Bizimkiler Baldan koptular

Sosyal Medyada Paylaş

Bizimkiler Baldan koptular
Bal ligi onuncu grupta Karasu Kalaycıdan bir puanı 3-3 le zor kurtardı. Ser divan deplasmanda Dikilitaşa farklı kaybetti. Kütahya evinde Çınsalına kaybetti ve liderliği, Sağlıksporu evinde 2-1 yenen Düzce’ye devretti. Derleyen Nazım AKTÜRK
Bal liginde Sakarya’nın üç temsilçiside hedefin dışında kaldılar. Serdivanspor deplasmanda kaybetti. Karasu spor ligden düşmesi kesinleşen Kalaycı spor önünde bir puanı 3-3 le aldı ama zirveden koptu. Bu sonuçlardan sonra Sakarya’da Sakarya birinciliği çekişmesi devreye girdi.
ÖZGÜR KARASUYU KURTARDI
Kütahya spora evinde kaybederken bazı oyuncular ceza alan karasu sporda, gecen hafta birde Ahmet Maralla karşılıklı anlaşarak yollar ayrılmıştı. Karasu spor dün Kalaycıda bir puanı alırken ecel terleri döktü. Bu karşılaşmada Karasu spordan Özgür attığı üç golle takımında günün adamı oldu. Bu beraberlikle Karasu spor Sakarya birinciliği için Ser divanı yakaladı.
KÜTAHYAYA ÇIKSALIN DARBESİ
Çıksalın maçı öncesi Karasudan 2-0 la çok önemli üç puanı evine taşıyan Kütahya spor evinde şok oldu. İkinci yarıya iyi başlayan gecen yıl 3 ligden düşen Çıksalınspor Karasu spordan sonra Kütahyayıda deplasmanda 1-0 yendi. Bu galibiyet Kütahya’yı yerinden ederken Çıksalını zirveye yaklaştırdı. Kütahya’nın kaybettiği haftada Düzce evinde Sağlık sporu 2-1 yenerek yeni lider oldu.
BU HAFTA ÇOK KRİTİK
Bal 10 grupta bu hafta Kütahya maçındaki olaylar nedeniyle Karasuya ceza gelmezse Karasuspor evinde lider Düzce sporu ağırlayacak. Bu karşılaşmada üç maçlık cezası sona eren Uğur Ardada forma giyecek. Ligin ilk yarısında Düzce’de kazanan karasu spor olmuştu. Düzce kazanırsa puanını 41 yükseltip liderliğini sürdürecek. İkinci Kütahya spor ise İstanbul’a gelecek.Sultan gazi 36 puanlı Kütahya’yı yenerse puansal olarak rakibini yakalayacak. Bu karşılaşma iki takımında Baldaki yerine ışık tutacak.
karasu  ens

Related posts