SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

“BEN GADDAR BİR ADAMIM”

Bu haber 29 Temmuz 2015 - 0:27 'de eklendi ve Bu haber 1.014 kez okundu. kez görüntülendi.

“BEN GADDAR BİR ADAMIM”

Sakaryaspor Teknik Direktörü Deniz Kolgu önceki gün oynanan ve Sakaryaspor’un 2-1’lik üstünlüğü ile sona eren Balkan Abant maçı sonrası çarpıcı açıklamalar yaptı.

“BENİ SKOR İLGİLENDİRMİYOR”

Kolgu, maç sonrası yaptığı açıklamalarında; “İki tane yemişim, 5 tane atmışım benim için hiçbir önemi yok. Benim için bugün bu takımlara direnç gösteren çocukların yarın dışarıda ve içeride üzerinde taşıdıkları forma adına her türlü direnci gösterebilirler. Benim için bu memnuniyet verici ve bu artarak devam ediyor. Açıkçası daha teknik ve taktik üzerinde hiç durmadığımız için sadece takımın koşu kapasitesi ve rakibe verdiği reaksiyonla ilgileniyorum. Bundan da memnunum, iyiye gidiyoruz” dedi.

“FORVET SIKINTIMIZ SÜRÜYOR”

Kolgu, forvet sıkıntılarının sürdüğünü ve bu konuda da transfer görüşmelerinin devam ettiğini dile getirerek; “Tüm bölgeler istediklerimi yapıyor ancak forvet konusundaki sıkıntım çok net ortada bunu dillendirmeye gerek yok ama hem yönetimimiz, hem biz bir uyum içerisinde buraya gerekli takviyeyi yapmaya çalışıyoruz. Ancak transferdeki en büyük problem takıma katılan arkadaşımızın takıma uyumu ve bunu hazırlamak büyük zaman alıyor. Bunlar robot değil ki kurayım oynatayım. En yakın örnek Nedim. Takımımıza katıldı, nasıl oynatalım?.. Zamana ihtiyaçları var. Dolayısıyla bu tip hazırlık maçlarını ne belirleyici bir kadro, ne de bir teknik taktik olarak görmüyorum Çok net yeniden üstüne basa basa söylüyorum, takımımızın bir değil iki forvete ihtiyacı var ve bu da alınacak. İsmi geçen herkesle görüşüyoruz. İstediklerimiz keşke hemen kabul etse. Allah bana bu takımı çıkarmayı nasip ederse bize burun kıvıranlarla konuşacağım, ben böyle bir gaddar adamım. Altyapıdan gelen arkadaşlarımızın performansını da deniyoruz. Dışarıdan arayacağımıza içimizdeki çocuklarımızla oynamak istiyoruz. Bana birçok altyapıdan teklif geliyor, ben altyapıdan adam alacaksam kendi altyapımdan almayı tercih ederim. Yeteneği olan A takımda olacaktır. Eğer Fırat böyle devam ederse üzerinden formayı da almam” dedi..

deniz kolgu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.