Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   18nci Akşam Maçları

Bu haber 133 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   18nci Akşam Maçları

Şanlı Apart: 5-EKM Grup: 3

Hakem: Hüseyin Uçar

Şanlı Apart: Ferit Ayata, Tamer İmamoğlu, Ramazan Dağlı, Ayhan Günel, İsmail Tavşan, Fatih Karaman, Murat Koca, Yaşar Şanlı, Mustafa Köse

Antrenör: Ertuğrul Altıparmak

EKM Grup: Akın Erkan, Özgür Er, Kerim Ekşi, Erol Ekşi, Kerim Zengin, Hikmet Oktar, Ramazan Küçük, Tekin Yılmazkaya, Osman Atalay, Aytaç Akın, Selçuk Delikara

Antrenör: İbrahim Koşutan

Goller: Dk.8-18 Fatih Karaman, Dk.28-36-50 Tamer İmamoğlu (Şanlı Apart), Dk.19-21 (Pen.) Ramazan Küçük, Dk.25 Osman Atalay (EKM Grup)

Sarı Kart: Dk.49 Kerim Ekşi (EKM Grup)

Eski Dostlar: 4-Proda: 6

Hakem: Ertuğrul Kardeş

Eski Dostlar: Hakan Mercan, Muzaffer Aydınlı, Mehmet Toy, Harun Ormancı, Semih Sandal, Özgür Şenol, Selçuk Öztunç, Kaşif Karafilik

Antrenör: Güngör İçer

Proda: Murat Ayvaz, Ersin Başaran, Agah Şen, Aşkın Çelik, Cihan Yıldız, Serhat Karakayalar, Birkan Budak

Antrenör: Selçuk Gürel

Goller: Dk.12 Aşkın Çelik, Dk.15-17-29 Agah Şen, Dk.19-50 Serhat Karakayalar (Proda), Dk.24 Harun Ormancı, Dk.26-31 Mehmet Toy, Dk.30 Muzaffer Aydınlı (Eski Dostlar)

Sarı Kartlar: Dk.45 Semih Sandal, Dk.46 Muzaffer Aydınlı (Eski Dostlar), Dk.50+1 Birkan Budak (Proda)

Sakarya Sanatkarlar Odası: 3-Hunca Masterlar: 0 (Hükmen)

NOT: Bu karşılaşma Hunca Masterlar Takımının sahaya çıkmaması nedeniyle, Hakem Anıl Mavi tarafından iptal edilmiştir. Müsabaka, Sakarya Sanatkarlar Odası’nın, 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescil olmuştur.

Çiğ Köftecim Genel Merkez: 4-Esmer AVM: 5

Hakem: Utku Kocaer

Çiğ Köftecim Genel Merkez: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Rasim Süha Sarı, Volkan Bakan, E.Emre Kibar, Faruk Kavakçı, Rüstem Baş, Fatih Kavakçı, Bedri Gel

Antrenör: Fatih Yener

Esmer AVM: Yusuf Uygun, Çetin Akpınar, Ahmet Kurt, Fatih Durmaz, Ali Yalçın Kaplan, Serkan Karagöz, Erdem Demir, Can Dağlıoğlu

Antrenör: Hakan Tezer

Goller: Dk.1-48 Ali Yalçın Kaplan, Dk.14 Fatih Durmaz, Dk.15 Ahmet Kurt, Dk.26 Çetin Akpınar (Esmer AVM), Dk.25 (Pen.) Eser Balaban, Dk.37 Faruk Kavakçı, Dk.38 Volkan Bakan, Dk.39 Rüstem Baş (Çiğ Köftecim Genel Merkez)

Sarı Kartlar: Dk.50 Ali Yalçın Kaplan (Esmer AVM), Dk.50 Rüstem Baş (Çiğ Köftecim Genel Merkez)

Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar: 6-Boshoku: 4

Hakem: Anıl Garan

Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar: Adem Sobacı, Nadir Kurt, Yasin Coşkun, Ömer Ercin, Önder Batmacı, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Şükrü Yavuz, Sezai Çapa

Antrenör: Ayhan Sevinç

Boshoku: Yasin Kaçmaz, Cem Korkmaz, Cemil Toç, Suat Balkan, Enez Sarı, Raif Özer, Enis Olucak, Fatih Çiftçi

Antrenör: Birol Yavuz

Goller: Dk.5 Hakan Öncü, Dk.7-8 Önder Batmacı, Dk.25 Şükrü Yavuz, Dk.36-47 Yasin Coşkun (Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar), Dk.6 Enez Sarı, Dk.27-31 Cem Korkmaz, Dk.45 Enis Olucak (Boshoku)

Sarı Kart: Dk.9 Enis Olucak (Boshoku)

 

TURNUVA PROGRAMI

25 Temmuz Salı

Saat 19.30 Gürdal Turizm-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kaynarca Duran Teknik-Doruk Koleji (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Milli Eğitim-Ada Çit (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 1837 Sapanca Balkaya Tekstil-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.30 Eski Reji-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar Kategorisi)

26 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Rodi Burger turnuvadan çekildiğinden ilk maç oynanmayacaktır.

Saat 20.30 Ertaş Harita-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Remax Hür Gayrimenkul (Tecrübeli)

Saat 22.30 Temiz İş Alarm-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor (Tecrübeli)

Saat 23.30 Yıldız Yemek-Lezita Yıldırım Piliç (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

27 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Akyazı Samastı İnşaat-Akyazı Öztürkler Market (Olgunlar)

Saat 20.30 SAYTEM Temizlik&Emin Koruma-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 21.30 Sakarya İz Reklam-Has Traktör (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 BAİ Yapı-Kocaeli Masterlar (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Limandere Turan Fındık-Milli Eğitim (Olgunlar)

28 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Eski Dostlar-Boshoku (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Er Yapı Bosna-Sude Gıda (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Proda-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Düzce Vetaranlar-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

29 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Milli Eğitim-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Gençler)

Saat 20.30 Kaynarca Duran Teknik-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Gençler)

Saat 21.30 EKM Grup-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

Saat 22.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Gençler)

Saat 23.30 Esmer AVM-Şanlı Apart (Genç Olgunlar Kategorisi)

30 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 Lezita Yıldırım Piliç-Rodi Burger (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Uzman Kimya-Ertaş Harita (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Er Yapı-Ada Şen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar Kategorisi )

31 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kocaeli Masterlar-Eski reji (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Limandere Turan Fındık-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Toy Aydınlatma-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Temiz İş Alarm-Hunca Masterlar (Olgunlar Kategorisi)

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.