‘Bizden bu kadar’ deyip Şeyhvarmazspor dan topluca istifa ettiler..

Bu haber 534 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

‘Bizden bu kadar’ deyip Şeyhvarmazspor dan topluca istifa ettiler..

Sakarya 1.Amatör Kümede Pamukova’yı başarılı bir şekilde temsil eden Şeyhvarmazsporda istifa depremi yaşandı.. Başkan Tanju Çelik ve yönetim kurulu görevlerinden istifa etti..

Sakarya 1. Amatör Kümede Pamukova’yı başarılı bir şekilde temsil eden Şeyhvarmazspor da 7 yıldır Kulüp Başkanlığı yapan Tanju Çelik ve yönetim kurulu üyeleri “ Bizden bu kadar                “ diyerek görevlerinden istifa ettiler.

Sakarya 1. Amatör Küme de liglerin başlamasına sayılı günler kala, maddi bakımdan sıkıntılar yaşayan Şeyhvarmazspor da 7 yıldan bu yana Kulüp Başkanlığı görevini başarı ile sürdüren Tanju Çelik, Başkan Yardımcısı Uğur Oral, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Özdemir, Emrah Çam ve Volkan Uzun görevlerinden istifa ettiler.

Şeyhvarmazspor da yaşanan bu şok istifalarının ardından, 7 yıldan bu yana Kulüp Başkanlığı görevini sürdüren Tanju Çelik, “ Şeyhvarmazsporumuzun bu günlere gelmesini sağlayan Pamukova Esnaflarımıza ve bu zamana kadar desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz. Bu güne kadar dayanabildik. Bizden bu kadar “ dedi.

Şeyhvarmazspor da başkan ve yönetim kurulunun topluca istifa etmesi spor kamu oyunda şok etkisi yaratırken,  istifa eden şeyhvarmazspor yönetimi geçtiğimiz hafta yaşanan maddi ve manevi nedenlerden dolayı ligden çekilebileceklerini açıklamışlardı.

sehvarmaz-yonetim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.