Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   10ncu Akşam Maçları

Bu haber 234 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   10ncu Akşam Maçları

Ertaş Harita: 9-Ada Çit: 1

Hakem: Tayfun Güz

Ertaş Harita: Veysel Beşik, Aytaç Çakıroğlu, Ömer Gündostu, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Metin Aydınlı, Hasan Kan, Engin Öztunga, Levent Demiray

Antrenör: Suat Onar

Ada Çit: Özgür Akpınar, Murat Gem, Mustafa Sarı, Dinçer Çakar, Serkan Doğan, Emrah Yılmaz, Orhan Ergün, Engin Kan, Özgür Ömez

Antrenör: Ayhan Çokiçli

Goller: Dk.11 Levent Demiray, Dk.12-17-20-45 Engin Öztunga, Dk.34-44 Haydar Koç, Dk.36 Metin Aydınlı, Dk.36 Metin Aydınlı (Ertaş, Harita), Dk.15 Özgür Ömez (Ada Çit)

Akyazı Samastı İnşaat: 3-Milli Eğitim: 4

Hakem: Ertuğrul Kardeş

Akyazı Samastı İnşaat: Mesut Özkan, Sadullah Yılmaz, Nadir Orsavaş (K.Kart), Özcan Bulut, Nihat İçyüz, Hasan Öztürk, Hasan Sabri Yılmaz, Taşkın Orsavaş, Mustafa Yavuz, Hasan Altuntaş

Antrenör: Cemil Kurtoğlu

Milli Eğitim: Hüseyin Yöntem, Ekrem Kabil, Erkan Çetin, Tamer Yüksel, Kenan Karan, Atilla Çolak, Necmi Sağıroğlu, İskender Keskin, İbrahim Demirbaş

Antrenör: İlhan Muslu

Goller: Dk.3 Hasan Öztürk, Dk.25 Mustafa Yavuz, Dk.36 Hasan Sabri Yılmaz (Akyazı Samastı İnşaat), Dk.9 Necmi Sağıroğlu, Dk.37 Tamer Yüksel, Dk.39 Kenan Karan, Dk.47 Erkan Çetin (Milli Eğitim)

Sarı Kart: Dk.43 İbrahim Demirbaş (Milli Eğitim)

Kırmızı Kart: Dk. 46 Nadir Orsavaş (Akyazı Samastı İnşaat)

Akyazı Akbaş İnşaat: 0-Köftecim Erdal: 1

Hakem: Behlül Kocacık

Akyazı Akbaş İnşaat: Sami Yılmaz, Sedat Kardeş, Mustafa Sağlam, Abdullah Uzungüngör, Zihni Demirbaş, Hasan Cengiz, Ömer Uluköylü, Nail Kahveci, Miktat Bakırcı

Antrenör: Celal Çevik

Köftecim Erdal: Ender Özdemir, Selahattin Aydın, Hüseyin Aydın, Latif Yan, İzzet Yaldız, Uğur Çelikarslan, Abdurrahman Yılmaz, Adnan Öztürk

Antrenör: İsmail Yenice

Gol: Dk.7 İzzet Yaldız (Köftecim Erdal)

Milli Eğitim: 13-Adaşen Oto&Seçkin Makina: 3

Hakem: Anıl Mavi

Milli Eğitim: İsa Aydıncı, Yusuf Yıldırım, Meriç Akkaya, Selçuk Coşkun, Engin Yılmaz, Adem Aslan, Özgür Yusufreisoğlu, Murat Kantarcı, Numan Savur, Sadık Adatepe, Coşkun Bakırtaş

Antrenör: İlhan Sütlü

Adaşen Oto&Seçkin Makina: Süleyman Çakır, Resul Soylu, Nejat Ümmet, Ercan Atik, Cemil Pelin, Savaş Öztürk, Selim Işıklar, Ferdi Halisküçük

Antrenör: Ercan Atik

Goller: Dk.1 (19.Sn.)-19-21 Engin Yılmaz, Dk.3 Numan Savur, Dk.8-13 Coşkun Bakırtaş, Dk.20 (K.Kalesine) Cemil Pelin, Dk.28 Meriç Akkaya, Dk.30-38 Özgür Yusufreisoğlu, Dk.39 Adem Aslan, Dk.42 Yusuf Yıldırım, Dk.45 Selçuk Coşkun (Milli Eğitim), Dk.6 Ferdi Halisküçük, Dk.17-44 Savaş Öztürk (Adaşen Oto&Seçkin Makina)

Uzman Kimya: 2-Er Yapı: 15  

Hakem: Furkan Kocayıldız

Uzman Kimya: Ertuğrul Çetin, Ayhan Coşkun, Serdar Eliyok, Serdar Aktürk, Mustafa Amasyalı, Emrah Toylar, Orhan Tok, Yasin Badır, Alper Yılmaz

Antrenör: Ergün Özgür

Er Yapı: Ögün Akar, Mustafa Sert, Cengiz Reis, Talip Toprak, Fatih Sarı, Gökhan Kaba, Murat Özkan, Ceyhun Sarı, Burak Aydın, Semih Topçuoğlu

Antrenör: Bayram Çolak

Goller: Dk.2-26-28-33-36 Gökhan Kaba, Dk.5-32-34 Fatih Sarı, Dk.14 Ceyhun Sarı, Dk.19-45-48 Burak Aydın, Dk.42-44 Semih Topçuoğlu, Dk.47 Cengiz Reis (Er Yapı), Dk.18-50 Emrah Toylar (Uzman Kimya)

Sarı Kart: Dk.26 Serdar Eliyok (Uzman Kimya)

TURNUVA PROGRAMI

18 Temmuz Salı

Saat 19.30 Umut Oto-Doruk Koleji (Olgunlar)

Saat 20.30 Kocaeli Masterlar-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Limandere Turan Fındık-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 22.30 Eski Reji-Has Traktör (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sakarya İz Reklam-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

19 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Proda-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Temiz İş Alarm-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)

Saat 21.30 Boshoku-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Eski Dostlar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

Saat 23.30 Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor-Gürdal Turizm (Olgunlar)

20 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 20.30 EKM Grup-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Kaynarca Duran Teknik-Esmer AVM (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Oto Aydeniz-Hunca Mestarler (Olgunlar)

Saat 23.30 Doruk Koleji-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.