Basketbol Kombineleri Satışta

Bu haber 479 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Basketbol Kombineleri Satışta

Büyükşehir Basket’in yeni sezon öncesi kombine kartları satışa çıkarıldı. 2 farklı kategoride satışa sunulan kombine kartları Atatürk Kapalı Spor Salonu’ndan temin edilebilecek.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı’nın 2016 – 2017 Türkiye Basketbol Ligi maçları için geçerli olacak kombine kartları satışa çıkarıldı. Büyükşehir Basket taraftarları kombine kartlarını Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda bulunan basketbol ofisinden temin edebilecek. Protokol tribünün karşısında bulunan sarı tribünde iki farklı kategoride satışa sunulacak. Kombine kartları A Blok 200 ve B Blok 150 TL olarak belirlendi. Yeni sezonda da taraftarlardan büyük bir destek beklediklerini belirten Basketbol Şubesi Başkanı Akif Köse, taraftarları kombine kart almaya davet etti.

 

Şampiyonluk Destekle Gelecek

Basketbol Şube Başkanı Akif Köse, “Bu yıl çok iddialı bir kadro kurduk. Geçtiğimiz günlerde de basın mensuplarımızın katılımıyla tanıtım toplantısı gerçekleştirdik. Antrenörümüz ve oyuncularımıza imza attırdık. Bu yıl tek hedefimiz şampiyonluk. Bunun için taraftarlarımızın çok büyük desteğine ihtiyacımız var. Kombine kartlarımızı bugün itibariyle satışa çıkardık. Taraftarlarımız bize gösterdikleri desteği arttırarak sürdürmeliler. İnşallah sezon sonunda şampiyon olacağız” ifadelerini kullandı.

1 2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.