Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası     29ncu Akşam Maçları

Bu haber 249 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası     29ncu Akşam Maçları

 

Adaşen Oto&Seçkin Makina: 5-Uzmun Kimya: 5

Hakem: Suat Güz

Adaşen Oto&Seçkin Makina: Süleyman Çakır, Nejat Ümmet, Resul Soylu, Hakan Bıyık, Ümit Halisküçük, Ercan Atik, Cemil Pelin, Savaş Öztürk, Selim Işıklar, Ferdi Halisküçük

Antrenör: Ercan Atik

Uzman Kimya: Ertuğrul Çetin, Serdar Eliyok, Serdar Aktürk, Emrah Toylar, Orhan Tok, Emre Uludere, Yasin Badır

Antrenör: Ergün Özgür

Goller: Dk.11 Emre Uludere, Dk.18-45 Orhan Tok, Dk.23 Emrah Toylar, Dk.41 (Pen.) Serdar Aktürk (Uzman Kimya), Dk.15-33-49 Resul Soylu, Dk.30 Cemil Pelin, Dk.31 Selim Işıklar (Adaşen Oto&Seçkin Makina)

Sarı Kartlar: Dk.29 Yasin Badır, Dk.48 Orhan Tok (Uzman Kimya)

Köftecim Erdal: 1-Lezita Yıldırım Piliç: 3

Hakem: Furkan Kocayıldız

Köftecim Erdal: Ender Özdemir, Selahattin Aydın, Latif Yan, Recai Yan, İzzet Yaldız, Uğur Çelikarslan, Hüseyin Karamehmetoğlu, Abdurrahman Yılmaz, Adnan Öztürk

Antrenör: Mesut Özkan

Lezita Yıldırım Piliç: Bilal Akçay, Bülent Arığ, B.Yılmaz Karabayır, Mustafa Vural, Fatih Altay, Özer Yüksel, Nedim Çalman, Tunca Özkök, Vedat Temizel, Yılmaz Karaaslan

Antrenör: Eser Balaban

Goller: Dk.35 Nedim Çalman, Dk.42 Mustafa Vural, Dk.46 Özer Yüksel (Lezita Yıldırım Piliç), Dk.44 Latif Yan (Köftecim Erdal)

Remax Hür Gayrimenkul: 7-Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 1

Hakem: Burak Olcar

Remax Hür Gayrimenkul: Tuncay Pamuklar, İrfan Arkan, Engin Özdemir, Orhan Uzer, İsmail Işıksoy, Ünal Dilek, Erdinç Tuğralı, Orhan Kurtoğlu, Beyler Gökçe, Recai Eker, Aydın Kurucu, Özcan Sevinç, M.Ali Çalışkan

Antrenör: Ahmet Akkaya

Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Recep Durak, Ferdi Tapşın, İmdat Kum, Nejat Barut, Nejat Eroğlu, Nejat Ersin, Erol Tolga, Tansel Oktar, Tamer Arancı, Şakir Öztürk, Şehmuz Aluş, Soner Boz

Antrenör: Fevzi Çapkınlar

Goller: Dk.2 Recai Eker, Dk.6-42 Beyler Gökçe, Dk.12-21-39-50 Aydın Kurucu (Remax Hür Gayrimenkul), Dk.9 Soner Boz (Adaçağ İnşaat Coşkunspor)

Sarı Kartlar: Dk.29 Nejat Eroğlu, Dk.35 Nejat Barut (Adaçağ İnşaat Coşkunspor)

Has Traktör: 0-Toy Aydınlatma: 3 (Hükmen)

NOT: Bu karşılaşma, Has Traktör’ün sahaya çıkmaması nedeniyle, Hakem Mehmet Akıncık tarafından iptal edilmiştir. Müsabaka, Toy Aydınlatma’nın 3-0 Hükmen galibiyeti şeklinde tescil olmuştur.

Kaynarca Duran Teknik: 4-EKM Grup: 11

Hakem: Süleyman Hilmi Metin

Kaynarca Duran Teknik: Yusuf Bozkurt, Ahmet Altay, Fatih Şaşmaz, Nusret Türkmen, Fikret Göbekçioğlu, Hüseyin Özbay

Antrenör: Yok

EKM Grup: Akın Erkan, Kerim Ekşi, Erol Ekşi, Kerim Zengin, Hikmet Oktar, Tekin Yılmazkaya, Osman Atalay, Aytaç Akın, Selçuk Delikara

Antrenör: Yok

Goller: Dk.8-9 Kerim Ekşi, Dk.20 Aytaç Akın, Dk.21-36 (Pen.)-40-44-50 Osman Atalay, Dk.29-35 Hikmet Oktar, Dk.41 Kerim Zengin (EKM Grup), Dk.23 Ahmet Altay, Dk.28 Fatih Şaşmaz, Dk.33 (Pen.) Nusret Türkmen, Dk.39 Hüseyin Özbay (Kaynarca Duran Teknik)

Sarı Kartlar: Dk.15 Selçuk Delikara, Dk.24 Hikmet Oktar (EKM Grup), Dk.42 Fikret Göbekçioğlu (Kaynarca Duran Teknik)

TURNUVA PROGRAMI

05 Ağustos Cumartesi

Saat 21.00 Eski Reji-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Eski Dostlar-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar Kategorisi)

06 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Akyazı Öztürkler Market-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Limandere Turan Fındık-Akyazı Samastı İnşaat (Olgunlar)

Saat 22.00 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)

07 Ağustos Pazartesi

Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

İLK TUR SONU

İKİNCİ TUR STATÜSÜ

Gençler Kategorisi: 28 Takımın mücadele ettiği bu kategoride gruplarında ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir.

Olgunlar Kategorisi: 19 Takımın mücadele ettiği bu kategoride ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar ve 3 grubun en iyi 2 tane 3ncüsü, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir. (NOT: A Grubunun 7 takımdan oluşmasından dolayı, buradaki en iyi 3ncü belirlenirken, grup sonuncusundan aldığı puan veya puanlar dikkate alınmaz.)

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi: 7 Takımın yer aldığı bu grupta ilk dört (1,2,3 ve 4) sırayı alan takımlar. eleminasyon usulü oynanacak yarı finale yükseleceklerdir.

İKİNCİ TUR PROGRAMI

8 Ağustos Salı

Ara transfer olacağından maç yapılmayacaktır.

9 Ağustos Çarşamba

Ara transfer olacağından maç yapılmayacaktır.

10 Ağustos Perşembe (Çeyrek Finaller)

Saat 20.00 Olgunlar (A Grubu 1ncisi-En iyi ilk 3ncü)

Saat 21.00 Gençler (A Grubu 1ncisi-C Grubu 2ncisi)

Saat 22.00 Olgunlar (B Grubu 1ncisi-En iyi 2nci 3ncü)

Saat 23.00 Gençler (B Grubu 1ncisi-D Grubu 2ncisi)

11 Ağustos Cuma (Çeyrek Finaller)        

Saat 20.00 Olgunlar (C Grubu 1ncisi-A Grubu 2ncisi)

Saat 21.00 Gençler (C Grubu 1ncisi-A Grubu 2ncisi)

Saat 22.00 Olgunlar (B Grubu 2ncisi-C Grubu 2ncisi)

Saat 23.00 Gençler (D Grubu 1ncisi-B Grubu 2ncisi)

12 Ağustos Cumartesi (İZİN)

Yarı finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

13 Ağustos Pazar (İZİN)

Yarı finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

14 Ağustos Pazartesi (Yarı Finaller)

Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar (Grup 1ncisi-Grup 4ncüsü)

Saat 21.00 Olgunlar (Çeyrek Final 1nci maç galibi-2nci maç galibi)

Saat 22.00 Gençler (Çeyrek Final 1nci maç galibi-2nci maç galibi)

15 Ağustos Salı (Yarı Finaller)

Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar (Grup 2ncisi-Grup 3ncüsü)

Saat 21.00 Olgunlar (Çeyrek Final 3ncü maç galibi-4ncü maç galibi)

Saat 22.00 Gençler (Çeyrek Final 3ncü maç galibi-4ncü maç galibi)

16 Ağustos Çarşamba (İZİN)

Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

17 Ağustos Perşembe (İZİN)

Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

18 Ağustos Cuma (FİNAL)

Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Tecrübeli Olgunlar (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

19 Ağustos Cumartesi (FİNAL)

Saat 20.00 Olgunlar Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Olgunlar Kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

20 Ağustos Pazar (FİNAL)

Saat 20.00 Gençler Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Gençler kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.