Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 16ncı Akşam Maçları
Akyazı Akbaş İnşaat: 2-Lezita Yıldırım Piliç: 4
Hakem: Nihat Mendeş
Akyazı Akbaş İnşaat: Sami Yılmaz, Sedat Kardeş, Mustafa Sağlam, Abdullah Uzungüngör, Yılmaz Yavuz, Zihni Demirbaş, Ömer Uluköylü, Nail Kahveci, Mithat Akbaş
Antrenör: Celal Çevik
Lezita Yıldırım Piliç: Bilal Akçay, Bülent Arığ, Mustafa Vural, Ayhan Aydemir, Nejdet Atalay, Fatih Altay, Özer Yüksel, Nedim Çalman, Tunca Özkök, Vedat Temizel, Yılmaz Karaaslan
Antrenör: Eser Balaban
Goller: Dk.9 Tunca Özkök, Dk.20 Yılmaz Karaaslan, Dk.43 Vedat Temizel, Dk.47 Fatih Altay (Lezita Yıldırım Piliç), Dk.13-39 Abdullah Uzungüngör (Akyazı Akbaş İnşaat)
Sarı Kartlar: 33 Nail Kahveci, Dk.47 Abdullah Uzungüngör (Akyazı Akbaş İnşaat)
—
Toy Aydınlatma: 17-BAİ Yapı: 3
Hakem: Sinan Bilgin
Toy Aydınlatma: Behçet Durak, Şerafettin Özdemir, Sinan Sarı, Bayram Kargün, Yavuz Cangır, Zeki Nalçacıoğlu, Ali Uzuner, Şenol Karatay, Erdal Narin, Ömer Akdağ, Abdullah İleli
Antrenör: Ahmet Kara
BAİ Yapı: Omar Kadmin M.Hamled, Hüseyin Kalyoncu, Adnan Işık, Fatih Işık, Mikail Kaya, Suat Kaya, Özkan Trağan
Antrenör: Ethem Kundo
Goller: Dk.11-33-43-44-47-50 Zeki Nalçacıoğlu, Dk.12-23 Ali Uzuner, Dk.19-27 Yavuz Cangır, Dk.21-29 Erdal Narin, Dk.32-34 Sinan Sarı, Dk.37-48 Şenol Karatay, Dk.42 Ömer Akdağ (Toy Aydınlatma), Dk.23 Mikail Kaya, Dk.35 Hüseyin Kalyoncu, Dk.49 Özkan Trağan (BAİ Yapı)
—
Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 8-Yıldız Emek: 5
Hakem: Halit Musaoğlu
Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Recep Durak, Ferdi Tapşın, Nejat Eroğlu, Vedat Uysal, Nejat Ersin, Erol Tolga, Tansel Oktar, Tamer Arancı
Antrenör: Fevzi Çapkınlar
Yıldız Yemek: Behçet Al, Hakan Yapan, Sinan Kahraman, Mithat Başar, İsa Müslim, Bülent Uyarım, Aydın Tarım, Orhan Muslu, Hasan Yıldız, Yıldıray Saka
Antrenör: Sadık Ceylan
Goller: Dk.5-17-22-38 Vedat Uysal, Dk.9 (Pen.)-41 Nejat Ersin, Dk.16-49 Tamer Arancı (Adaçağ İnşaat Coşkunspor), Dk.11-20-37 Bülent Uyarım, Dk.29-50 Mithat Başar (Yıldız Yemek)
Sarı Kart: Dk.47 İsa Müslim (Yıldız Yemek)
—
Sakarya İz Reklam: 10-Kocaeli Masterlar: 2
Hakem: Gökhan Kahyacık
Sakarya İz Reklam: Rahmi Avcı, Faruk Sarman, Aycan Pekşen, Kadir Murat Şen, Halil Karaaslan, Ömer Ateş, Eyüp Berk, Cemalettin Parlak, Arif Sucuoğlu, Ahmet Kara, Ayhan Kalyoncu
Antrenör: Şükrü Kara
Kocaeli Masterlar: Ekrem Taşdemir, Cengiz Furuncu, Hasan Furuncu, Hasan Öztürk, Kaan Balimre, Erol Pekinalp, Ümit Senter Keskin, Ömer Altıntaş
Antrenör: İsmail Işıksoy
Goller: Dk.5-23 Ömer Ateş, Dk.9-16-26 Kadir Murat Şen, Dk.25 Faruk Sarman, Dk.40 Eyüp Berk, Dk.41 Cemalettin Parlak, Dk.45 Arif Sucuoğlu, Dk.48 Halil Karaaslan (Sakarya İz Reklam), Dk.18 Ümit Senter Keskin, Dk.31 Kaan Balimre (Kocaeli Masterlar)
Sarı Kart: Dk.28 Cemalettin Parlak (Sakarya İz Reklam)
—
Remax Hür Gayrimenkul: 13-Köftecim Erdal: 2
Hakem: Murat Baş
Remax Hür Gayrimenkul: İrfan Arkan, Engin Özdemir, Orhan Uzer, İsmail Işıksoy, Erdinç Tuğralı, Beyler Gökçe, Recai Eker, Aydın Günaydın, Aydın Kurucu, Özcan Sevinç, M.Ali Çalışkan, Ünal Dilek
Antrenör: Mevlüt Akbaş
Köftecim Erdal: Ender Özdemir, Selahattin Aydın, Hüseyin Aydın, Latif Yan, Zafer Ekinci, İzzet Yaldız, Uğur Çelikarslan, Adnan Öztürk, Abdurrahman Yılmaz
Antrenör: Mesut Özkan
Goller: Dk.9-14-43-46-50 Aydın Kurucu, Dk.12 Aydın Günaydın, Dk.26 (K.Kalesine) Zafer Ekinci, Dk.28 Ünal Dilek, Dk.29-32 M.Ali Çalışkan, Dk.33 Recai Eker, Dk.35 Özcan Sevinç, Dk.41 Beyler Gökçe (Remax Hür Gayrimenkul), Dk.47 Latif Yan, Dk.48 Abdurrahman Yılmaz (Köftecim Erdal)
—
TURNUVA PROGRAMI
23 Temmuz Pazar
Saat 19.30 Has Traktör-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)
Saat 20.30 Doruk Koleji-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)
Saat 21.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Kocaali Çarşı (Gençler)
Saat 22.30 Akyazı Öztürkler Market-Milli Eğitim (Olgunlar)
Saat 23.30 Limandere Turan Fındık-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)
24 Temmuz Pazartesi
Saat 19.30 Şanlı Apart-EKM Grup (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Eski Dostlar-Proda (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Hunca Masterlar-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)
Saat 22.30 Çiğ Köftecim Genel Merkez-Esmer AVM (Gençler)
Saat 23.30 Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar-Boshoku (Gençler)
25 Temmuz Salı
Saat 19.30 Gürdal Turizm-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Kaynarca Duran Teknik-Doruk Koleji (Genç Olgunlar)
Saat 21.30 Milli Eğitim-Ada Çit (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 1837 Sapanca Balkaya Tekstil-Uzman Kimya (Gençler)
Saat 23.30 Eski Reji-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar Kategorisi)
—