Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   26ncı Akşam Maçları

Bu haber 133 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   26ncı Akşam Maçları

 

 

Eski Dostlar: 7-Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: 5

Hakem: Nihat Mendeş

Eski Dostlar: Hakan Mercan, Muzaffer Aydınlı, Mehmet Tay, Harun Ormancı, Semih Sandal, Özgür Şenol, Selçuk Öztunç, Murat Aydınlı

Antrenör: Güngör İçer

Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: Şafak Topçuoğlu, Halil İbrahim Topçuoğlu, Hayri Vatansever, Celal Bulut, İsmail Yersüven (K.Kart), Yusuf Öden, Ceyhun Dereli, İsmail Topçuoğlu

Antrenör: Hilmi Kısa

Goller: Dk.4-29-36-39 Mehmet Tay, Dk.15 Özgür Şenol, Dk.27-30 Harun Ormancı (Eski Dostlar), Dk.9 Yusuf Öden, Dk.14 Hayri Vatansever, Dk.23 İsmail Topçuoğlu, Dk.32 Halil İbrahim Topçuoğlu, Dk.49 Ceyhun Dereli (Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları)

Sarı Kartlar: Dk.39 İsmail Yersüven, Dk.50 Hayri Vatansever (Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları)

Kırmızı Kart: Dk.40 (2.Sarı) İsmail Yersüven (Göynüklü Ömer Usta Dondumaları)

Akyazı Samastı İnşaat: 2-Umut Oto: 5

Hakem: Furkan Şen

Akyazı Samastı İnşaat: Mesut Özkan, Sadullah Yılmaz, Nadir Orsavaş, Özcan Bulut, Hasan Öztürk, Hasan Sabri Yılmaz, Mustafa Yavuz, Hasan Altuntaş, Recep Sarı

Antrenör: Taşkın Orsavaş

Umut Oto: Musa Boya, Ali İhsan Tarım, Ali Kemal Balçık, Engin Bıyık, Murat Alan, Süleyman Demirci, Halil İbrahim Kotan, Halil İşbakan, Menderes Çil

Antrenör: Fatih Gürel

Goller: Dk.11 Sadullah Yılmaz, Dk.50 Hasan Öztürk (Akyazı Samastı İnşaat), Dk.15-33 Halil İbrahim Kotan, Dk.23 Süleyman Demirci, Dk.48-50+1 Halil İşbakan (Umut Oto)

Kocaali Çarşı: 4-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar: 3

Hakem: Süleyman Hilmi Metin

Kocaali Çarşı: Selçuk Asurt, Volkan Zehir, Salih Batman, Yasin Emecan, Barış Turgut, Yakup Yılmaz, Kani Genç, Uğur Tarakçı

Antrenör: Erkan Güner

Sabrı Çocuk Giyim Katlı Pazar: Adem Sobacı, Nadir Kurt, Kazım Kamışoğlu, Yasin Coşkun, Önder Batmacı, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Şükrü Yavuz

Antrenör: Ayhan Sevinç

Goller: Dk.7 Uğur Tarakçı, Dk.30 Barış Turgut, Dk.33 Yasin Emecan, Dk.47 Salih Batman (Kocaali Çarşı), Dk.11 Önder Batmacı, Dk.16 Hakan Öncü, Dk.48 Nadir Kurt (Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar)

Sarı Kartlar: Dk.14 Yasin Emecan, Dk.36 Kani Genç, Dk.40 Uğur Tarakçı, Dk.50 Volkan Zehir (Kocaali Çarşı), Dk.36 Yasin Coşkun (Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar)

Kırmızı Kart: Dk.38 (2.Sarı) Yasin Coşkun (Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar)

SAYTEM Temizlik&Emin Koruma: 1-Akyazı Öztürkler Market: 5

Hakem: Halit Musaoğlu

SAYTEM Temizlik&Emin Koruma: Tamer Yazıcı, Erdem Köse, Aydın Arslan, Nahit Kurt, Hüseyin Polat, Muharrem Akın, Bahattin Kaya, Yalçın Demir

Antrenör: Kaya Çakar

Akyazı Öztürkler Market: Şener Dönmez, Yusuf Demiralay, Yusuf Yazıcı, Ömer Dere, Yusuf Demirbaş, Sadettin Dağlı, Habib Aydın, Murat Çavdar, Fahrettin Berk, Muammer Hikmet, Hasan Altuntaş

Antrenör: Muammer Hikmet

Goller: Dk.3 Hasan Altuntaş, Dk.31 Muammer Hikmet, Dk.35 Fahrettin Berk, Dk.42 Yusuf Demirbaş, Dk.47 (Pen.) Habib Aydın (Akyazı Öztürkler Market), Dk.23 Aydın Arslan (SAYTEM Temizlik&Emin Koruma)

Güneşoğlu Süt Ürünleri: 17-Boshoku: 4

Hakem: Tayfun Güz

Güneşoğlu Süt Ürünleri: Fatih Kosovalı, Ayhan İlhan, Kadir Tekin, Yasin Yılmaz, Erkan Reçber, Cemil Gümüş, Metin Surmaz, Mustafa Yıldırım, Kazım Turgut, Tuna Koçoğlu, Kadir Küçük

Antrenör: Yunus Emre Kayın

Boshoku: Faruk Köksal, Yasin Kaçmaz, Cem Korkmaz, Suat Balkan, Enez Sarı, Raif Özer, Fatih Çiftçi

Antrenör: Gökmen Kiraz

Goller: Dk.3-7-11-13-28-39 Mustafa Yıldırım, Dk.15-44 Tuna Koçoğlu, Dk.19 (Pen.) Yasin Yılmaz, Dk.28 (Pen.)-33 Kazım Turgut, Dk.29 Ayhan İlhan, Dk.33 Metin Surmaz, Dk.41-50 Kadir Tekin, Dk.43 Kadir Küçük, Dk.49 Cemil Gümüş (Güneşoğlu Süt Ürünleri), Dk.8-10 Enez Sarı, Dk.17-27 Cem Korkmaz (Boshoku)

TURNUVA PROGRAMI

02 Ağustos Çarşamba

Saat 19.30 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-Esmer AVM (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Oto Aydeniz-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor (Olgunlar)

Saat 21.30 Doruk Koleji-EKM Grup (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Gürdal Turizm (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Şanlı Apart-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Genç Olgunlar)

03 Ağustos Perşembe

Saat 19.30 Ada Çit-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Düzce Veteranlar-Kocaali Demir Emlak (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sude Gıda-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Suev İnşaat-Er Yapı Bosna (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Ertaş Harita-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar)

04 Ağustos Cuma

Saat 19.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Köftecim Erdal-Lezita Yıldırım Piliç (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Remax Hür Gayrimenkul-Adaçağ İnşaat Coşkunspor (Tecrübeli)

Saat 22.30 Has Traktör-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 EKM Grup-Kaynarca Duran Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)

05 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Boshoku-Proda (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Kuyudibi Savaşspor-Kocaeli Masterlar (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Eski Dostlar-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Eski Reji-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

06 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Akyazı Öztürkler Market-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Limandere Turan Fındık-Akyazı Samastı İnşaat (Olgunlar)

Saat 22.00 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)

07 Ağustos Pazartesi

Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

İLK TUR SONU

İKİNCİ TUR STATÜSÜ

Gençler Kategorisi: 28 Takımın mücadele ettiği bu kategoride gruplarında ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir.

Olgunlar Kategorisi: 19 Takımın mücadele ettiği bu kategoride ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar ve 3 grubun en iyi 2 tane 3ncüsü, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir. (NOT: A Grubunun 7 takımdan oluşmasından dolayı, buradaki en iyi 3ncü belirlenirken, grup sonuncusundan aldığı puan veya puanlar dikkate alınmaz.)

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi: 7 Takımın yer aldığı bu grupta ilk dört (1,2,3 ve 4) sırayı alan takımlar. eleminasyon usulü oynanacak yarı finale yükseleceklerdir.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.