SON DAKİKA

B GRURBU LİDER BERABERLİKLE TANIŞTI

Bu haber 16 Aralık 2014 - 13:45 'de eklendi ve Bu haber 879 kez okundu. kez görüntülendi.

LİDER BERABERLİKLE TANIŞTI
B grubunda ilk yarıyı hiç beraberlik almadan iki yenilgi 9 galibiyetle kapatan lider Kırkpınarspor Sapanca derbisinde Sapanca Akademiye 90 da yakalandı. Soner le ilk yarıyı 1-0 önde kapatan Kırkpınarspor önünde Sap.Akademi Celalle 1-1 buldu. Kırkpınar Şenolla dekrar öne geçti. Sapanca Akademi uzatmanın ilk dakikasında Tanjuyla lidere çelme taktı. 2-2 Biten skor Kırkpınar sporun ilk beraberliği olarak ikinci yarının ilk haftasının içersinde yer aldı.
HENDEK TAM YOL
Yeni Hendek spor ilk yarının son haftasında yakaladığı istikrarı ikinci yarının ilk maçına da taşıdı. Mavi beyazlılar ilk yarıda tek yenilgilerini aldıkları Demir sporu rövanşta yenerek Kırkpınar’a iyice yaklaştı. Hendekteki doksan dakikanın içinden üç puanı Fatih ve Hüseyinin golleriyle çıkarttı. Demirspor bu yenilgiyle ilk üç iddasından iyice kop masada yukarıları yakalaması çok zorlaştı.
ERENLER ÇOŞKULU OYNADI
Sakatı ve eksiği çok olan Erenler spor ikinci yarıya iyi bir başlangıç yaptı. Mavi beyazlılar ilk yarısını Sinanın attığı gollerle 2-0 önde kapadığı Söğütlü mücadelesinden 4-2 ile üç puanı çıkartırken ilk yarıdaki 2-2 nin rövanşını alarak ilk üç için başlattığı ilk yarıdan kalan çıkışını ikinci yarıya da taşıdı.
HANLI VE TAŞŞBURUN İYİ BAŞLADI
B grubunda düşme hattını ilgilendiren iki maçta Hanlı evinde Harmanlık sporu 3-1 yendi. Bu galibiyetle Hanlı düşmemek adına güven tazelerken, Harmanlık spor bu yenilgiyle beraber düşmemek adına verdiği mücadelede büyük yara aldı. Tacsporda kadro içi sorunlardan dolayı üç önemli oyuncusundan yoksun çıktığı Taş burun maçını 1-0 kaybederek ikinci yarıya kötü başlangıç yaptı. Taş burun bu galibiyetle düşmemek adına evine moral taşıdı.
B GRUBU HAFTANIN ONBİRİ
Ergün ( Hanlı köy)
Sercan ( Erenler spor)
Mert ( Taşburunspor)
Caner ( Sap.Akademi)
Fatih ( Yeni Hendek spor)
Aydın ( Hanlı köy )
Soner ( Kırkpınar spor)
Tanju ( Sapanca Akademi)
Hüseyin ( Yeni Hendek spor)
Sinan ( Erenler spor)
Erdi ( Söğütlüspor)
Haftanın takımı Yeni Hendek spor
Haftanın antrenörü Sami Bağdatlı
Haftanın Hakemi Atilla Karaoğlan ( Sap.Akademi- Kırkpınar spor)
Haftanın futbolcusu Sinan Gündüt ( Erenler spor)
Haftanın Kareası Sinan ( Erenler spor) Soner ( Kırkpınar spor) Tanju ( Sapanca Akademi) Ergün ( Hanlı köy)
Kırkpınar beraberliğe takıldı
Süper ligte beraberliği olmayan tek takım olan Kırkpınar spor ikinci yarının ilk maçında komşusu Sap.Akademi önünde ikinci yarıya 2-2 beraberlikle başladı. Demirspor Yeni Hendek spora da yenildi ve ilk üçün çok uzağında kaldı. Erenler spor iyi başladı. Düşme hattında Tac evinde Taşburuna ,Harmanlık deplasmanda Hanlıya kaybetti.
Süper lig B grubunda ikinci yarı Cumartesi günü kaldığı yerden başladı. Lider Kırkpınar sporun Sapanca derbisinde beraberlikle tanıştığı haftada Yeni Hendek spor,Söğütlü ,Hanlı köy evinde ,Taş burun deplasmanda kazandı. 17 Golün ağlarla buluştuğu haftada hakemlerin cebinden beş kırmızı çıktı.
6 KIRMIZI VAR
Süper lig B grubunda beş maçtan 6 kırmızı kart çıktı. Hanlı sahasındaki Hanlıköy-Harmanlıkspor maçında ev sahibinden A.Semih,Harmanlıkspordan İsmail,Kemal ve Eser kırmızı gördüler. Erenlerdeki Tacspor –Taşburun maçında ise Taşburundan Hasan ,Tacspordan Samet ikinci yarının ilk haftasında kırmızı gören oyuncular oldular.
IMG_5730(NAZİM AKTÜRK)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.