BOKS’ TA BÜYÜK BAŞARI TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÇIKARDIK

Sosyal Medyada Paylaş

BOKS’ TA BÜYÜK BAŞARI TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÇIKARDIK
Malik Beyleroğlu ve Sporcuları’ ndan İl Müdürü Koşu’ ya Ziyaret
ERSEL KOÇMAN TÜRKİYE BİRİNCİSİ
02 – 08 Şubat 2015 tarihleri arasında Trabzon’ da gerçekleşen Gençler Ferdi Türkiye Boks Şampiyonası’nda Sakaryalı boksörlerimizden Ersel Koçman 69 kg’ da Türkiye şampiyonluğu, Cüneyt Çelebi 64 kg’ da Türkiye 3.’lüğü ve sağlık durumunun el vermemesine rağmen Göktan Kasım ilk beş’ e girmeyi başararak diğer sporcularımızla beraber Türkiye Milli takımına girme hakkını elde ettiler.
Şampiyonların ve Antrenörlerinin başarılarından dolayı çok memnun olduğunu söyleyen İl Müdürü Koşu, “çalışınca oluyor; sizi ve antrenörünüzü tebrik ediyorum” dedi. Sonrasında Olimpiyat 2.’ si tecrübeli boks antrenörüyle boks üzerine muhabbet ettiler.
HEDEF AZERBAYCAN GENÇLİK OLİMPİYATLARI
Ziyaret sonunda sporculara çam sakızı çoban armağanı Bakanlığımızın Çanta ve Eşofmanları İl Müdürümüz tarafından hediye edildi. Sporcuların Antrenörleri aynı zamanda Dünya Boks Olimpiyat 2.’ si olan Malik Beyleroğlu sporcularının bu sene Azerbaycan’ da yapılacak olan Gençlik olimpiyatlarına ve yine bu sene içerisinde yapılacak olan Dünya ve Avrupa Şampiyonalarına katılacaklarını, azim ve gayret göstererek şampiyon çıkaracaklarını belirtti.
Boks-1

Boks-2

Boks-3

Related posts