-

U-16 Amatör

Ana Sayfa » U-16 Amatör
Demir Geyve’yi vurdu geçti . 6-0

Demir Geyve’yi vurdu  geçti . 6-0 u-16 lar merkez 2 grupta Demirspor ipini kopardı gidiyor son kurbanı geyvesporxdu rakibini 6-0 yenerek  üst sıralarda

Abdullah Serdivanın 1-5 Bileti,ni kesti

Abdullah Serdivanın  1-5    Bileti,ni kesti U-16 lar Merkez 1 grupta iki iddiasız Takımı As Akyazıspor Erenler Stadında karşılaştığı Serdivansporu

SAKARYASPOR U-16’LAR İLK DEVREDE BİTİRDİ 1-0

SAKARYASPOR U-16’LAR İLK DEVREDE BİTİRDİ 1+-0 Geliyim ligi U-16 Karşılaşmasında Sakaryaspor U-16 Takımı Darıca Gençlerbirliği UF-16 Takımı

GELİŞİM LİGİNDE DARICA HAFTASI

GELİŞİM LİGİNDE DARICA HAFTASI Coca Cola Gelişim Liginde 32. Hafta karşılaşmalarında Sakaryaspor’un rakibi Darıca Gençlerbirliği. Yeşil

U-16 LİGİ İLERİ TARİHE KAYDIRILDI

U-16 LİGİ İLERİ TARİHE KAYDIRILDI Sakarya Amatör Spor kulüplerinden yapılan açıklama ile Pazartesi günü oynanması gereken U-16 Ligi karşılaşmalarının

GELİŞİM LİGİNDE MAÇLAR ERENLER’DE OYNANIYOR

GELİŞİM LİGİNDE MAÇLAR  ERENLER’DE OYNANIYOR Coca Cola Gelişim ligi 3. Devre karşılaşmalarında evinde konuk edecek olan Sakaryaspor U-16

GELİŞİM LİGİNDE RAKİP DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

GELİŞİM LİGİNDE RAKİP DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Coca Cola Gelişim liginin 21. Hafta karşılaşmalarında Sakaryaspor’un bu hafta sonundaki rakibi

GELİŞİM LİGİNDE KARTAL MESAİSİ

GELİŞİM LİGİNDE KARTAL MESAİSİ Bölgesel Gelişim Ligi’nde mücadele eden Sakaryaspor 18’nci hafta maçında bugün ve Perşembe günü Kartalspor’la

U-16’LAR İDARE ETTİ 1-1
U-16’LAR İDARE ETTİ 1-1

U-16’LAR İDARE ETTİ 1-1 Ekrem Karaberberoğlu Alt yapı tesislerinde oynanan Gelişim Ligi U-16 Karşılaşmasında Sakaryaspor U-16 Takımı güçlü

GELİŞİM LİGİNDE KOMŞU ZİYARETİ
GELİŞİM LİGİNDE KOMŞU ZİYARETİ

GELİŞİM LİGİNDE KOMŞU ZİYARETİ Coca Cola Gelişim Liginde mücadele eden alt yapı takımlarımız geçtiğimiz hafta yaptığı bir haftalık

GELİŞİM LİGİNDE RAKİP SARIYER

GELİŞİM LİGİNDE RAKİP SARIYER Coca Cola Gelişim ligi 1. Bölge B Grubunda yer alan alt yapı takımlarımızın ikinci devre karşılaşmalarında

SAKARYASPOR U-16 : 5 BEYLERBEYİ U-16 : 3

GELİŞİM LİGİNDE PAZAR SEFASI Gelişim liginde yer alan U-16 ve U-17 Takımları Ekrem Karaberberoğlu alt yapı tesislerinde konuk ettikleri Beylerbeyi

U-16’LAR UMDUĞUNU DEĞİL BULDUĞUNU YEDİ 1-3

U-16’LAR UMDUĞUNU DEĞİL BULDUĞUNU YEDİ 1-3 Ekrem Karaberberoğlu alt yapı tesislerinde oynanan Gelişim Ligi U-16 Karşılaşmasında Sakaryaspor

GELİŞİM LİGİNDE ERAKİP DARICA G. BİRLİĞİ
GELİŞİM LİGİNDE ERAKİP DARICA G. BİRLİĞİ

GELİŞİM LİGİNDE ERAKİP DARICA G. BİRLİĞİ Coca Cola Gelişim Liginin 10. Haftasında Sakaryaspor’un rakibi Darıca G. Birliği. Sakaryaspor

U-16’LAR EYÜP’E MAĞLUP OLDU 0-1

U-16’LAR EYÜP’E MAĞLUP OLDU 0-1 Ekrem Karaberberoğlu Alt yapı tesislerinde oynanan Gelişim Ligi U-16 Karşılaşmasında Sakaryaspor U-16 Takımı

SAKARYASPORU16-KARTALSPOR U16 :0-0
SAKARYASPORU16-KARTALSPOR U16 :0-0

SAKARYASPORU16-KARTALSPORU16:0-0 SAHA : Ekrem Karaberberoğlu Alt Yapı HAKEMLER . Rahmi Utku Kocaer*** Mesut Öztürk*** Mustafa Bal*** SAKARYASPOR U-16

SAKARYASPOR U-16’LAR KÖRFEZE FARK ATTI 5-2

SAKARYASPOR U-16’LAR KÖRFEZE FARK ATTI 5-2 Ekrem Karaberberoğlu Alt yapı Tesislerinde oynanan Coca Cola Gelişim Ligi U-16 karşılaşmasında Sakaryaspor

GELİŞİM LİGİNDE HEYECAN SÜRÜYOR

GELİŞİM LİGİNDE HEYECAN SÜRÜYOR Coca Cola Gelişim liginde yer alan alt yapı takımlarımızdan Sakaryaspor U-16 ve U-17 Takımları bugün Ekrem

GELİŞİM LİGİNDE RAKİP SANCAKTEPE BELEDİYESPOR

GELİŞİM LİGİNDE RAKİP SANCAKTEPE BELEDİYESPOR Yeşil siyahlılar bu hafta Sancaktepe Belediyespor takımı ile karşı karşıya gelecek.

U16 Sakaryaspor: 2 – U16 Sarıyer: 1

U16 Sakaryaspor: 2 – U16 Sarıyer: 1 Saha: Ekrem Karaberoğlu Hakemler: Engin Bıçak, Uğur Garan, Yusuf Bayrak Sakaryaspor U16: Eray** Emirhan**

Harmanlıkspor kupalarını aldı
Harmanlıkspor kupalarını aldı

Harmanlıkspor kupalarını aldı U-16 Gençler Liginin A Grubu Şampiyonu olduktan sonra ilimizi, Düzce’deki Türkiye Şampiyonası 1nci Kademe maçlarında

Demir barajı rahat geçti 3-0

Demir barajı rahat geçti 3-0 U 16 lar playofta Sakaryayı Türkiye şampiyonasında temsil edecek takım Demirspor oldu. Erenlerde oynanan Demirspor

Şampiyon Harmanlık

U16 Şampiyon Harmanlık U-16 lar Play-off  A grubunda  lider harmanlık spor Hendek sporu  3-0 yenerek Şampiyonluğunu ilan etti Harmanlıkspor’un

Harmanlık çoşkuyu evine taşıdı

Harmanlık çoşkuyu evine taşıdı Harmanlıkspor alt yapıda bir şampiyonluğu evine taşıdı. Yeşil beyazlılar U 16 lar playof  A grubunda beş

U-16 PLAY OFF 5.HAFTA 24 MAYIS SALI

U-16 PLAY OFF 5.HAFTA    24 MAYIS   SALI Erenlersuniçim 16:00     Hendekboğazspor          Ferizlikaradeniz Spor Erenlersuniçim 18:00    

Toplam 5 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345

EN SON HABERLER


KÖŞE YAZARLARI


Puan Durumu

Dost Siteler

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.