ASKF Adayı Panta’dan söylentilere sert çıkış

Bu haber 866 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

ASKF Adayı Panta’dan söylentilere sert çıkış
“Ne başkasının listesine girer, ne de adam satarım”
ASKF’de başkanlık seçimlerine doğru adım adım yaklaşılırken, başkan adayı Sinan Panta’tan adının başkasının listesinde geçiyor olmasına dair söylentilere yalanlama ve sert tepki geldi.
Panta konuyla ilgili olarak “Hodri Meydan” başlığı altında yaptığı açıklamasında, “Ne kimsenin listesine girerim, ne de adam satarım” dedi.
İşte ASKF Başkan Adayı Sinan Panta’nın o açıklaması:
“HODRİ MEYDAN”
Daha düne kadar biz bu seçimi aldık, bitirdik diyenler sağda solda utanmadan Sinan Panta bizim listemizde diyerek kafaları karıştırmayı kendilerine görev edinmişler. Ama bu zatlar şunu çok iyi bilsinler ki bu seçimi Sakarya’da Amatör Spora hizmet edecek olan Ben ve Yönetim kurulumuz kazanacaktır. Çünkü ben biliyor ve inanıyorum ki; bu seçimde oy kullanacak olan delegelerimiz zamanında çok iyi işlere imza atmış olan beni seçeceklerdir. Çünkü herkes şunu çok iyi biliyor ki; bu işi Sakarya’da yapabilecek en doğru Spor Adamı da benim.
“SİNAN PANTA KİMSENİN LİSTESİNE GİRMEZ”
Bir kez daha tekrarlıyorum SİNAN PANTA kimsenin listesine girmez. Sinan PANTA bir oy alsa da kimseyi de satıp hele hele başkasının listesine hiç girmez.
30 yıldır spor dünyasında olmayan kenarda olanların listesine de hiç girmez
Spora proje sunmak yerine tüm siyasileri devreye sokup Başkan olma hayaliyle yanıp tutuşanların listesine ise hiç girmez… Herkes bunu böyle bilsin…”
sinan-panta-askf-baskanligi-icin-adayligini-6776038_x_o

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.