Futbol Turnuvası Yirmi üçüncü Akşam Maçları

Bu haber 1.163 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası   Yirmi üçüncü Akşam Maçları

Adaçağ İnşaat CoşkunsporNTK Yapı

Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 2-NTK Yapı: 5

Hakem: Oğuzhan Yiğit Karpuz

Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Remzi Piriştine, Murat Vatansever, Şakir Öztürk, Muzaffer Karabulut, Tamer Arancı, Şehmuz Aluş, Vedat Giral, Ahmet Emin Topaloğlu, Erol Koto, Nejat Eroğlu

Antrenör: Fatih Kıstak

NTK Yapı: Ender Özdemir, Latif Yan, Münür Uçar, Sebahattin Kıyak, Nevzat Özbay, Adnan Öztürk, Recai Yan, Cemil Kocacık, Güngör Öztürk, Hüseyin Çoban, Yavuz Şahin

Antrenör: Muammer Alataş

Goller: Dk.4 Hüseyin Çoban, Dk.21-24-40-42 Sebahattin Kıyak (NTK Yapı), Dk.13 Tamer Arancı, Dk.26 Nejat Eroğlu (Adaçağ İnşaat Coşkunspor)

Bu Yapı İnşaat&Hamarat KuyumculukSessan Makine

Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk: 18-Sessan Makine: 0

Hakem: Engin Bıçak

Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk: Şener Dönmez, Cemil İbiş, Cengiz Reis, Yasin Çelik, Talip Toprak, Hasan Tuncel, Fatih Sarı, Haydar Koç, Bora Marangoz, Ceyhun Erdem Azgı, Tuna Koçoğlu

Antrenör: Turan Varkan

Sessan Makine: Behçet Al, Selami Demir, Recep Yıldız, Cihan Yıldız, Murat Özen, Fevzi Uzel, Cemil Şahin, Selçuk Gürel

Antrenör: Murtaza Ordu

Goller: Dk.3-5 Cengiz Reis, Dk.14 Hasan Tuncel, Dk.16-17-20-21-23-24 Fatih Sarı, Dk.29-30-33-36-37-43 Yasin Çelik, Dk.40-41 Ceyhun Erdem Azgı, Dk.42 Talip Toprak (Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk)

Turnuva Programı   24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk

25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.