Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 20ncu Akşam Maçları

Bu haber 267 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 20ncu Akşam Maçları

Rodi Burger: 0-Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 3 (Hükmen)

NOT: Bu karşılaşma, Rodi Burger takımının turnuvadan çekilmesi nedeniyle iptal olmuştur. Müsabaka, Adaçağ İnşaat Coşkunspor’un 3-0 Hükmen galibiyeti şeklinde tescil edilmiştir.

Ertaş Harita: 5-Er Yapı: 7

Hakem: Gökhan Kahyacık

Ertaş Harita: Veysel Beşik, Yasin Çelik, Ömer Gündostu, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, İlhan Var, Engin Öztunga, Levent Demiray

Antrenör: Suat Onar

Er Yapı: Ömer Güler, Mustafa Sert, Cengiz Reis, Talip Toprak, Fatih Sarı, Gökhan Kaba, Murat Özkan, Ceyhun Sarı, Semih Topçuoğlu

Antrenör: Serhat Sütlü

Goller: Dk.1-20-38-50+3 Gökhan Kaba, Dk.8 Murat Özkan, Dk.35-36 Semih Topçuoğlu (Er Yapı), Dk.4-9-13-19 Haydar Koç, Dk.49 İlhan Var (Ertaş Harita)

Sarı Kartlar: Dk.22 Murat Özkan, Dk.50+2 Talip Toprak (Er Yapı), Dk.46 Yasin Çelik (Ertaş Harita)

Akyazı Akbaş İnşaat: 2-Remax Hür Gayrimenkul: 11

Hakem: Furkan Kocayıldız

Akyazı Akbaş İnşaat: Sami Yılmaz, Sedat Kardeş, Abdullah Uzungüngör, Yılmaz Yavuz, Zihni Demirbaş, Ömer Uluköylü, Erol Yıldırım, Nail Kahveci (K.Kart), Miktat Bakırcı

Antrenör: Celal Çevik

Remax Hür Gayrimenkul: İrfan Arkan, Engin Özdemir, Orhan Uzer, İsmail Işıksoy, Ünal Dilek, Erdinç Tuğralı, Orhan Kurtoğlu, Beyler Gökçe, Recai Eker, Aydın Kurucu, M.Ali Çalışkan

Antrenör: Mevlüt Akbaş

Goller: Dk.1 Abdullah Uzungüngör, Dk.29 Zihni Demirbaş (Akyazı Akbaş İnşaat), Dk.8-49 Ünal Dilek, Dk.13-20-23-24-26 Aydın Kurucu, Dk.15-46-48 M.Ali Çalışkan, Dk.50 Beyler Gökçe (Remax Hür Gayrimenkul)

Sarı Kart: Dk.8 Nail Kahveci (Akyazı Akbaş İnşaat)

Kırmızı Kart: Dk.17 (2.Sarı) Nail Kahveci (Akyazı Akbaş İnşaat)

Temiz İş Alarm: 2-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: 4

Hakem: Ömer Faruk Kılıç

Temiz İş Alarm: İlhan Gülşen, Yakup Vergül, Cevat İpşiroğlu, Mustafa Yıldız, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Yılmaz Demir, Murat Tunçlar

Antrenör: Nadir Kurt

Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: Mustafa Arslan, Yener Ersoy, Saffet Kaplan, Erdun Alkan, Erol Özbahçeli, Mustafa Zaimoğlu, Metin Söyler, Cengiz Kuybulu, Hakan Sezvan

Antrenör: Recep Durak

Goller: Dk.12 Yener Ersoy, Dk.15 Mustafa Zaimoğlu, Dk.19-32 Hakan Sezvan (Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor), Dk.21 Mustafa Yıldız, Dk.40 Yılmaz Demir (Temiz İş Alarm)

Sarı Kart: Dk.31 Ahmet Öksüz, Dk.44 Özcan Sönmez (Temiz İş Alarm)

Yıldız Yemek: 4-Lezita Yıldırım Piliç: 9

Hakem: Berkay Aykın

Yıldız Yemek: Behçet Al, Sinan Kahraman, Mithat Başar, İsa Müslim, Bülent Uyarım, Aydın Tarım, Yıldıray Saka, Orhan Muslu, Sebahattin Orhan, Hasan Yıldız

Antrenör: Alaattin Yıldırım

Lezita Yıldırım Piliç: Bilal Akçay, Bülent Arığ, Mustafa Vural, Hüsamettin Karaaslan, Ayhan Aydemir, Nejdet Atalay, Fatih Altay, Özer Yüksel, Nedim Çalman, Tunca Özkök, Vedat Temizel, Yılmaz Karaaslan

Antrenör: Eser Balaban

Goller: Dk.2-11-35 Mustafa Vural, Dk.6-50 Nejdet Atalay, Dk.32 Nedim Çalman, Dk.40-41 Vedat Temizel, Dk.43 Özer Yüksel (Lezita Yıldırım Piliç), Dk.33 Mithat Başar, Dk.36-48 Orhan Muslu, Dk.44 Bülent Uyarım (Yıldız Yemek)

TURNUVA PROGRAMI

27 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Akyazı Samastı İnşaat-Akyazı Öztürkler Market (Olgunlar)

Saat 20.30 SAYTEM Temizlik&Emin Koruma-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 21.30 Sakarya İz Reklam-Has Traktör (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 BAİ Yapı-Kocaeli Masterlar (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Limandere Turan Fındık-Milli Eğitim (Olgunlar)

28 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Eski Dostlar-Boshoku (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Er Yapı Bosna-Sude Gıda (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Proda-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Düzce Vetaranlar-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

29 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Milli Eğitim-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Gençler)

Saat 20.30 Kaynarca Duran Teknik-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Gençler)

Saat 21.30 EKM Grup-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

Saat 22.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Gençler)

Saat 23.30 Esmer AVM-Şanlı Apart (Genç Olgunlar Kategorisi)

30 Temmuz Pazar

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Uzman Kimya-Ertaş Harita (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Er Yapı-Ada Şen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar Kategorisi )

31 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kocaeli Masterlar-Eski reji (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Limandere Turan Fındık-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Toy Aydınlatma-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Temiz İş Alarm-Hunca Masterlar (Olgunlar Kategorisi)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.