BEYZA DUMAN BALKAN ŞAMPİYONU

Bu haber 803 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

BEYZA DUMAN BALKAN ŞAMPİYONU. HENDEK BELEDİYESİ KARATE TAKIMI SPORCUSU‏

Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası’nın 20’nci buluşması, SIRBİSTAN Karadağ’ ın Herceg Novi kentinde 29 Mayıs Cuma günü yapılan müsabakalar ile başladı. Üç gün boyunca 11 ülkeden 850 sporcunun tatamiye çıktığı şampiyonanın ilk gününe, Türk Karatesinin geleceğinin temelini oluşturan yıldız adayları damgasını vurdu.

88 sporcu ile ülkemizi temsil ettiğimiz organizasyonun ilk gününde Milli Takım adına yarışan Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Beyza DUMAN 2004 Doğumlu Bayan 40 kg’ da Balkan Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza atmıştır.

Hendek Eski Belediye Başkanı ve Sakarya Milletvekili Adayı Sayın Ali inci ve Hendek Belediyesi Başkanı Sayın İrfan Püsküllü Beyza Dumanı Turnuvanın İlk gününde arayarak Tebrik etti. Ayrıca Sayın İnci ve Sayın Püsküllü Emeği geçen Başta Kulüp Antrenörleri Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol olmak üzere Ailesini ve Emeği geçen Milli Takım antrenörleri de tebrik etti.10609209_10153296049788503_97105512_n

Antrenörler Soner Açıkyol ve Nurkan Kayacık Beyza DUMAN’ ı tebrik ederken şunları dile getirdi: ‘ Beyza çok yetenekli ve aynı zamanda muazzam bir fiziğe sahip bir sporcu. Bu özelliklerini kullanarak çok iyi maçlar çıkartıyor. İnşallah bu özelliklerini uzun yıllar kullanarak daha güzel sonuçlar alacağız.’ Dedi.

2015_Balkan_Cocuk 3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.