Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası       32nci Akşam Maçları

Bu haber 124 kez okundu.
- -
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası       32nci Akşam Maçları

Temiz İş Alarm: 4-Gürdal Turizm: 4

Hakem: Sinan Bilgin

Temiz İş Alarm: İlhan Gülşen, Yakup Vergül, Ahmet Öksüz, Cevat İpşioğlu, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Yılmaz Demir, Murat Tunçlar, Mahmut Balkan, Metin Başkaya

Antrenör: Yok

Gürdal Turizm: Hüsamettin Gönüller, Doğan Yüksel, Hamza Balcılar, Derya Sökmenberk, Levent Berber, Uğur Uysal, Ali Alyüz, Mustafa Ferman, Yusuf Diril, Erdoğan Yavuz

Antrenör: Muammer Alataş

Goller: Dk.3-17 Yusuf Diril, Dk.23-45 Derya Sökmenberk (Gürdal Turizm), Dk.10 Murat Tunçlar, Dk.12-22 Yılmaz Demir, Dk.37 Özcan Sönmez (Temiz İş Alarm)

Sarı Kartlar: Dk.31 Doğan Yüksel, Dk.46 Levent Berber (Gürdal Turizm)

Ada Çit: 2- 1837 Sapanca Balkaya Tekstil: 6

Hakem: Gökhan Kahyacık

Ada Çit: Özgür Akpınar, Mustafa Sarı, Dinçer Çakar, Serkan Doğan, Emrah Yılmaz, Orhan Ergün, Özgür Ömez

Antrenör: Murat Boz

1837 Sapanca Balkaya Tekstil: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar, Mustafa Bostan, Kemal Cavnar, Serkan Koçak, Erhan Tanta

Antrenör: Buğra Cebeci

Goller: Dk.3 Serkan Koçak, Dk.30 Efkan Akarlar, Dk.32-42-48 Kemal Cavnar, Dk.50 Erhan Tanta (1837 Sapanca Balkaya Tekstil), Dk.6 Serkan Doğan, Dk.36 Özgür Ömez (Ada Çit)

Sakarya Sanatkarlar Odası: 3-Oto Aydeniz: 15

Hakem: Hakan Can Yılmaz

Sakarya Sanatkarlar Odası: Önder Özaydın, Ayhan Cengiz, Ferruh Turgut, Ömer İlkbahar, Hüseyin Alkan, Mehmet Ecevit, Ersin Akpınar

Antrenör: Ahmet Oktar

Oto Aydeniz: Adem Çolak, Çetin Tunçat, Cevat Koç, Erdoğan Talay, Mustafa Çabuk, Davut Arslan, Engin Akyıldız

Antrenör: Şahin Aydeniz

Goller: Dk.5-10-13-31-45-46 Erdoğan Talay, Dk.9-19-21-22 Cevat Koç, Dk.15-29-36 Mustafa Çabuk, Dk.35 Engin Akyıldız, Dk.42 Çetin Tunçat (Oto Aydeniz), Dk.29 Ayhan Cengiz, Dk.30 Ersin Akpınar, Dk.49 Hüseyin Alkan (Sakarya Sanatkarlar Odası)

Milli Eğitim: 6-Er Yapı: 19

Hakem: Mehmet Çelik

Milli Eğitim: İsa Aydıncı, Yusuf Yıldırım, Meriç Akkaya, Murat Kantarcı, Numan Savur, Sadık Adatepe

Antrenör: İlhan Sütlü

Er Yapı: Ogün Aydın, Mustafa Sert, Cengiz Reis, Talip Toprak, Gökhan Kaba, Murat Özkan, Ceyhun Sarı, Semih Topçuoğlu

Antrenör: Bayram Çolak

Goller: Dk.3-39-44 Numan Savur, Dk.5-41 Meriç Akkaya, Dk.31 Yusuf Yıldırım (Milli Eğitim), Dk.4-11-14 Semih Topçuoğlu, Dk.6-19-28-30 (Pen.)-43-48 Gökhan Kaba, Dk.8-21-35-38 Cengiz Reis, Dk.26-36 Talip Toprak, Dk.30-47 Murat Özkan, Dk.37 Mustafa Sert, Dk.42 Ceyhun Sarı (Er Yapı)

Adaşen Oto&Seçkin Makina: 7-Ertaş Harita: 17

Hakem: Furkan Kocayıldız

Adaşen Oto&Seçkin Makina: Süleyman Çakır, Hakan Bıyık, Ümit Halisküçük, Ercan Atik, Cemil Pelin, Selim Işıklar, Ferdi Halisküçük, Ali Turan

Antrenör: Ahmet Şen

Ertaş Harita: Veysel Beşik, Aytaç Çakıroğlu, Yasin Çelik, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Metin Aydınlı, İlhan Var, Ömer Gündostu

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.3-14-30-32-34-35-36-37-43-44-46 Haydar Koç, Dk.6-24-49 Metin Aydınlı, Dk.39 İlhan Var, Dk.41-48 Yasin Çelik (Ertaş Harita), Dk.13-38-42-45 Ali Turan, Dk.21-31 Selim Işıklar, Dk.33 Cemil Pelin (Adaşen Oto&Seçkin Makina)

İKİNCİ TUR STATÜSÜ

Gençler Kategorisi: 28 Takımın mücadele ettiği bu kategoride gruplarında ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir.

Olgunlar Kategorisi: 19 Takımın mücadele ettiği bu kategoride ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar ve 3 grubun en iyi 2 tane 3ncüsü, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir. (NOT: A Grubunun 7 takımdan oluşmasından dolayı, buradaki en iyi 3ncü belirlenirken, grup sonuncusundan aldığı puan veya puanlar dikkate alınmaz.)

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi: 7 Takımın yer aldığı bu grupta ilk dört (1,2,3 ve 4) sırayı alan takımlar. eleminasyon usulü oynanacak yarı finale yükseleceklerdir.

İKİNCİ TUR PROGRAMI

8 Ağustos Salı

Ara transfer olacağından maç yapılmayacaktır.

9 Ağustos Çarşamba

Ara transfer olacağından maç yapılmayacaktır.

10 Ağustos Perşembe (Çeyrek Finaller)

Saat 20.00 Akyazı Öztürkler Market-Umut Oto

Olgunlar (A Grubu 1ncisi-En iyi ilk 3ncü)

Saat 21.00 Şanlı Apart-Toy Aydınlatma

Gençler (A Grubu 1ncisi-C Grubu 2ncisi)

Saat 22.00 Oto Aydeniz-Suev İnşaat

Olgunlar (B Grubu 1ncisi-En iyi 2nci 3ncü)

Saat 23.00 Ertaş Harita-Eski Dostlar

Gençler (B Grubu 1ncisi-D Grubu 2ncisi)

11 Ağustos Cuma (Çeyrek Finaller)        

Saat 20.00 Sude Gıda-Doruk Koleji

Olgunlar (C Grubu 1ncisi-A Grubu 2ncisi)

Saat 21.00 Sakarya İz Reklam-EKM Grup

Gençler (C Grubu 1ncisi-A Grubu 2ncisi)

Saat 22.00 Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor-Er Yapı Bosna

Olgunlar (B Grubu 2ncisi-C Grubu 2ncisi)

Saat 23.00 Güneşoğlu Süt Ürünleri-Er Yapı

Gençler (D Grubu 1ncisi-B Grubu 2ncisi)

12 Ağustos Cumartesi (İZİN)

Yarı finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

13 Ağustos Pazar (İZİN)

Yarı finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

14 Ağustos Pazartesi (Yarı Finaller)

Saat 20.00 Remax Hür Gayrimenkul-Köftecim Erdal

Tecrübeli Olgunlar (Grup 1ncisi-Grup 4ncüsü)

Saat 21.00 Olgunlar (Çeyrek Final 1nci maç galibi-2nci maç galibi)

Saat 22.00 Gençler (Çeyrek Final 1nci maç galibi-2nci maç galibi)

15 Ağustos Salı (Yarı Finaller)

Saat 20.00 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Lezita Yıldırım Piliç

Tecrübeli Olgunlar (Grup 2ncisi-Grup 3ncüsü)

Saat 21.00 Olgunlar (Çeyrek Final 3ncü maç galibi-4ncü maç galibi)

Saat 22.00 Gençler (Çeyrek Final 3ncü maç galibi-4ncü maç galibi)

16 Ağustos Çarşamba (İZİN)

Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

17 Ağustos Perşembe (İZİN)

Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

18 Ağustos Cuma (FİNAL)

Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Tecrübeli Olgunlar (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

19 Ağustos Cumartesi (FİNAL)

Saat 20.00 Olgunlar Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Olgunlar Kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

20 Ağustos Pazar (FİNAL)

Saat 20.00 Gençler Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Gençler kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.