Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası         34ncü Akşam Maçları (Çeyrek Final)

Bu haber 268 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası         34ncü Akşam Maçları (Çeyrek Final)

 

Sude Gıda: 5-Doruk Koleji: 4 (Penaltılar)

Hakemler: Tayfun Güz, Halit Musaoğlu, Nihat Mendeş

Sude Gıda: Süleyman Yetim, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Yıldıray Altun, Erdem Baykan, Sinan Özalp, Selahattin Arslan, Serkan Kunduz, Soner Çalışkan

Antrenör: Şemsettin Ege

Doruk Koleji: Kerim Kibar, Varol Keleş, Burak Çankaya, Ahmet Polat, Fuat Karadağ, Vedat Tapan, İhsan Odabaşı, Cavit Salpat, Murat Balaban

Antrenör: Namık Kemal Yılmaz

Goller: Dk.6 Selahattin Arslan (Sude Gıda), Dk.21 Cavit Salpat (Doruk Koleji)

Sarı Kartlar: Dk.38 Şükrü Kara, Dk.49 Serkan Kunduz (Sude Gıda), Dk.41 Murat Balaban (Doruk Koleji)

Penaltılar: Doruk Koleji: Murat Balaban (Gol), Varol Keleş (Kalecide kaldı), Cavit Salpat (Gol), Vedat Tapan (Gol), Fuat Karadağ (Direkten aut), Sude Gıda: Sinan Özalp (Gol), Şükrü Kara (Kalecide kaldı), Selahattin Arslan (Gol), Hakan Ergünoğlu (Gol), Serkan Kunduz (Gol)

NOT: Normal süresi 1-1 biten bu karşılaşma penaltılara gitmiştir. Atışlar sonucunda 5-4’lük üstünlük sağlayan Sude Gıda yarı finale yükselirken, Doruk Koleji ise turnuvaya veda etmiştir.

Sakarya İz Reklam: 7-EKM Grup: 2

Hakemler: Suat Güz, Ömer Faruk Kılıç, Anıl Mavi

Sakarya İz Reklam: Yunus Emre Karaaslan, Rahmi Avcı, Faruk Sarman, Kadir Murat Şen, Halil Karaaslan, Eyüp Berk, Cemalettin Parlak, Arif Sucuoğlu, Ahmet Kara, Ayhan Kalyoncu (K.Kart), Yusuf Taylan

Antrenör: Şükrü Kara

EKM Grup: Akın Erkan, Özgür Er, Kerim Ekşi (K.Kart), Kerim Zengin, Ramazan Küçük, Tekin Yılmazkaya, Osman Atalay, Aytaç Akın, Selçuk Delikara, Murat Tarkan

Antrenör: İbrahim Koşutan

Goller: Dk.4-43 Kadir Murat Şen, Dk.8-10-26-36-42 Eyüp Berk (Sakarya İz Reklam), Dk.11 Osman Atalay, Dk.46 (Pen.) Akın Erkan (EKM Grup)

Sarı Kartlar: Dk.20 Eyüp Berk, Dk.29 Ayhan Kalyoncu (Sakarya İz Reklam), Dk.37 Kerim Ekşi, Dk.41 Akın Erkan, Dk.47 Ramazan Küçük (EKM Grup)

Kırmızı Kartlar: Dk.30 (2.Sarı) Ayhan Kalyoncu (Sakarya İz Reklam), Dk.38 (2.Sarı) Kerim Ekşi (EKM Grup)

NOT: Bu sonuçla birlikte EKM Grup turnuvaya veda ederken, Sakarya İz Reklam ise yarı finale yükselmiştir.

Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: 3-Er Yapı Bosna: 4

Hakemler: Anıl Garan, Hüseyin Uçar, Berkay Aykın

Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: Mustafa Arslan, Yener Ersoy, Tuncay Zeyrek, İrfan Dal, Mustafa Zaimoğlu, Cengiz Kuybulu, Saffet Kaplan, Aydın Alkan, Hakan Sezvan, Salih Orta

Antrenör: Recep Durak

Er Yapı Bosna: Ahmet Ediz, Özcan Tanıl, Adil Yazıcı, Berat Ferik, Bayram Çolak, Şenol Kargün, Ufuk Cıbırlar, Salih Baş, Soner Neliker, Namık Kemal Yılmaz, Akan Mıhçı

Antrenör: Recep Pırıldar

Goller: Dk.3 Soner Neliker, Dk.20 Şenol Kargün, Dk.34-35 Ufuk Cıbırlar (Er Yapı Bosna), Dk.8-45 Cengiz Kuybulu, Dk.17 Saffet Kaplan (Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor)

Sarı Kartlar: Dk.11 Tuncay Zeyrek, Dk.28 Mustafa Arslan (Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor), Dk.26 Şenol Kargün, Dk.37 Bayram Çolak, Dk.44 Ufuk Cıbırlar, Dk.47 Ahmet Ediz (Er Yapı Bosna)

NOT: Bu sonuçla birlikte Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor turnuvaya veda ederken, Er Yapı Bosna ise yarı finale yükselmiştir.

Güneşoğlu Süt Ürünleri: 2-Er Yapı: 5

Hakemler: Mehmet Akıncık, Furkan Şen, Beytullah Yiğit

Güneşoğlu Süt Ürünleri: Fatih Kosovalı, Ayhan İlhan, Kadir Tekin, Yasin Yılmaz, Metin Surmaz, Mustafa Yıldırım, Kazım Turgut, Tuna Koçoğlu, İsmail Akdeniz

Antrenör: Yunus Emre Kayın

Er Yapı: Ömer Güler, Mustafa Sert, Cengiz Reis, Talip Toprak, Fatih Sarı, Gökhan Kaba, Murat Özkan, Ceyhun Sarı, Semih Topçuoğlu, Burak Aydın

Antrenör: Serhat Sütlü

Goller: Dk.8-20 Mustafa Yıldırım (Güneşoğlu Süt Ürünleri), Dk.29-50+2 Cengiz Reis, Dk.34 Mustafa Sert, Dk.36 Semih Topçuoğlu, Dk.50+1 Gökhan Kaba (Er Yapı)

Sarı Kartlar: Dk.21 Tuna Koçoğlu, Dk.48 Mustafa Yıldırım (Güneşoğlu Süt Ürünleri), Dk.47 Talip Toprak (Er Yapı)

İKİNCİ TUR PROGRAMI

12 Ağustos Cumartesi (İZİN)

Yarı finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

13 Ağustos Pazar (İZİN)

Yarı finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

14 Ağustos Pazartesi (Yarı Finaller)

Saat 20.00 Remax Hür Gayrimenkul-Köftecim Erdal

Tecrübeli Olgunlar (Grup 1ncisi-Grup 4ncüsü)

Saat 21.00 Akyazı Öztürkler Market-Suev İnşaat (Olgunlar)

Saat 22.00 Toy Aydınlatma-Ertaş Harita (Gençler)

15 Ağustos Salı (Yarı Finaller)

Saat 20.00 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Lezita Yıldırım Piliç

Tecrübeli Olgunlar (Grup 2ncisi-Grup 3ncüsü)

Saat 21.00 Sude Gıda-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 22.00 Sakarya İz Reklam-Er Yapı (Gençler)

16 Ağustos Çarşamba (İZİN)

Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

17 Ağustos Perşembe (İZİN)

Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

18 Ağustos Cuma (FİNAL)

Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Tecrübeli Olgunlar (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

19 Ağustos Cumartesi (FİNAL)

Saat 20.00 Olgunlar Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Olgunlar Kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

20 Ağustos Pazar (FİNAL)

Saat 20.00 Gençler Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Gençler kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.