Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 13ncü Akşam Maçları

Bu haber 443 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 13ncü Akşam Maçları

Proda: 4-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar: 5

Hakem: Nihat Menteş

Proda: Murat Ayvaz, Ersin Başaran, Agah Şen, Fevzi Uzel, Aşkın Çelik, Cihan Yıldız, Serhat Karakayalar, Birkan Budak, Melih Türk

Antrenör: Selçuk Gürel

Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar: Adem Sobacı, Nadir Deniz, Yasin Coşkun, Ömer Ercin, Sezai Çapa, Önder Batmacı, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Şükrü Yavuz

Antrenör: Aydın Alkan

Goller: Dk.17-19 (Pen.) Birkan Budak, Dk.33-44 Agah Şen (Proda), Dk.20-32 Hakan Öncü, Dk.26 Nadir Deniz, Dk.29 Yasin Coşkun, Dk.42 Şükrü Yavuz (Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar)

Temiz İş Alarm: 7-Sakarya Sanatkarlar Odası: 2

Hakem: Beytullah Yiğit

Temiz İş Alarm: Metin Bayram, Ercan Deniz, Yakup Vergül, Ahmet Öksüz, Cevat İpşiroğlu, Mustafa Yıldız, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Yılmaz Demir, Murat Tunçlar, Mahmut Balkan, Metin Başkaya

Antrenör: Murat Küçük

Sakarya Sanatkarlar Odası: Ahmet Koçak, Ayhan Cengiz, Fenruk Turgut, Naim Yakut, Bülent Üzmez, Ömer İlkbahar, Hüseyin Alkan, Mehmet Ecevit, Numan Afacan, Oğuz Caner, Ersin Akpınar

Antrenör: Ahmet Oktar

Goller: Dk.5-17-32-41 Nail Kurt, Dk.30-45 Murat Tunçlar, Dk.33 Özcan Sönmez (Temiz İş Alarm), Dk.31 Oğuz Caner, Dk.41 (K.Kalesine) Mahmut Balkan (Sakarya Sanatkarlar Odası)

Boshoku: 8-Kocaali Çarşı: 6

Hakem: Ferhat Alkan

Boshoku: Yasin Kaçmaz, Cem Korkmaz, Cemil Toç, Hideaki Shibuya, Hakan Konak, Enez Sarı, Raif Özer, Hüseyin Yiğit, Enis Olucak, Fatih Çiftçi

Antrenör: Birol Yavuz

Kocaali Çarşı: Selçuk Asurt, Volkan Zehir, Yasin Emecan, Barış Turgut, Yakup Yılmaz, Kani Genç, Erkan Durgut, Uğur Tarakcı

Antrenör: Erkan Güner

Goller: Dk.1-26-32-33 Enez Sarı, Dk.2-29-43 Cem Korkmaz, Dk.50 Hakan Konak (Boshoku), Dk.3 Uğur Tarakcı, Dk.5-7-20 Barış Turgut, Dk.38 Yasin Emecan, Dk.42 Erkan Durgut (Kocaali Çarşı)

Sarı Kartlar: Dk.23 Kani Genç, Dk.41Yasin Emecan, Dk.45 Barış Turgut (Kocaali Çarşı)

Eski Dostlar: 5-Güneşoğlu Süt Ürünleri: 5

Hakem: Arif Sucuoğlu

Eski Dostlar: Hakan Mercan, Muzaffer Aydınlı, Mehmet Toy, Harun Ormancı, Semih Sondal, Özgür Şenol, Selçuk Öztunç, Kaşif Karafilik

Antrenör: Ömer Kiraz

Güneşoğlu Süt Ürünleri: Fatih Kosovalı, Ayhan İlhan, Kadir Tekin, Yasin Yılmaz, Erkan Reçber, Cemil Gümüş, Metin Surmaz, Kazım Turgut, Tuna Koçoğlu, İsmail Akdeniz

Antrenör: Ümit Tale

Goller: Dk.5-9-34 Kaşif Karafilik, Dk.7 Selçuk Öztunç, Dk.49 Semih Sondal (Eski Dostlar), Dk.12 Ayhan İlhan, Dk.14-20 Kazım Turgut, Dk.24 Cemil Gümüş, Dk.47 Erkan Reçber (Güneşoğlu Süt Ürünleri)

Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: 5-Gürdal Turizm: 3

Hakem: Hakan Can Yılmaz

Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor: Mustafa Arslan, Yener Ersoy, Saffet Kaplan, İrfan Dal, Erol Özbahçeli, Mustafa Zaimoğlu, Cengiz Kuybulu, Mustafa Suiçmez, Hakan Sezvan, Vatan Erman

Antrenör: Recep Durak

Gürdal Turizm: Hüsamettin Gönüller, Doğan Yüksel, Orhan Sert, Derya Sökmenberk, Levent Berber, Ali Alyüz, Yusuf Diril, Erdoğan Yavuz

Antrenör: Muammer Alataş

Goller: Dk.8 Doğan Yüksel, Dk.17-35 Yusuf Diril (Gürdal Turizm), Dk.27 Mustafa Zaimoğlu, Dk.29 Yener Ersoy, Dk.30 Saffet Kaplan, Dk.36-47 Hakan Sezvan (Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor)

Sarı Kart: Dk.33 Yener Ersoy (Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor)

TURNUVA PROGRAMI

20 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 20.30 EKM Grup-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Kaynarca Duran Teknik-Esmer AVM (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Oto Aydeniz-Hunca Masterlar (Olgunlar)

Saat 23.30 Doruk Koleji-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

21 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Milli Eğitim-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Düzce Veteranlar-Suev İnşaat (Olgunlar)

Saat 21.30 Er Yapı-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Ad Çit-Adaşen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sude Gıda-Kocaali Demir Emlak (Olgunlar)

22 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Lezita Yıldırım Piliç (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 Toy Aydınlatma-BAİ Yapı (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Sakarya İz Reklam-Kocaeli Masterlar (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Remax Hür Gayrimenkul-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

23 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Has Traktör-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Doruk Koleji-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 21.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Kocaali Çarşı (Gençler)

Saat 22.30 Akyazı Öztürkler Market-Milli Eğitim (Olgunlar)

Saat 23.30 Limandere Turan Fındık-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)

24 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Şanlı Apart-EKM Grup (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Eski Dostlar-Proda (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Hunca Masterlar-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)

Saat 22.30 Çiğ Köftecim Genel Merkez-Esmer AVM (Gençler)

Saat 23.30 Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar-Boshoku (Gençler)

25 Temmuz Salı

Saat 19.30 Gürdal Turizm-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kaynarca Duran Teknik-Doruk Koleji (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Milli Eğitim-Ada Çit (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 1837 Sapanca Balkaya Tekstil-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.30 Eski Reji-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar Kategorisi)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.