SON DAKİKA

Evire çevire

Köşe Yazıları

18 Mart’a hediye

Köşe Yazıları

ASKF’DEN CEVAP GELDİ

Bu haber 14 Temmuz 2015 - 22:27 'de eklendi ve Bu haber 680 kez okundu. kez görüntülendi.

Sakarya amatör spor kulüpleri federasyonluğu başkanlığımız ve yönetim kurulumuz Sakarya’mıza hayırlara vesile olmasını yüce allahtan niyaz ederim…

göreve geleli sadece 1 hafta olmuştur.ve biz elimizden geldiğince bütün konulara muvaffak olmaya çalışıyoruz. dikkatimizindin kaçanlar için sizlerden biraz anlayış bekliyoruz .malum daha çok yeniyiz ve yapılacak çok işimiz var. elimizden geldiğince herkese en iyi şekilde muamele yapılacaktır. bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 Amatör u19 liginde şampiyon olan takımlara kupa vermediğimiz yönünde çıkan haber bizleri derinden üzmüştür. biz göreve gelmeden kupasını alamayan ve verilmeyen bizde bir kaç takım sayabiliriz. onlar neden kupa töreni yapılmadı diye bir açıklama yapıp eski yönetim aleyhine basın açıklaması yapmadı ,lütfen biraz hoş görülü olalım demek istiyorum.. bizim o maç ile ilgili hiçbir bilgimiz yoktu..

 başkanımızın böyle bir maçın varlığından haberi olsaydı askf olarak kesin orada olurduk… bundan kimsenin şüphesi dahi olmasın. İllaki  herkes kupasını alacaktır. Bundan  kimse kaygı duymasın. lütfen herkesi sağ duyulu olmaya davet ediyorum. şuan oynanan u12 play of liginin bitimi sonrasında hem u12 takımlarımıza hem de kupalarını almayan diğer takımlarımıza erenlerde tören yapılacaktır. Futbol  il temsilcimiz ali arslan gerekli açıklamayı yapıp sizlere tarihleri bildirecektir.

 basında çıkan istifa haberiyle  ilgili olarakta ufak bir bilgi vermek istiyorum. seçime 3 gün kala isa sezer arkadaşımızı bizzat ben aradım ve yapılacak seçim için kendisinden destek istedim. bana senin olduğun yerde bende varım diyerek bana telefonda söz verip yanımda olduğunu söyledi. seçim akşamı son kez tekrar arayıp sapanca bölgemizden bizim yanımızda olarak seni yönetime yazdırıyorum dedim ve kendisinde  bunu kabul etti. biz hiç kimseyi bilgisi dışında listeye yazmadık. Bunu da kamuoyu bilgisine sunuyorum..

 yine basın yoluyla öğrendiğimiz başka bir durum ile ilgili olarak sözü ona basın sözcüsü oluvermişim ama aslında o iş öyle değilmiş; çünkü haberler serkan köse tarafından yapılıp bizim ismimiz kullanılarak servis ediliyormuş. yok daha neler…. allaha şükürler olsun ki aklımda var fikrimde… kimsenin ne aklına ihtiyacım var nede yazısına.. ben ona müsaade etmem zaten başkanımızda buna izin vermez.. bu yönetimde herkes işini yapıyor öyle askf yi 3 kişinin yönettiği devirler bitti.. bu böyle biline..! serkan köse nin askf  nin basın danışmanı olduğu haberler doğru değildir. böyle asılsız haberlere lütfen itimat etmeyin..

 BAYRAMLAŞMA

ASKF yönetim kurulu olarak bayramın 1.ci günü saat 16:00 da askf binamızda bayramlaşmamız vardır. tüm kulüplerimizi bu bayramlaşmaya davet ediyoruz. bizi seven sevemeyen herkesi kırgınlıkların bitmesi için bu bayramlaşmada görmek istediğimizi belirtmek istiyoruz..

 Göreve geldikten sonra yapmış olduğumuz yönetim kurulu toplantımızın 2.cisinde ASKF yönetmeliğine iki ayrı görev daha ekledik. bu eklediğimiz görevle hem şeffaflığımızı hem dürüstlüğümüzü kamu oyunun bilgilendirilmesi gerektiğini düşündük. Bir diğer görev olarakta sakaryamıza daha kaliteli hizmet ve kaynak yaratmak için değerlendirdik.. bu komisyonumuzun adını ve görevlendirdiğimiz kişileri sizlerle paylaşmak istedik.

 inceleme ve hesap tetkik komisyonu

Ahmet silahcı

mustafa yavuz

Hüseyin boz

İsmail ergül

Tezcan demir

 dış ilişkiler ve akademik programlar ve yatırımlar komisyonu

Mehmet tansu uzun

İbrahim nalbant

Özcan sevinç

Uğur kobaş

Emre özdemir

 sakarya amatör futboluna hayırlı uğurlu olmasını temenli eder.. saygılarımızı sunarız…

amatör futbol camiasının ramazan bayramı kutlu olsun…

yaşar toplu yeni yon

 

                                                                                   

 

 

 

                                                                   askf yönetim kurulu başkanlığı

 

                                                                              mustafa yavuz

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.