SON DAKİKA

18 Mart’a hediye

Köşe Yazıları

SANTRA Forma Erciyes, oynayan Altay..

Köşe Yazıları, Sakaryaspor

Beni Şampiyon yapın

Bu haber 20 Şubat 2015 - 8:43 'de eklendi ve Bu haber 1.304 kez okundu. kez görüntülendi.

Beni Şampiyon yapın
Adapazarı spor Başkanı İbrahim Nalbant ,Teknik kadroya ,futbolcu kadrosuna ne istedilerse verdim dedi ve ekledi,Beni Şampiyon yapın .
Adapazarı spor bu sene 2014-2015 sezonuna Baldan düşen bir takım olarak iki ayrı yönetimle başladı. Cihan Yıldıran ve ekibi sezon başı transfer görüşmelerinin hız kazandığı bir ortamda ,birden bire istifayı Spor kamuoyunun önüne koydular. Bu süreçten sonra İbrahim Nalbant başkanlığında yeni bir yönetim, Adapazarı’nın yeni yönetici resmi oldu. Başkan İbrahim Nalbant Playofa hazırlanan takımından isteklerini arkadaşımız Nazım Aktürkle paylaştı.
ŞAMPİYONLUK İSTİYORUM
Başkan İbrahim Nalbant yeni bir Adapazarı spor kurduk. Sil Baştan oluşturduğumuz yeni Adapazarı spora lazım olan her şeyi verdik. Yönetim olarak Teknik kadroya ,futbolcu kadrosuna verdiğimiz her sözü tuttuk. Bu süreçte ne vaat ettiysek o vaatlerimizi yerine getirdik. Şimdi sıra onlarda. Bu verdiklerimizin karşılığını istemek hakkımız değilmi? Futbolculardan ,Teknik kadrodan şampiyonluk ,dolayısıyla Bal ligini istiyorum diyen Başkan İbrahim Nalbant bir başka önemli konuya da dikkat çekti.
ŞAMPİYONLUK GETİRİSİ ÇOK ÖNEMLİ
Başkan İbrahim Nalbant olası şampiyonluk sonrası gelecek olan Bal ligi projesine de parmak bastı. Bu gün için oluşturduğumuz kadroyu gelecek adına da önemsiyoruz. Bu kadro bizi Bala taşırsa o süreçte eldeki kadroyu korumayı düşünüyoruz. Biz bu sene Balı hedef olarak önümüze koyarken ,kadro yapılanmasınıda ,buna göre uyarlamaya dikkat ettik. Bala çıkarsak bu kadronun üzerine en çok beş futbolcu katacağız diyen Başkan İbrahim Nalbant şampiyonluk gelirse hem biz mutlu olacağız hemde futbolcu kadrosunun piyasa değeri artacak diyerek düşüncelerine nokta koydu.(haber nazım Aktürk)
ibrahim nalbantadapazarı yönetim

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.