SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

ASKF Yönetimi Geyve’de…

Bu haber 18 Kasım 2015 - 9:56 'de eklendi ve Bu haber 1.009 kez okundu. kez görüntülendi.

ASKF Yönetimi  Geyve’de…

Sakarya ASKF (Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) Yönetimi, Geyve İlçesinde ziyaretlerde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde, Bayatspor’un  sahasındaki  Hendek-Dereköy  ve Kuzuluk Ersoy maçlarındaki gelişmeler nedeni ile ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Genel Sekreter Neşet Çakır, İl Futbol Temsilcisi Ali Arslan ve Saha Komiserleri Derneği  Başkanı Mahmut Güzel’den oluşan  heyet, İlçe Garnizon Komutanı J. Üstğm. Raşit Gökhan Çevik’i  makamında ziyaret etti.

Ziyaret sonunda ASKF Bşk. Yaşar Zımba yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: “Bayatspor Futbol Takımının 2 hafta sahasında yaşadıkları ile ilgili olarak Garnizon Komutanımızdan bilgiler aldık. Oluşan yanlış görüşleri doğrular ile değiştirmek istedik. Aldığımız bilgiler bizleri rahatlattı. Kolluk kuvvetlerimizin üzerlerine düşenleri fazlası ile yaptıklarını öğrendik. Konu ile ilgili olarak konunun muhatapları ile de elbette görüşeceğiz. Saha müşahitlerinin ve hakemlerimizin hassasiyet göstermelerini   isteyeceğiz. Günün koşullarının göz ardı edilmemesi  elbette  gerekir. Umarım bu tür konular ile bir daha karşılaşmayız.”

askf-yonetimi-geyve-ziyareti-1 askf-yonetimi-geyve-ziyareti-3

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Hüseyin Bilgiçli18 Kasım 2015 / 14:02

evet yaşar zımba şimdi bu bayatspor maçlarının iptal nedeninin bir daha böyle durumlarla umarım karşılaşmayız demekle çözümlendimi bayat a gelip maç oynayamayan kulüplerin hakkı ne olacak sen değilmiydin ben geldiğimde erteleme olamaz maçlarda olay olmaz olursa ben burada olmam dedin hadi bir seferde sözünde durda görelim kongrede verdiğin sözler i olursa verecem dedim diye kulüplerle alay ettin şimdi ne ne yapacaksın erteleme maç masraflarını sen mi karşılayacaksın ama nerde sende o hakkaniyet sen eski sendikacısın ya kulüplerin hakkını koruyacağına daha çok onlardan gelen para ile al maaşı yangel yat ama bu kulüpler gün gelir bunun hesabını sorar haa birde ASKF ye başkan oldun kaç ay oldu daha büyükşehir bel. başkanını ziyaret etmek için randevu bile alamadın bu ayıp sana yeter eee allah sana seçim sonucu o konuşmayı yaptırdı hedefinin ak parti il başkanlığl daha sonra büyükşehir bel. başk.diy ekonuştun bir çuval imciri berbat ettin allahın sopası yok takdiri ilahi birde sesi ikaz edeyim öyle her yerde yönetimin hakkında rast gele konuşma yerin kulağı var ona göre