Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   2nci Akşam Maçları

Bu haber 418 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   2nci Akşam Maçları

Esmer AVM: 2-Doruk Koleji: 5

Hakem: Hüseyin Uçar

Esmer AVM: Halil İbrahim Akturan, Fatih Durmaz, Ali Küpeli, Ahmet Kurt, Erdem Demir, Can Dağlıoğlu, Hüseyin Köse, Erdoğan Çakır, Serkan Karagöz, Ali Yalçın Kaptan, Çetin Akpınar

Antrenör: Yok

Doruk Koleji: Erkan Aydoğan, İbrahim Türk, Doğan Konuklar, Gürkan Kurtuluş, Enis Tort, Musa Avcı, Fevzi Çolak, Ümit Tiflis, Mustafa Kolat, İshak Topçu, Bilal Emre Baylan

Antrenör: Melih Uzunözmen

Goller: Dk.5 Fatih Durmaz, Dk.34 Erdoğan Çakır (Esmer AVM), Dk.6-33 Mustafa Kolat, Dk.22-27 Ümit Tiflis, Dk.47 Bilal Emre Baylan (Doruk Koleji)

Sarı Kartlar: Dk.26 Doğan Konuklar, Dk.32 İshak Topçu (Doruk Koleji)

Doruk Koleji: 3-Akyazı Öztürkler Market: 5

Hakem: Engin Bıçak

Doruk Koleji: Kerim Kibar, Fuat Karadağ, Vedat Tapan, Ahmet Polat, İsa Hocalar, Yüksel Yılmaz, İhsan Odabaşı, Aydın Özmert, Fatih Kıstak

Antrenör: Aydın Özmert

Akyazı Öztürkler Market: Şener Dönmez, Habib Aydın, Hasan Altuntaş, Fahrettin Berk, Murat Çavdar, Muammer Hikmet, Sadettin Dağlı, Ömer Dere, Ayhan Muşmuloğlu

Antrenör: İrfan Dinçer

Goller: Dk.17-29-39 Habib Aydın, Dk.44 Ömer Dere, Dk.48 Ayhan Muşmuloğlu (Akyazı Öztürkler Market), Dk.41 İhsan Odabaşı, Dk.35-49 (Pen.) Aydın Özmert (Doruk Koleji)

Sarı Kartlar: Dk.11 Fahrettin Berk, Dk.49 Murat Çavdar (Akyazı Öztürkler Market), Dk.11 Yüksel Yılmaz, Dk.43 İhsan Odabaşı, Dk.48 Fatih Kıstak (Doruk Koleji)

 

Lezita Yıldırım Piliç: 1-Remax Hür Gayrimenkul: 5

Hakem: Furkan Şen

Lezita Yıldırım Piliç: Bilal Akçay, Nedim Çalman, Selahattin Hazır, Bülent Arığ, Hüsamettin Karaaslan, B.Yılmaz Karabayır, Yılmaz Karaaslan, Tuna Özkök, Ayhan Aydemir, Özer Yüksel, Vedat Temizel, Fatih Altay, Mustafa Vural

Antrenör: Eser Balaban

Remax Hür Gayrimenkul: Tuncay Pamuklar, Engin Özdemir, İsmail Işıksoy, Ünal Dilek, Erdinç Tuğralı, Orhan Kurtoğlu, Beyler Gökçe, Recai Eker, Aydın Günaydın, Aydın Kurucu, Özcan Sevinç, Mehmet Ali Çalışkan

Antrenör: Mevlüt Akbaş

Goller: Dk.6 Beyler Gökçe, Dk.20 Özcan Sevinç, Dk.30 Ünal Dilek, Dk.32 Aydın Kurucu, Dk.40 Orhan Kurtoğlu (Remax Hür Gayrimenkul), Dk.41 Yılmaz Karaaslan (Lezita Yıldırım Piliç)

Umut Oto: 6-Milli Eğitim: 2

Hakem: Ahmet Gürdal

Umut Oto: Musa Boya, Adem Yıldırım, Ali İhsan Tarım, Halil İşbakan, Bülent Keskin, Engin Bıyık, Murat Alan, Halil İbrahim Kotan, Adem Tandoğan, Menderes Çil, Ali Kemal Balçık

Antrenör: Aykut Kobaş

Milli Eğitim: Güngör İçer, Ali Türkyılmazoğlu, İskender Keskin, İbrahim Demirbaş, Necmi Sağıroğlu, Erkan Çetin, Atilla Çolak, Koray Hoşbay, Ekrem Kabil

Antrenör: İlhan Sütlü

Goller: Dk.2-12 Engin Bıyık, Dk.3-32 Halil İbrahim Kotan, Dk.40 Ali İhsan Tarım, Dk.42 Murat Alan (Umut Oto), Dk.34-38 Erkan Çetin (Milli Eğitim)

 

Çiğ Köftecim: 1-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat: 3

Hakem: Özgür Ömez

Çiğ Köftecim: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Rasim Süha Sarı, Volkan Bakan, E.Emre Kibar, Faruk Kavakçı, Rüstem Baş, Faik Kavakçı, Bedri Gel

Antrenör: Fatih Yener

Sapanca Mustafa Mercan İnşaat: Hakan Nalbantoğlu, Ferhat Taner, Samet Kılıç, Mehmet Uçar, Erkan Çorbacıoğlu, Hürol Hazer, Kadir Yıldırım, Yusuf Ortatepe, Barış Özgenç

Antrenör: Abdullah Bostancı

Goller: Dk.8-39-45 Samet Kılıç (Sapanca Mustafa Mercan İnşaat), Dk.21 Rüstem Baş (Çiğ Köftecim)

TURNUVA PROGRAMI

7 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Yıldız Yemek-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 Milli Eğitim-Ertaş Harita (Gençler)

Saat 21.30 Gürdal Turizm-Hunca Masterler (Olgunlar)

Saat 22.30 Uzman Kimya-Ada Çit (Gençler)

Saat 23.30 Temiz İş Alarm-Oto Aydeniz (Olgunlar)

8 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)

Saat 20.30 Sakarya İz Reklam-Eski Reji (Gençler)

Saat 21.30 1837 Sapanca Balkaya Tekstil-Adaşen Oto&Seçkin Makina (Gençler)

Saat 22.30 Kocaeli Masterler-Has Traktör (Gençler)

Saat 23.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Proda (Gençler)

9 Temmuz Pazar

Saat 19.30 BAİ Yapı-Kuyudibi Savaşspor (Gençler)

Saat 20.30 Düzce Veteranlar-Sude Gıda (Olgunlar)

Saat 21.30 Eski Dostlar-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Gençler)

Saat 22.30 Er Yapı Bosna-Kocaali Demir Emlak (Olgunlar)

Saat 23.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Suev İnşaat (Olgunlar)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.