BİRİNCİ AMATÖR KÜME MAÇ PROGRAMI

Bu haber 845 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

01 EKİM 2016 CUMARTESİ          1. AMATÖR  KÜME

*****************************************************30 EYLÜL CUMA 1. AMATÖR KÜME 1. HAFTA

********************************************

KARAMANSUNİ ÇİM       20:00   Sakarya Karadenizspor-Eskibedilspor

ARİFİYE SUNİ ÇİM                       20:00   Aşağı Kirazcaspor-Büyükdere Şahinspor

ERENLER SUNİÇİM          20:00   Harmanlıkspor-Çaykışlaspor

—————————————————————————————————–

 

AKYAZI                              15:30    Akyazıgücüspor-Çınarlıkgençlikspor

ÇAMLICA                            15:30   Çamlıca Beldespor-Gölkentspor

HENDEK                              15:30   Hendek Gençlikspor-Yuvalıderespor

KARASU SUN İÇİM                      15:30    Karasu Aziziyespor-Yazlıkspor


02.10.2016 PAZAR   BİRİNCİ AMATÖR KÜME

***********************************************

ERENLERSUNİÇİM              15:30            Sakarya Ormangençlikspor-Akçayspor

KARAPÜRÇEK          15:30            Karapürçekspor-Hacıkışlaspor

TAŞKISIĞI                  15:30           Taşkısığıköyüspor-Yıldırımspor

SÖĞÜTLÜ                    15:30           Akartepespor-Çaybaşı Fuadiyespor

MEKECE                      15:30           Şeyhvarmazspor-Kızılkayaspor

SAPANCA                   15:30           Hacımercanspor-Hanlıköyspor

KARAAPTİLER          15:30            Karaaptiler Akınspor-Asarifiyespor

GEYVE                         15:30           Geyvespor-Hayreddinspor

HACIKIŞLA                15:30           Hendek Dereköyspor-Yenikent Fıratspor

KARASUSUNİÇİM    13:00            Kuzuluk Ersoyspor-Nuriosmaniyespor

KOCAALİSUNİÇİM               15:30           Kocaali Sahilspor-Karasu Kültürgençlik

KUZULUK SUNİÇİM  13:00         Kuzulukspor-Taşburunspor

AKYAZI                        13:00          Akyazı Akınspor-Vakıfspor

AKYAZI                        15:30          Küçücek Beldespor-Altınderespor

——————————————————————————————————

3 EKİM PAZARTESİ BİRİNCİ AMATÖR KÜME

**************************************************

KARAMANSUNİÇİM   20:00        Harbişspor-Karaçamspor

ERENLERSUNİÇİM                20:00          Hızırtepe Yeniözenspor-Sapanca Kurtköyspor

ARİFİYESUNİÇİM      20:00          Sakarya Shçekspor-Sakarya Tekspor

——————————————————————————————–

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.