Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası     25nci Akşam Maçları

Bu haber 317 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası     25nci Akşam Maçları

Sakarya İz Reklam: 11-BAİ Yapı: 3

Hakem: Anıl Garan

Sakarya İz Reklam: Yunus Emre Karaaslan, Aycan Pekşen, Kadir Murat Şen, Halil Karaaslan, Eyüp Berk, Cemalettin Parlak, Arif Sucuoğlu, Ahmet Kara, Ayhan Kalyoncu

Antrenör: Şükrü Kara

BAİ Yapı: Omar Kadmin M.Hamled, Adnan Işık, Mikail Kaya, Suat Baş, Özkan Trağan, Cahit Baykal

Antrenör: Ethem Kundo

Goller: Dk.7-19 Cemalettin Parlak, Dk.8 Halil Karaaslan, Dk.10-31 Ahmet Kara, Dk.27-34 Eyüp Berk, Dk.29-30-35 Kadir Murat Şen, Dk.45 Arif Sucuoğlu (Sakarya İz Reklam), Dk.32-41 Suat Baş, Dk.38 (Pen.) Adnan Işık (BAİ Yapı)

Sarı Kart: Dk.17 Kadir Murat Şen (Sakarya İz Reklam)

Kocaeli Masterlar: 0-Eski Reji: 3 (Hükmen)

NOT: Bu karşılaşma, Kocaeli Masterlar Takımının sahaya çıkmaması nedeniyle iptal olmuştur. Müsabaka, Eski Reji Takımının 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescil edilmiştir.

Limandere Turan Fındık: 2-Doruk Koleji: 3

Hakem: Bahadır İleri

Limandere Turan Fındık: Hikmet Karaman, Sinan Erbaş, Ergün Demir, Recep Erbaş, Behzat Tosun, Yusuf Baki, Şaban Erbaş, Bayram Erbaş

Antrenör: Abdurrahman Yılmaz

Doruk Koleji: Kerim Kibar, Aydın Özmert, Fatih Kıstak, Ahmet Polat, Fuat Karadağ, Vedat Tapan, İsa Hocalar, Yüksel Yılmaz, Cavit Salpat, Murat Balaban

Antrenör: Namık Yılmaz

Goller: Dk.3 Cavit Salpat, Dk.30 Aydın Özmert, Dk.33 Vedat Tapan (Doruk Koleji), Dk.15-49 Yusuf Baki (Limandere Turan Fındık)

Sarı Kartlar: Dk.20 Yusuf Baki (Limandere Turan Fındık), Dk.35 Yüksel Yılmaz (Doruk Koleji)

—  

Toy Aydınlatma: 4-Kuyudibi Savaşspor: 3

Hakem: Utku Kocaer

Toy Aydınlatma: Behçet Durak, Sinan Sarı, Abdullah İleli, Bayram Kargün, Zeki Nalçacıoğlu, Ali Uzuner, Erdal Narin, Ömer Akdağ, Seçkin Toy

Antrenör: Murat Dursun

Kuyudibi Savaşspor: Uğur Beler (K.Kart), Mustafa Köseoğlu, Ersin Balcı, Fatih Faruşoğlu, Serkan Kamçı, Yalçın Balık, Onur Hoşoğlu, Furkan Köseoğlu, Turgay Yitiz, Hakim Karakaya

Antrenör: Abdullah Kestane

Goller: Dk.8 Uğur Beler, Dk.27-43 Fatih Faruşoğlu (Kuyudibi Savaşspor), Dk.11 Zeki Nalçacıoğlu, Dk.17 Seçkin Toy, Dk.42 Abdullah İleli, Dk.48 Ömer Akdağ (Toy Aydınlatma)

Sarı Kart: Dk.15 Serkan Kamçı (Kuyudibi Savaşspor)

Kırmızı Kart: Dk.50+1 Uğur Beler (Kuyudibi Savaşspor)

Temiz İş Alarm: 3-Hunca Masterlar: 0 (Hükmen)

NOT: Bu karşılaşma, Hunca Masterlar Takımının sahaya çıkmaması nedeniyle iptal olmuştur. Müsabaka, Temiz İş Alarm Takımının 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescil edilmiştir

TURNUVA PROGRAMI

01 Ağustos Salı

Saat 19.30 Eski Dostlar-Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları (Gençler)

Saat 20.30 Akyazı Samastı İnşaat-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kocaali Çarşı-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Gençler)

Saat 22.30 SAYTEM Temizlik&Emin Koruma-Akyazı Öztürkler Market (Olgunlar)

Saat 23.30 Güneşoğlu Süt Ürünleri-Boshoku (Genç Olgunlar Kategorisi)

02 Ağustos Çarşamba

Saat 19.30 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-Esmer AVM (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Oto Aydeniz-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor (Olgunlar)

Saat 21.30 Doruk Koleji-EKM Grup (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Gürdal Turizm (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Şanlı Apart-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Genç Olgunlar)

03 Ağustos Perşembe

Saat 19.30 Ada Çit-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Düzce Veteranlar-Kocaali Demir Emlak (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sude Gıda-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Suev İnşaat-Er Yapı Bosna (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Ertaş Harita-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar)

04 Ağustos Cuma

Saat 19.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Köftecim Erdal-Lezita Yıldırım Piliç (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Remax Hür Gayrimenkul-Adaçağ İnşaat Coşkunspor (Tecrübeli)

Saat 22.30 Has Traktör-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 EKM Grup-Kaynarca Duran Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)

05 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Boshoku-Proda (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Kuyudibi Savaşspor-Kocaeli Masterlar (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Eski Dostlar-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Eski Reji-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

06 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Akyazı Öztürkler Market-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Limandere Turan Fındık-Akyazı Samastı İnşaat (Olgunlar)

Saat 22.00 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)

07 Ağustos Pazartesi

Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

İLK TUR SONU

İKİNCİ TUR STATÜSÜ

Gençler Kategorisi: 28 Takımın mücadele ettiği bu kategoride gruplarında ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir.

Olgunlar Kategorisi: 19 Takımın mücadele ettiği bu kategoride ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar ve 3 grubun en iyi 2 tane 3ncüsü, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir. (NOT: A Grubunun 7 takımdan oluşmasından dolayı, buradaki en iyi 3ncü belirlenirken, grup sonuncusundan aldığı puan veya puanlar dikkate alınmaz.)

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi: 7 Takımın yer aldığı bu grupta ilk dört (1,2,3 ve 4) sırayı alan takımlar. eleminasyon usulü oynanacak yarı finale yükseleceklerdir.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.