Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 12nci Akşam Maçları

Bu haber 356 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 12nci Akşam Maçları

Umut Oto: 4-Doruk Koleji: 6

Hakem: Sinan Bilgin

Umut Oto: Musa Boya, Ali İhsan Tarım, Ali Kemal Balçık, Bülent Keskin, Engin Bıyık, Murat Alan, Süleyman Demirci, Halil İbrahim Kotan, Adem Tandoğan, Halil İşbakan, Menderes Çil

Antrenör: Fatih Gürel

Doruk Koleji: Kerim Kibar, Cavit Salpat, Burak Çankaya, Murat Balaban, Yüksel Yılmaz, İsa Hocalar, Ahmet Polat, Vedat Tapan, İhsan Odabaşı, Fuat Karadağ

Antrenör: Hüseyin Yılmaz

Goller: Dk.3 İhsan Odabaşı, Dk.11 Engin Bıyık (K.Kalesine), Dk.22-23 Cavit Salpat, Dk.33 Murat Balaban, Dk.44 Vedat Tapan (Doruk Koleji), Dk.17-19 Adem Tandoğan, Dk.26 Ali Kemal Balçık, Dk.30 Engin Bıyık (Umut Oto)

Sarı Kartlar: Dk.34 Murat Alan, Dk.41 Süleyman Demirci (Umut Oto), Dk.45 Vedat Tapan, Dk.50 Yüksel Yılmaz (Doruk Koleji)

Kocaeli Masterlar: 2-Toy Aydınlatma: 8

Hakem: Uğur Muslu

Kocaeli Masterlar: Ekrem Taşdemir, Cengiz Furuncu, Hasan Furuncu, Murat Tiraki, Kaan Balimre, Erol Pekinalp, Göksel Ali Argun

Antrenör: İsmail Işıksoy

Toy Aydınlatma: Behçet Durak, Şerafettin Özdemir, Sinan Sarı, Bayram Kargün, Yavuz Çangır, Zeki Nalçacıoğlu, Ali Uzuner, Şenol Karatay, Erdal Narin, Ömer Akdağ

Antrenör: Ahmet Kara

Goller: Dk.1 Ömer Akdağ, Dk.5-36-45-49 Zeki Nalçacıoğlu, Dk.19-22-50 Şenol Karatay (Toy Aydınlatma), Dk.6 Erol Pekinalp, Dk.17 Cengiz Furuncu (Kocaeli Masterlar)

Sarı Kartlar: Dk.32 Yavuz Çangır, Dk.44 Şenol Karatay (Toy Aydınlatma)

Limandere Turan Fındık: 10-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma: 1

Hakem: Önder Demir

Limandere Turan Fındık: Hikmet Kaman, Ergün Demir, Yahya Celep, Serhan Tosun, Yusuf Baki, Şaban Erbaş, Muhammed Ali İskender, Bayram Erbaş

Antrenör: Abdurrahman Yılmaz

SAYTEM Temizlik&Emin Koruma: Taner Yazıcı, Erdem Köse, Aydın Engin, Aydın Arslan, Nahit Kurt, Hüseyin Polat, Muharrem Akın, Bahattin Kaya

Antrenör: Kaya Çakar

Goller: Dk.1-20-23-26-28-46 Yahya Celep, Dk.33 Şaban Erbaş, Dk.37-41-44 Yusuf Baki (Limandere Turan Fındık), Dk.39 Muharrem Akın (SAYTEM Temizlik&Emin Koruma)

Eski Reji: 2-Has Traktör: 6

Hakem: Murat Baş

Eski Reji: Muhammed Özer, Özkan Özdemir, Servet Duman, Selim Karabaş, Tarık Kurnazca, Ramazan Kurtuldu, Osman Uysal, Murat Bulama, Selim Korkut, Sedat Yürüten

Antrenör: Orhan Bulama

Has Traktör: İlhan Sezgin, Abdurrahman Ersoy, Melih Tanış, Mert Erdem, Yusuf Açıkyörük, Turgay Koçkar, Tekin Işık, Serkan Gümüşel

Antrenör: Sami Aydın

Goller: Dk.2 (Pen.)-30 Servet Duman (Eski Reji), Dk.9-40 Serkan Gümüşel, Dk.12 Turgay Koçkar, Dk.37 Tekin Işık, Dk.41 Mert Erdem, Dk.48 (K.Kalesine) Sedat Yürüten (Has Traktör)

Sarı Kartlar: Dk.23 Murat Bulama, Dk.34 Osman Uysal, Dk.35 Sedat Yürüten (Eski Reji)

Sakarya İz Reklam: 10-Kuyudibi Savaşspor: 1

Hakem: Ömer Faruk Kılıç

Sakarya İz Reklam: Yunus Emre Karaaslan, Faruk Sarman, Aycan Pekşen, Kadir Murat Şen, Halil Karaaslan, Eyüp Berk, Cemalettin Parlak, Arif Sucuoğlu, Ahmet Kara

Antrenör: Şükrü Kara

Kuyudibi Savaşspor: Uğur Beler, Furkan Köseoğlu, Mustafa Köseoğlu, Ersin Balcı, Fatih Faruşoğlu, Serkan Kamçı, Yalçın Balık, Onur Hoşoğlu, Hakim Karakaya

Antrenör: Abdullah Kestane

Goller: Dk.6 Faruk Sarman, Dk.18-45-46 Kadir Murat Şen, Dk.19-42-47 Arif Sucuoğlu, Dk.20 Halil Karaaslan, Dk.30 Cemalettin Parlak, Dk.32 Aycan Pekşen (Sakarya İz Reklam), Dk.40 Serkan Kamçı (Kuyudibi Savaşspor)

Sarı Kartlar: Dk.34 Kadir Murat Şen, Dk.37 Ahmet Kara (Sakarya İz Reklam)

TURNUVA PROGRAMI

19 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Proda-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Temiz İş Alarm-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)

Saat 21.30 Boshoku-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Eski Dostlar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

Saat 23.30 Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor-Gürdal Turizm (Olgunlar)

20 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 20.30 EKM Grup-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Kaynarca Duran Teknik-Esmer AVM (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Oto Aydeniz-Hunca Masterlar (Olgunlar)

Saat 23.30 Doruk Koleji-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

21 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Milli Eğitim-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Düzce Veteranlar-Suev İnşaat (Olgunlar)

Saat 21.30 Er Yapı-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Ad Çit-Adaşen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sude Gıda-Kocaali Demir Emlak (Olgunlar)

22 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Lezita Yıldırım Piliç (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 Toy Aydınlatma-BAİ Yapı (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Sakarya İz Reklam-Kocaeli Masterlar (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Remax Hür Gayrimenkul-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

23 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Has Traktör-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Doruk Koleji-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 21.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Kocaali Çarşı (Gençler)

Saat 22.30 Akyazı Öztürkler Market-Milli Eğitim (Olgunlar)

Saat 23.30 Limandere Turan Fındık-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)

24 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Şanlı Apart-EKM Grup (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Eski Dostlar-Proda (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Hunca Masterlar-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)

Saat 22.30 Çiğ Köftecim Genel Merkez-Esmer AVM (Gençler)

Saat 23.30 Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar-Boshoku (Gençler)

25 Temmuz Salı

Saat 19.30 Gürdal Turizm-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kaynarca Duran Teknik-Doruk Koleji (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Milli Eğitim-Ada Çit (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 1837 Sapanca Balkaya Tekstil-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.30 Eski Reji-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar Kategorisi)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.