Errad Şekerci koptu

Bu haber 1.663 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Sakaryaspor alt yapısından yetişen bir ara üst yapı için ismi gecen Errad  Şekerci ,U 19 larda forma şansı bulamayınca, hizmet etmek için istekli oldğun yeşil siyahlı formadan koptu. Genç Errad onbeş gün süreyle idmanlarına çıktığı Trabzonspor U 19 takımı çalışmalarında beğeni  toplayınca ,Genel Kuordinatör Sadi Tekelioğlu unda  onay vermesiyle Bordo Mavili takımı alt yapısının oyuncusu oldu. Baba Adnan şekerci , oğlumun Sakaryasporun oyuncusu olması ,ilinin takımına hizmet vermesi adına çok sabrettiklerini ancak  özellikle alt yapı kurmaylarından gereken ilgi ve desteği  göremediklerini iddia  etti. Adnan Şekerci, Erradın Trabzonspora  transferinde kendilerine kolaylık sağlayan Sakaryaspor  yönetimine teşekkür etti.

Errad şekerci

Errad Şekerci koptu” için 2 yorum

  1. Hayirli olsun.kendini kurtarmis.bu osman hoca gitmedikce alt yapid an oyuncu cikmaz.adamina gore yetenegine bakmiyor.

  2. SAKARYA SPOR ALT YAPI BİRKEZ DAHA SINIFTA KALDI.BİR SÜRÜ YETENEKLİ KARDEŞLERİMİZ NEDEN KAÇIYOR SAKARYA SPORDAN KULUP BAŞKANI İDARECİLER BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ZEKI TOÇOĞLU BUNU SORGULAMALI ALT YAPI KACTANE USTTE FUTBOLCU VERIYOR KACTANE ….SAKARYA SPORDAN KADROYA ALINMAYAN BEĞENILMEYEN OYUNCUYU TRABZON SPOR BEGENIYOR İLGİNÇ BIR OLAY YA BIIZMKILER COK IYI BILIYOR BU İŞİ YADA TRABZON SPOR AKADEI EKIBI HİÇ BILMIYO 🙂 DAHA BU KAFAYLA ÇOK ERRADLAR KAYBOLUR GİDER… KISACA DİZİNİ DÖVMEYEN YARIN KIZINI DÖVER

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.