SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİR BASKET TRANSFERDE DÜĞMEYE BASTI

Bu haber 01 Temmuz 2015 - 17:48 'de eklendi ve Bu haber 914 kez okundu. kez görüntülendi.

BÜYÜKŞEHİR BASKET TRANSFERDE DÜĞMEYE BASTI

Büyükşehir Basketbol Takımı, yeni sezon için iddialı bir takım kurma çalışmalarına 3 tecrübeli ismi kadrosuna katarak başladı. Büyükşehir Kerem Özkan, Tunahan Dikmen ve Deniz Can Çevik’i renklerine bağladı. Basketbol Şubesi Başkanı Erdal Şenkardeş, “Yeni sezon için hedef belli; Basketbol Süper Ligi. Bu hedefi gerçekleştirecek bir takım kuracağız” dedi.

1

TRANSFERİ 3 YERLİ İLE BAŞLATTILAR

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Profesyonel Basketbol Takımı, yeni sezon için iddialı bir takım kurma hedefinde çalışmalarına startı verdi. Basketbol Şubesi Başkanı Akgün Altuğ’un TBF Yönetimine girmesinin ardından görevi devralan Erdal Şenkardeş ile yeni sezon için transfer arayışlarını başlatan Büyükşehir’de kadro şekillenmeye başladı. Daha önce tecrübeli Koç Okan Çevik ile sözleşme imzalayan Büyükşehir Basket, yeni sezonun transfer atağını 3 yerli oyuncu ile başlattı.

2

YENİ İSİMLER HAYIRLI OLSUN

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Basketbol Şubesi Başkanı Şenkardeş şu ifadeleri kullandı; “Yeni sezon, yeni takım’ hedefiyle transfer çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Bu kapsamda Adanaspor’dan Kerem Özkan, Sinpaş Denizli Basket’ten Tunahan Dikmen, Mamak Belediyesi Ankara DSİ ERA’dan da Deniz Can Çevik’i renklerimize bağladık. Yeni sezon için hedefimiz belli; Basketbol Süper Ligi. Yeni oluşturacağımız takımla hak ettiğimiz yerlerde olacağız. Yeni transferlerimiz şehrimize ve takımımıza hayırlı olsun.”

3

HEDEFİMİZ SÜPER LİG

“Basketbol camiası içerisinde 2 seneyi geride bıraktık. Türkiye Basketbolunda kısa sürede adımızı duyurduk. Herkesin bildiği gibi geçtiğimiz sezon final serisinde talihsiz bir şekilde kaybederek üst lige çıkamadık. Geride kalan sezonda eksikliklerimizden dersler çıkararak başarılı bir yıl için hazırlanıyoruz. Gerek teknik ekibimiz gerekse yönetimdeki arkadaşlarımız ile birlikte faydalı işler yapabilmek için çalışacağız. Aramıza yeni katılacak olan oyuncular ile birlikte hak ettiğimiz yerlere geleceğiz. İnşallah Sakarya halkının desteği ile bu sezon amacımıza ulaşacağız.”

4

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.