Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   28nci Akşam Maçları

Bu haber 204 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   28nci Akşam Maçları

Ada Çit: 4-Er Yapı: 11

Hakem: Murat Baş

Ada Çit: Ahmet Çoban, Dinçer Çakar, Murat Gem, Mustafa Sarı, Nihat Muriçbaş, Emrah Yılmaz, Orhan Engin, Engin Kan

Antrenör: Yok

Er Yapı: Ömer Güler, Ogün Aydın, Mustafa Sert, Cengiz Reis, Talip Toprak, Fatih Sarı, Bora Marangoz, Gökhan Kaba, Murat Özkan, Ceyhun Sarı, Burak Aydın, Semih Topçuoğlu

Antrenör: Bayram Çolak

Goller: Dk.1-11-28 Semih Topçuoğlu, Dk.4-26-33-37 Cengiz Reis, Dk.5 Talip Toprak, Dk.15 Bora Marangoz, Dk.20 (K.Kalesine) Mustafa Sarı, Dk.45 Fatih Sarı (Er Yapı), Dk.3 (K.Kalesine) Gökhan Kaba, Dk.16 Nihat Muriçbaş, Dk.34-47 Murat Gem (Ada Çit)

Sarı Kartlar: Dk.10 Engin Kan, Dk.25 Mustafa Sarı (Ada Çit)

Kırmızı Kart: Dk.10 (2.Sarı) Engin Kan (Ada Çit)

Düzce Veteranlar: 8-Kocaali Demir Emlak: 5

Hakem: Sinan Bilgin

Düzce Veteranlar: Selman Tutkun, Erdoğan Özcan, Alper Özata, Erdinç Kaya, Cengiz Yazıcı, Varol Keleş, İsmail Demirbaş

Antrenör: Yok

Kocaali Demir Emlak: Yılmaz Bayrak, Hakan Muti, Osman Yazıcı, Selim Demir, Ejder İkiz, İsmail Demir, Yılmaz Koç

Antrenör: Yok

Goller: Dk.3-11-19-46-47 Erdoğan Özcan. Dk.15 Alper Özata, Dk.39-50 Varol Keleş (Düzce Veteranlar), Dk.9-10-20-32 Ejder İkiz, Dk.42 İsmail Demir (Kocaali Demir Emlak)

Sude Gıda: 9-Süel Yapı&Beyaz Köşk: 2

Hakem: Tayfun Güz

Sude Gıda: Süleyman Yetim, Özkan Kaval, Metin Öztürk, Mustafa Şenol, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Erdem Baykan, Sinan Özalp, Selahattin Arslan, Serkan Kunduz, Hakan Ergünoğlu, Soner Çalışkan

Antrenör: Şemsettin Ege

Süel Yapı&Beyaz Köşk: Mehmet Gök, Mustafa Faydalı, Kadir Demir, Muharrem Süel, Uğur Erkan, Erol Çiçek, Sedat Baran

Antrenör: Muharrem Süel

Goller: Dk.10 Selahattin Arslan, Dk.12-13-48 Serkan Kunduz, Dk.22 Erdem Baykan, Dk.25-40 Hakan Ergünoğlu, Dk.33 Sinan Özalp, Dk.44 Soner Çalışkan (Sude Gıda), Dk.11 Sedat Baran, Dk.23 Kadir Demir (Süel Yapı&Beyaz Köşk)

Suev İnşaat: 3-Er Yapı Bosna: 3

Hakem: Gökhan Kahyacık

Suev İnşaat: Şaban Çolak, Turgut Okan, Yusuf Gergin, Güngör Açıkgöz, İrfan Şimşek, Tuncay Budakin, Ahmet Uçar, Şükrü Güneş, Turhan Taşkın

Antrenör: Turan Varkan

Er Yapı Bosna: Ahmet Ediz, Adil Yazıcı, Berat Ferik, Yasin Usta, Şenol Kargün, Ufuk Cıbırlar, Salih Baş, Soner Neliker, Namık Kemal Yılmaz, Birol Yavuz (K.Kart), Akan Mıhçı

Antrenör: Bayram Çolak

Goller: Dk.6 Güngör Açıkgöz, Dk.25+4-49 Tuncay Budakin (Suev İnşaat), Dk.10 Birol Yavuz, Dk.20 Soner Neliker, Dk.44 Şenol Kargün (Er Yapı Bosna)

Sarı Kartlar: Dk.16 Şenol Kargün, Dk.25 Birol Yavuz, Dk.26 Ufuk Cıbırlar, Dk.25+4 Bayram Çolak (Yedekte), Dk.33 Namık Kemal Yılmaz, Dk.50 Akan Mıhçı, Dk.50+1 Berat Ferik (Er Yapı Bosna), Dk.26 Şaban Çolak, Dk.33 Tuncay Budakin, Dk.50+4 Şükrü Güneş (Suev İnşaat)

Kırmızı Kartlar: Dk.23 (Yedekte) Selçuk Başak (Suev İnşaat), Dk.46 Birol Yavuz (Er Yapı Bosna)

1837 Sapanca Balkaya Tekstil: 2-Ertaş Harita: 6

Hakem: Engin Bıçak

1837 Sapanca Balkaya Tekstil: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar, Kemal Cavnar, Gökhan Yıldız, Yusuf Taylan, Bülent Belat, Mustafa Bostan, Emrah Çetiner, Cem Başar

Antrenör: Erhan Tanta

Ertaş Harita: Veysel Beşik, Aytaç Çakıroğlu, Yasin Çelik, Ömer Gündostu, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Fatih Sarman, İlhan Var, Engin Öztunga, Levent Demiray, Metin Aydınlı

Antrenör:  Suat Onar

Goller: Dk.12-45 Serdar Pamuklar, Dk.20 Engin Öztunga, Dk.22 Fatih Sarman, Dk.27 İlhan Var, Dk.33 Haydar Koç (Ertaş Harita), Dk.17 Yusuf Taylan, Dk.50 Serkan Koçak (1837 Sapanca Balkaya Tekstil)

Sarı Kartlar: Dk.25+1 Serdar Pamuklar, Dk.39 Veysel Beşik, Dk.50 Metin Aydınlı (Ertaş Harita)

TURNUVA PROGRAMI

04 Ağustos Cuma

Saat 19.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Köftecim Erdal-Lezita Yıldırım Piliç (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Remax Hür Gayrimenkul-Adaçağ İnşaat Coşkunspor (Tecrübeli)

Saat 22.30 Has Traktör-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 EKM Grup-Kaynarca Duran Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)

05 Ağustos Cumartesi

Saat 21.00 Eski Reji-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Eski Dostlar-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar Kategorisi)

06 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Akyazı Öztürkler Market-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Limandere Turan Fındık-Akyazı Samastı İnşaat (Olgunlar)

Saat 22.00 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)

07 Ağustos Pazartesi

Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

İLK TUR SONU

İKİNCİ TUR STATÜSÜ

Gençler Kategorisi: 28 Takımın mücadele ettiği bu kategoride gruplarında ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir.

Olgunlar Kategorisi: 19 Takımın mücadele ettiği bu kategoride ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar ve 3 grubun en iyi 2 tane 3ncüsü, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir. (NOT: A Grubunun 7 takımdan oluşmasından dolayı, buradaki en iyi 3ncü belirlenirken, grup sonuncusundan aldığı puan veya puanlar dikkate alınmaz.)

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi: 7 Takımın yer aldığı bu grupta ilk dört (1,2,3 ve 4) sırayı alan takımlar. eleminasyon usulü oynanacak yarı finale yükseleceklerdir.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.