Çeyrek finalde ikinci randevu

Bu haber 425 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Çeyrek finalde ikinci randevu

Astra Group Büyükşehir Basket, Türk Telekom ile playoff çeyrek final serisinin ikinci maçı için parkeye çıkacak. 29 Nisan Cumartesi günü, Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak zorlu mücadele, saat 19.00’da başlayacak.

Astra Group Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, Türk Telekom ile playoff çeyrek final serisinin ikinci maçı için parkeye çıkacak. 29 Nisan Cumartesi günü, Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak zorlu mücadele, saat 19.00’da başlayacak. Serinin ilk maçında taraftarlarının müthiş desteği ve sporcuların mücadelesiyle galip geldiklerini ifade eden Basketbol Şubesi Başkanı Akif Köse, serinin ikinci maçını da kazanıp avantaj elde etmek istediklerini belirtti.

Seyirci faktörünün önemi

Mücadelelerin önemine vurgu yapan Köse, “Playoffların zorlu geçeceğini biliyorduk. Nitekim serinin ilk maçı da çok çekişmeli dakikalara sahne oldu. Maçın büyük bölümünde geride olmamıza rağmen tecrübemiz ve kalitemizle kazanmasını bildik. Şimdi serinin ikinci maçı için parkeye çıkıyoruz. Belki serinin en önemli maçlarından birini oynayacağız. İlk maçta seyirci faktörünün ne kadar önemli olduğunu gördük. 29 Nisan Cumartesi akşamı da tüm taraftarlarımızı bekliyoruz. Hep birlikte bu maçı da kazanarak, avantajlı bir şekilde Ankara’ya gitmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.