SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

Erenlerden yeni yapılanma sinyali

Bu haber 04 Temmuz 2015 - 1:52 'de eklendi ve Bu haber 967 kez okundu. kez görüntülendi.

Erenlerden yeni yapılanma sinyali

Erenlerspor son yıllarda Play ofa kalıp Balı çok isteyen bir takım. Geride kalan sezon dada Playofa kaldılar ama Balı zorlayacak futbol hamlesi yeterli olmadı. Erenlersporda 2015-2016 sezonunda hedef ne ? Erenlerspor bu süreç için ne düşünüyor. ? Başkan Tacettin Öztürk bu konuda şu başlıkları önümüze koydu.

PROFOSYENEL OLABİLECEK  OYUNCULARIMIZ VAR

Başkan Tacettin Öztürk takım içinde geleceğe dönük futbol izleri taşıyan oyuncularımız var diyerek konuyu açtı. Oğuzhan Bayrak, Sinan Gündüz, Batuhan Çelik ve Furkan Gezer için profosyenel girişimler olduğuna vurgu yapan tacettin Öztürk ayrıca Askere gidecek olan Yasin ve Tolunay gerçeğinede parmak bastı.

ÜNİVERSİTELİ GENCLER
Erenlersporun transfer politikası içinde Üniversiteye gidecek ve Üniversiteden gelecek gençler önemli rol oynuyor. Tacettin Öztürk yeni yapılanmada bu transfer düşüncesinde önemli rol oynayacağına dikkat çekti.

GENC VE MÜCADELECİ BİR EKİP RUHU

Başkan Tacettin Öztürk yeni sezondaki Erenlersporun resmini  çizerken şunları söyledi. Profesyonel olabilecek futbolcuları ,askere gidecek oyuncuların  ve de kadro içinde kalacak oyuncular netleştikten sonra yeni yapılaşmaya gideceklerine vurgu yapan Başkan Öztürk yeni sezondaki Erenlersporun kadro resmini çizerken şunları söyledi. Hedef yine  aynı. Erenlerin hedefi hep yüksek olmuştur bu senede aynı hedefe kilitlendik. Tacettin Öztürk yeni Erenlersporun bu sene futbolcu resmi koşan ,iyimücadele eden gençlerden ,geleceğe ve de  Erenlerspora katkı sunacak

Tacettin Öztür

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.