Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası       22nci Akşam Maçları

Bu haber 314 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası       22nci Akşam Maçları

 

Eski Dostlar: 8-Boshoku: 4

Hakem: Mehmet Akıncık

Eski Dostlar: İsa Mercan, Muzaffer Aydınlı, Mehmet Tay, Harun Ormancı, Semih Sandal, Özgür Şenol, Selçuk Öztunç, Kaşif Karafilik

Antrenör: Güngör İçer

Boshoku: Yasin Kaçmaz, Cem Korkmaz, Suat Balkan, Enez Sarı, Faruk Köksal, Hüseyin Yiğit, Fatih Çitfçi

Antrenör: Birol Yavuz

Goller: Dk.3-7 Kaşif Karafilik, Dk.29 Harun Ormancı, Dk.36-40-47 Mehmet Tay, Dk.41 Özgür Şenol, Dk.45 Semih Sandal (Eski Dostlar), Dk.12-17-48 Enez Sarı, Dk.32 Cem Korkmaz (Boshoku)

Sarı Kart: Dk.23 Fatih Çiftçi (Boshoku)

Er Yapı Bosna: 3-Sude Gıda: 3

Hakem: Burak Olcar

Er Yapı Bosna: Ferruh Bayram, Özcan Tanıl, Adil Yazıcı, Berat Ferik, Yasin Usta, Şenol Kargün, Ufuk Cıbırlar, Salih Baş, Soner Neliker, Birol Yavuz, Akan Mıhçı

Antrenör: Recep Pırıldar

Sude Gıda: Süleyman Yetim, Mustafa Şenol, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Erdem Baykan, Sinan Özalp, Selahattin Arslan, Serkan Kunduz, Soner Çalışkan

Antrenör: Şemsettin Ege

Goller: Dk.12-33 Yasin Usta, Dk.42 Birol Yavuz (Er Yapı Bosna), Dk.38 Serkan Kunduz, Dk.47-50+1 Sinan Özalp (Sude Gıda)

Sarı Kartlar: Dk.25 Sinan Özalp, Dk.36 Şükrü Kara (Sude Gıda), Dk.39 Berat Ferik, Dk.50+2 (Y.Kulübesi) Bayram Çolak (Er Yapı Bosna)

Proda: 1-Güneşoğlu Süt Ürünleri: 3

Hakem: Gökhan Kahyacık

Proda: Murat Ayvaz, Ersin Başaran, Agah Şen, Aşkın Çelik, Cihan Yıldız, Bülent Oil, Serhat Karakayalar, Birkan Budak

Antrenör: Selçuk Gürel

Güneşoğlu Süt Ürünleri: Fatih Kosovalı, Ayhan İlhan, Kadir Tekin, Yasin Yılmaz, Erkan Reçber, Cemil Gümüş, Metin Surmaz, Mustafa Yıldırım, Kazım Turgut, Tuna Koçoğlu

Antrenör: Yunus Emre Kayın

Goller: Dk.1 Agah Şen (Proda), Dk.16 Mustafa Yıldırım, Dk.26 (K.Kalesine) Ersin Başaran, Dk.47 Kadir Tekin (Güneşoğlu Süt Ürünleri)

Sarı Kartlar: Dk.25 Yasin Yılmaz, Dk.26 Tuna Koçoğlu, Dk.26 Erkan Reçber, Dk.36 Ayhan İlhan, Dk.37 Metin Surmaz, Dk.50 Kazım Turgut, Dk.50+2 Kadir Tekin (Güneşoğlu Süt Ürünleri), Dk.35 Birkan Budak, Dk.37 Agah Şen, Dk.50 Aşkın Çelik (Proda)

Kocaali Demir Emlak: 2-Suev İnşaat: 7

Hakem: Suat Güz

Kocaali Demir Emlak: Fatih Özaltun, Yılmaz Bayrak, Osman Yazıcı, Selim Demir, Rafet Kaplan, Yıldıray Altun, İrfan Gökçe, Ejder İkiz, İsmail Demir, Yılmaz Koç

Antrenör: Ertan Güner

Suev İnşaat: Şaban Çolak, Turgut Okan, Sedat Memiş, Yusuf Gergin, Güngör Açıkgöz, İrfan Şimşek, Tuncay Budakin, Ayhan Yeniay, Ahmet Uçar, Şükrü Güneş, Nihat Aktaş, Turhan Taşkın, Selçuk Başak

Antrenör: Turan Varkan

Goller: Dk.10 Turgut Okan, Dk.14-41-50 Tuncay Budakin Dk.19 Sedat Memiş, Dk.30 Ahmet Uçar, Dk.42 Güngör Açıkgöz (Suev İnşaat), Dk.46 İsmail Demir, Dk.47 Yılmaz Koç (Kocaali Demir Emlak)

Düzce Veteranlar: 10-Süel Yapı&Beyaz Köşk: 8

Hakem: Ferhat Alkan

Düzce Veteranlar: Ünal Yüksel, Selman Tutkun, Hasan Gültepe, Kudret Güneş, Şerif Ali Karanfil, Cengiz Yazıcı, Varol Keleş, İsmail Demirbaş

Antrenör: Ömer Çetin

Süel Yapı&Beyaz Köşk: Mehmet Gök, Mustafa Faydalı, Muharrem Süel, Uğur Erkan, Erol Çiçek, Ersoy Yıldırım, Cumhur Öcal

Antrenör: Birol Çiçek

Goller: Dk.10-38 İsmail Demirbaş, Dk.4-12-36-45-50 Varol Keleş, Dk.33 Hasan Gültepe, Dk.42 Kudret Güneş, Dk.44 Cengiz Yazıcı (Düzce Veteranlar), Dk.20-22-41-44 Muharrem Süel, Dk.26 Ersoy Yıldırım, Dk.29-50+1 Mustafa Faydalı, Dk.47 Uğur Erkan (Süel Yapı&Beyaz Köşk)

Sarı Kartlar: Dk.38 Erol Çiçek, Dk.39 Muharrem Süel (Süel Yapı&Beyaz Köşk)

TURNUVA PROGRAMI

29 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Milli Eğitim-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Gençler)

Saat 20.30 Kaynarca Duran Teknik-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Gençler)

Saat 21.30 EKM Grup-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

Saat 22.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Gençler)

Saat 23.30 Esmer AVM-Şanlı Apart (Genç Olgunlar Kategorisi)

30 Temmuz Pazar

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Uzman Kimya-Ertaş Harita (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Er Yapı-Ada Şen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar Kategorisi )

31 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kocaeli Masterlar-Eski reji (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Limandere Turan Fındık-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Toy Aydınlatma-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Temiz İş Alarm-Hunca Masterlar (Olgunlar Kategorisi)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.