Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvas  ı10ncu Akşam Maçları

Bu haber 223 kez okundu.
- -
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvas  ı10ncu Akşam Maçları

 

Kaynarca Duran Teknik: 6-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat: 5

Hakem: Sinan Bilgin

Kaynarca Duran İnşaat: İlker Yel, Yusuf Bozkurt, Ahmet Altay, Tayfun Özbay, Fatih Şaşmaz, Nusret Türkmen, Ferit Şaşmaz, Emre Canol, Fikret Göbekçioğlu, Halis Gün

Antrenör: Nusret Türkmen

Sapanca Mustafa Mercan İnşaat: Hakan Nalbantoğlu, Barış Özgenç, Fatih Ersoy, Ferhat Taner, Samet Kılıç, Hürol Hazer, Erkan Çorbacıoğlu, Kadir Yıldırım, Yaşar Ortatepe

Antrenör: Birol Aydın

Goller: Dk.5 Samet Kılıç, Dk.8 Ferhat Taner, Dk.29 Kadir Yıldırım, Dk.32 Fatih Ersoy, Dk.42 Yaşar Ortatepe (Sapanca Mustafa Mercan İnşaat), Dk.11-17 Halis Gün, Dk.25 Fatih Şaşmaz, Dk.43-44 Emre Canol, Dk.49 Tayfun Özbay (Kaynarca Duran Teknik)

Sarı Kartlar: Dk.24 Ferhat Taner (Sapanca Mustafa Mercan İnşaat), Dk.45 Yusuf Bozkurt (Kaynarca Duran Teknik)

Remax Hür Gayrimenkul: 10-Yıldız Yemek: 2

Hakem: Arif Sucuoğlu

Remax Hür Gayrimenkul: İrfan Arkan, Engin Özdemir, Orhan Uzel, İsmail Işıksoy, Ünal Dilek, Erdinç Tuğralı, Orhan Kurtoğlu, Beyler Gökçe, Recai Eker, Aydın Günaydın, Aydın Kurucu, Özcan Sevinç, Mehmet Ali Çalışkan

Antrenör: Mevlüt Akbaş

Yıldız Yemek: Behçet Al, Hakan Yapan, Sinan Kahraman, Mithat Başar, İsa Müslim, Bülent Uyarım, Aydın Tarım, Orhan Muslu, Hasan Yıldız, Yıldıray Saka

Antrenör: Alaattin Yıldırım

Goller: Dk.11-38-42 Aydın Kurucu, Dk.14 Ünal Dilek, Dk.22 Aydın Günaydın, Dk.23-30-36 Özcan Sevinç, Dk.47 Beyler Gökçe, Dk.50 Erdinç Tuğralı (Remax Hür Gayrimenkul), Dk.46 Orhan Muslu, Dk.49 Hasan Yıldız (Yıldız Yemek)

Esmer AVM: 1-EKM Grup: 4

Hakem: Uğur Muslu

Esmer AVM: Yusuf Uygun, Halil İbrahim Akturan, Ali Küpeci, Hüseyin Köse, Çetin Akpınar, Ahmet Kurt, Ali Yalçın Kaplan, Serkan Karagöz, Erdoğan Çakır, Erdem Demir, Can Dağlıoğlu

Antrenör: Hakan Tezer

EKM Grup: Akın Erkan, Özgür Er, Kerim Ekşi, Kerim Zengin, Hikmet Oktar, Ramazan Küçük, Tekin Yılmazkaya, Osman Atalay, Aytaç Akın, Selçuk Delikara

Antrenör: İbrahim Koşutan

Goller: Dk.7 Aytaç Akın, Dk.13-27 Osman Atalay, Dk.41 Hikmet Oktar (EKM Grup), Dk.18 Erdoğan Çakır (Esmer AVM)

Sarı Kartlar: Dk.2 Tekin Yılmazkaya, Dk.22 Özgür Er (EKM Grup)

Şanlı Apart: 6-Doruk Koleji: 2

Hakem: Furkan Şen

Şanlı Apart: Ferit Kaya, Tamer İmamoğlu, Ramazan Dağlı, Aynan Günel, Fatih Karaman, Yaşar Şanlı, Mustafa Köse

Antrenör: Ertuğrul Altıparmak

Doruk Koleji: Erkan Aydoğan, Musa Avcı, Enis Tort, Fevzi Çolak, Ümit Tiflis, Doğan Konuklar, Melih Uzunözmen

Antrenör: Namık Kemal Yılmaz

Goller: Dk.10 Fatih Karaman, Dk.28-37 Yaşar Şanlı, Dk.41 Ayhan Günel, Dk.44 Ramazan Dağlı, Dk.50 Mustafa Köse (Şanlı Apart), Dk.14 Enis Tort, Dk.19 Fevzi Çolak (Doruk Koleji)

Sarı Kart: Dk.44 Mustafa Köse (Şanlı Apart)

Lezita Yıldırım Piliç: 3-Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 5

Hakem: Hakan Can Yılmaz

Lezita Yıldırım Piliç: Bilal Akçay, B.Yılmaz Karabayır, Mustafa Vural, Ayhan Aydemir, Nejdet Atalay, Fatih Altay, Özer Yüksel, Nedim Çalman, Tunca Özkök, Vedat Temizel, Yılmaz Karaaslan, Selahattin Hazır, Hüsamettin Karaaslan

Antrenör: Eser Balaban

Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Recep Durak, Ferdi Tapşın, İmdat Kum, Nejat Barut, Vedat Uysal, Nejat Ersin, Erol Tolga, Tansel Oktar, Tamer Arancı

Antrenör: Fevzi Çapkınlar

Goller: Dk.1 (23.Sn.)-33 Mustafa Vural, Dk.25 Nejdet Atalay (Lezita Yıldırım Piliç), Dk.2 Erol Tolga, Dk.7-50 Vedat Uysal, Dk.38-39 Tansel Oktar (Adaçağ İnşaat Coşkunspor)

Sarı Kartlar: Dk.36 İmdat Kum (Adaçağ İnşaat Coşkunspor), Dk.40 Nejdet Atalay (Lezita Yıldırım Piliç)

TURNUVA PROGRAMI

17 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Ertaş Harita-Ada Çit (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Akyazı Samastı İnşaat-Milli Eğitim (Olgunlar)

Saat 21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Adaşen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Uzman Kimya-Er Yapı Bosna (Genç Olgunlar)

18 Temmuz Salı

Saat 19.30 Umut Oto-Doruk Koleji (Olgunlar)

Saat 20.30 Kocaeli Masterlar-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Limandere Turan Fındık-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 22.30 Eski Reji-Has Traktör (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sakarya İz Reklam-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

19 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Proda-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Temiz İş Alarm-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)

Saat 21.30 Boshoku-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Eski Dostlar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

Saat 23.30 Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor-Gürdal Turizm (Olgunlar)

20 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Er Yapı Bosna (Olgunlar)

Saat 20.30 EKM Grup-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Kaynarca Duran Teknik-Esmer AVM (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Oto Aydeniz-Hunca Mestarler (Olgunlar)

Saat 23.30 Doruk Koleji-Sapanca Mustafa Mercan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.