİNCİ TUR PROGRAMI

15 Ağustos Salı (Yarı Finaller)

Saat 20.00 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Lezita Yıldırım Piliç

Tecrübeli Olgunlar (Grup 2ncisi-Grup 3ncüsü)

Saat 21.00 Sude Gıda-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 22.00 Sakarya İz Reklam-Er Yapı (Gençler)

16 Ağustos Çarşamba (İZİN)

Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

17 Ağustos Perşembe (İZİN)

Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

18 Ağustos Cuma (FİNAL)

Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Köftecim Erdal-

Saat 21.00 Tecrübeli Olgunlar (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

Remax Hür Gayrimenkul-

KUPA TÖRENİ

19 Ağustos Cumartesi (FİNAL)

Saat 20.00 Olgunlar Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Akyazı Öztürkler Market-

Saat 21.00 Olgunlar Kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

Suev İnşaat-

KUPA TÖRENİ

20 Ağustos Pazar (FİNAL)

Saat 20.00 Gençler Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Toy Aydınlatma-

Saat 21.00 Gençler Kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

Ertaş Harita

KUPA TÖRENİ

 

 

 

 

 

Related posts