ATLETİZMDE TÜRKİYE 1.’Sİ ÖZEL SPORCUMUZU AĞIRLADIK

Bu haber 704 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

ATLETİZMDE TÜRKİYE 1.’Sİ ÖZEL SPORCUMUZU AĞIRLADIK

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, Türkiye Okullar arası Özel Sporcular Atletizm Şampiyonasında derece alan Cengiz Aydın ve antrenörü Nilüfer Özen Aslantepe’yi kabul etti.

Şehit Ali Borinli Özel Mesleki Eğitim Merkezi 10. sınıf öğrencisi Cengiz Aydın, 24-25 Mayıs 2015 tarihleri arasında Aksaray’da yapılan Türkiye Okullar arası Özel Sporcular Atletizm Şampiyonasında 100m.’de 12.60’lık derecesi ve uzun atlamada 5.13’lük derecesi ile 1. olma başarısı gösterdi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, Sakarya’da yetişen özel sporcuların çeşitli branşlarda kazandıkları başarılar ile spor yapmanın önünde hiçbir şeyin engel olamayacağını kanıtladıklarını belirtti. İl Müdürü Koşu, Antrenör Nilüfer Özen Aslantepe’yi ve sporcu Cengiz Aydın’ı tebrik ederek sporcuya spor malzemesi ve altın hediyesini takdim etti.

Antrenör Nilüfer Özen Aslantepe, “Yaklaşık 150 sporcunun yer aldığı şampiyonada ilimize kazandırdığımız madalyalar için gururluyuz” dedi. Aslantepe ayrıca milli takımdan sporcusu için davet gelmesini beklediklerini de ifade etti.

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.