Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası         27nci Akşam Maçları

Bu haber 185 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası         27nci Akşam Maçları

Sapanca Mustafa Mercan İnşaat: 9-Esmer AVM: 6

Hakem: Uğur Garan

Sapanca Mustafa Mercan İnşaat: Volkan Yazıcı, Akın Yıldırım, Samet Kılıç, Hürol Hazer, Erkan Çorbacıoğlu, Kadir Yıldırım

Antrenör: Serkan Çorbacıoğlu

Esmer AVM: Halil İbrahim Akturan, Ali Küpeci, Ahmet Kurt, Serkan Karagöz, Erdem Demir, Can Dağlıoğlu

Antrenör: Erdem Demir

Goller: Dk.10-37 Erkan Çorbacıoğlu, Dk.11-50 Samet Kılıç, Dk.21-27-46 Akın Yıldırım, Dk.34 Hürol Hazer, Dk.35 Kadir Yıldırım (Sapanca Mustafa Mercan İnşaat), Dk.25-49 Can Dağlıoğlu, Dk.30-34-45 Erdem Demir, Dk.39 Ahmet Kurt (Esmer AVM)

Oto Aydeniz: 5-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: 1

Hakem: Hakan Adlı

Oto Aydeniz: Adem Çolak, Çetin Tunçat, Cevat Koç, Rıfat Deniz, Mustafa Çabuk, Ferruh Karataş, Atakan Gültekin, Davut Arslan, Enver Deniz, Mehmet Yiğit, Engin Akyıldız

Antrenör: Şahin Aydemir

Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: Mustafa Arslan, Yener Ersoy, İrfan Dal, Mustafa Zaimoğlu, Cengiz Kuybulu, Saffet Kaplan, Aydın Alkan, Mustafa Suiçmez, Hakan Sezvan, Salih Orta

Antrenör: Recep Durak

Goller: Dk.5-46 Rıfat Deniz, Dk.8 Ferruh Karataş, Dk.12 Mustafa Çabuk, Dk.44 Davut Arslan (Oto Aydeniz), Dk.14 Yener Ersoy (Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor)

Sarı Kartlar: Dk.29 Çetin Tunçat (Oto Aydeniz), Dk.35 Aydın Alkan, Dkr.44 Yener Ersoy (Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor)

Doruk Koleji: 5-EKM Grup: 9

Hakem: Anıl Garan

Doruk Koleji: Erkan Aydoğan, Musa Avcı, Enis Tort, İbrahim Türk, Mustafa Kolat, Doğan Konuklar

Antrenör: Namık Yılmaz

EKM Grup: Akın Erkan, Özgür Er, Kerim Ekşi, Erol Ekşi, Kerim Zengin, Hikmet Oktar, Ramazan Küçük, Tekin Yılmazkaya, Osman Atalay, Aytaç Akın, Selçuk Delikara

Antrenör: Caner Müslim

Goller: Dk.4-8-11-15-30 Osman Atalay, Dk.18 Aytaç Akın, Dk.20-21 Ramazan Küçük, Dk.48 Kerim Zengin (EKM Grup), Dk.5 Musa Avcı, Dk.10 İbrahim Türk, Dk.13 Mustafa Kolat, Dk.19-25 Enis Tort (Doruk Koleji)

Sakarya Sanatkarlar Odası: 4-Gürdal Turizm: 10

Hakem: Utku Kocaer

Sakarya Sanatkarlar Odası: Önder Özaydın, Ayhan Cengiz, Ferruh Turgut, Naim Yakut, Bülent Üzmez, Ömer İlkbahar, Murat Baş, Hüseyin Alkan, Mehmet Ecevit

Antrenör: Ahmet Oktar

Gürdal Turizm: Hüsamettin Gönüller, Doğan Yüksel, Orhan Sert, Derya Sökmenberk, Levent Berber, Uğur Uysal, Ali Alyüz, Mustafa Ferman, Erdoğan Yavuz

Antrenör: Muammer Alataş

Goller: Dk.14 Ali Alyüz, Dk.16-24-43-45 Uğur Uysal, Dk.27-44-50 Mustafa Ferman, Dk.29 Orhan Sert, Dk.30 Derya Sömenberk (Gürdal Turizm), Dk.25-47 Hüseyin Alkan, Dk.48-49 Mehmet Ecevit (Sakarya Sanatkarlar Odası)

Şanlı Apart: 6-Çiğ Köftecim Genel Merkez: 3

Hakem: Zeki Erdem Şen

Şanlı Apart: Ferit Ayata, Tamer İmamoğlu, Fatih Karaman, Murat Koca, Yaşar Şanlı, Mustafa Köse, İsmail Tavşan

Antrenör: Yaşar Şanlı

Çiğ Köftecim Genel Merkez: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Rasim Süha Sarı, Volkan Bakan, E.Emre Kibar, Faruk Kavakçı, Rüstem Baş, Bedri Gel, Fatih Kavakçı

Antrenör: Ümit Aslıtürk

Goller: Dk.11 Volkan Bakan, Dk.18 E.Emre Kibar, Dk.21 (Pen.) Eser Balaban (Çiğ Köftecim Genel Merkez), Dk.13-39 Fatih Karaman, Dk.24-42-49 Tamer İmamoğlu, Dk.35 (K.Kalesine) Eser Balaban (Şanlı Apart)

Sarı Kartlar: Dk.44 Murat Koca, Dk.47 İsmail Tavşan (Şanlı Apart)

TURNUVA PROGRAMI

03 Ağustos Perşembe

Saat 19.30 Ada Çit-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Düzce Veteranlar-Kocaali Demir Emlak (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sude Gıda-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Suev İnşaat-Er Yapı Bosna (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Ertaş Harita-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar)

04 Ağustos Cuma

Saat 19.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Köftecim Erdal-Lezita Yıldırım Piliç (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Remax Hür Gayrimenkul-Adaçağ İnşaat Coşkunspor (Tecrübeli)

Saat 22.30 Has Traktör-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 EKM Grup-Kaynarca Duran Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)

05 Ağustos Cumartesi

Saat 21.00 Eski Reji-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Eski Dostlar-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar Kategorisi)

06 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Akyazı Öztürkler Market-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Limandere Turan Fındık-Akyazı Samastı İnşaat (Olgunlar)

Saat 22.00 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)

07 Ağustos Pazartesi

Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

İLK TUR SONU

İKİNCİ TUR STATÜSÜ

Gençler Kategorisi: 28 Takımın mücadele ettiği bu kategoride gruplarında ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir.

Olgunlar Kategorisi: 19 Takımın mücadele ettiği bu kategoride ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar ve 3 grubun en iyi 2 tane 3ncüsü, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir. (NOT: A Grubunun 7 takımdan oluşmasından dolayı, buradaki en iyi 3ncü belirlenirken, grup sonuncusundan aldığı puan veya puanlar dikkate alınmaz.)

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi: 7 Takımın yer aldığı bu grupta ilk dört (1,2,3 ve 4) sırayı alan takımlar. eleminasyon usulü oynanacak yarı finale yükseleceklerdir.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.