Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    31nci Akşam Maçları

Bu haber 213 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    31nci Akşam Maçları

 

Akyazı Öztürkler Market: 4-Umut Oto: 5

Hakem: Arif Sucuoğlu

Akyazı Öztürkler Market: Şener Dönmez, Yusuf Demiralay, Ömer Dere, Yusuf Demirbaş, Sadettin Dağlı, Habib Aydın, Murat Çavdar, Muammer Hikmet, Fahrettin Berk

Antrenör: Mustafa Aydın

Umut Oto: Musa Boya, Ali İhsan Tarım, Ali Kemal Balçık, Engin Bıyık, Murat Alan, Süleyman Demirci, Halil İşbakan, Menderes Çil

Antrenör: Fatih Gürel

Goller: Dk.8 Habib Aydın, Dk.12-13 Fahrettin Berk, Dk.31 Yusuf Demirbaş (Akyazı Öztürkler Market), Dk.19-50 Süleyman Demirci, Dk.29 Murat Alan, Dk.30 Ali İhsan Tarım, Dk.37 Ali Kemal Balçık (Umut Oto)

Sarı Kartlar: Dk.12 Süleyman Demirci (Umut Oto), Dk.45 Murat Çavdar (Akyazı Öztürkler Market)

Limandere Turan Fındık: 8-Akyazı Samastı İnşaat: 10

Hakem: Süleyman Hilmi Metin

Limandere Turan Fındık: Hikmet Karaman, Sinan Erbaş, Ergün Demir, Recep Erbaş, Behsat Tosun, Muhammet Ali İskender, Hakan Aydın

Antrenör: Murat Taşkın

Akyazı Samastı İnşaat: Mesut Özkan, Nadir Orsavaş, Özcan Bulut, Nihat İçyüz, Hasan Sabri Yılmaz, Mustafa Yavuz, Recep Sarı

Antrenör: İlyas Asan

Goller: Dk.7-30 Recep Sarı, Dk.14-15-33 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.18-25-29-44 Mustafa Yavuz, Dk.43 Nihat İçyüz (Akyazı Samastı İnşaat), Dk.11-21 Behsat Tosun, Dk.17-19-35-37-42 Ergün Demir, Dk.36 Hakan Aydın (Limandere Turan Fındık)

Sarı Kartlar: Dk.32 Muhammed Ali İskender (Limandere Turan Fındık), Dk.37 Mesut Özkan, Dk.38 Cemil Kurtoğlu (Akyazı Samastı İnşaat)

Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: 4-Güneşoğlu Süt Ürünleri: 7

Hakem: Uğur Garan

Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: Şafak Topçuoğlu, Halil İbrahim Topçuoğlu, Hayri Vatansever, Volkan Karaca, Celal Bulut, Yusuf Öden, Beyti Aydın, İsmail Topçuoğlu

Antrenör: Engin Bostancı

Güneşoğlu Süt Ürünleri: Fatih Kosovalı, Ayhan İlhan, Yasin Yılmaz, Erkan Reçber, Cemil Gümüş, Metin Surmaz, Mustafa Yıldırım, Kazım Turgut, Tuna Koçoğlu, İsmail Akdeniz

Antrenör: Yunus Emre Kayın

Goller: Dk.4 Ayhan İlhan, Dk.12-15-18 Kazım Turgut, Dk.14 Tuna Koçoğlu, Dk.37 Mustafa Yıldırım, Dk.43 Cemil Gümüş (Güneşoğlu Süt Ürünleri), Dk.7-29 Yusuf Öden, Dk.47 Beyti Aydın, Dk.50 İsmail Topçuoğlu (Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları)

Milli Eğitim: 2-Doruk Koleji: 3

Hakem: Beytullah Yiğit

Milli Eğitim: Güngör İçer, Ekrem Kabil, Erkan Çetin, Kenan Karan, Atilla Çolak, Necmi Sağıroğlu, İskender Keskin

Antrenör: İlhan Sütlü

Doruk Koleji: Necmi Baltaoğlu, Burak Çankaya, Aydın Özmert, Ahmet Polat, Fuat Karadağ, Vedat Tapan, Yüksel Yılmaz, Cavit Salpat, Murat Balaban

Antrenör: Namık Yılmaz

Goller: Dk.3-21-27 Cavit Salpat (Doruk Koleji), Dk.24-44 Atilla Çolak (Milli Eğitim)

TURNUVA PROGRAMI

07 Ağustos Pazartesi

Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

İLK TUR SONU

İKİNCİ TUR STATÜSÜ

Gençler Kategorisi: 28 Takımın mücadele ettiği bu kategoride gruplarında ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir.

Olgunlar Kategorisi: 19 Takımın mücadele ettiği bu kategoride ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar ve 3 grubun en iyi 2 tane 3ncüsü, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir. (NOT: A Grubunun 7 takımdan oluşmasından dolayı, buradaki en iyi 3ncü belirlenirken, grup sonuncusundan aldığı puan veya puanlar dikkate alınmaz.)

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi: 7 Takımın yer aldığı bu grupta ilk dört (1,2,3 ve 4) sırayı alan takımlar. eleminasyon usulü oynanacak yarı finale yükseleceklerdir.

İKİNCİ TUR PROGRAMI

8 Ağustos Salı

Ara transfer olacağından maç yapılmayacaktır.

9 Ağustos Çarşamba

Ara transfer olacağından maç yapılmayacaktır.

10 Ağustos Perşembe (Çeyrek Finaller)

Saat 20.00 Olgunlar (A Grubu 1ncisi-En iyi ilk 3ncü)

Saat 21.00 Gençler (A Grubu 1ncisi-C Grubu 2ncisi)

Saat 22.00 Olgunlar (B Grubu 1ncisi-En iyi 2nci 3ncü)

Saat 23.00 Gençler (B Grubu 1ncisi-D Grubu 2ncisi)

11 Ağustos Cuma (Çeyrek Finaller)        

Saat 20.00 Olgunlar (C Grubu 1ncisi-A Grubu 2ncisi)

Saat 21.00 Gençler (C Grubu 1ncisi-A Grubu 2ncisi)

Saat 22.00 Olgunlar (B Grubu 2ncisi-C Grubu 2ncisi)

Saat 23.00 Gençler (D Grubu 1ncisi-B Grubu 2ncisi)

12 Ağustos Cumartesi (İZİN)

Yarı finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

13 Ağustos Pazar (İZİN)

Yarı finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

14 Ağustos Pazartesi (Yarı Finaller)

Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar (Grup 1ncisi-Grup 4ncüsü)

Saat 21.00 Olgunlar (Çeyrek Final 1nci maç galibi-2nci maç galibi)

Saat 22.00 Gençler (Çeyrek Final 1nci maç galibi-2nci maç galibi)

15 Ağustos Salı (Yarı Finaller)

Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar (Grup 2ncisi-Grup 3ncüsü)

Saat 21.00 Olgunlar (Çeyrek Final 3ncü maç galibi-4ncü maç galibi)

Saat 22.00 Gençler (Çeyrek Final 3ncü maç galibi-4ncü maç galibi)

16 Ağustos Çarşamba (İZİN)

Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

17 Ağustos Perşembe (İZİN)

Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

18 Ağustos Cuma (FİNAL)

Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Tecrübeli Olgunlar (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

19 Ağustos Cumartesi (FİNAL)

Saat 20.00 Olgunlar Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Olgunlar Kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

20 Ağustos Pazar (FİNAL)

Saat 20.00 Gençler Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Gençler kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.