ARİFYESPOR-YENİKENTFIRATSPOR: 0-1

Sosyal Medyada Paylaş

YENİKENT FIRATSPOR YÜKSELİŞTE 1-0
Arifiye kalaycı sentetik sahada oynanan Süper amatör A Grubuna ait tek karşılaşmada son haftalardaki çıkışını sürdürdü ve deplasmanda Arifiyespor’u kendi sahasında 1-0 Yenerek üç puanın sahibi oldu. Büyük bir çekişme içerisinde geçen karşılaşmanın 35. Dakikasında Yenikent Fıratspor Murat’ın golüyle 1-0 Öne geçti. İlk yarı bu skorla kapandı. Maçın ikinci yarısında Arifiyespor daha baskılı oynamaya başladı. Heyecan dolu dakikalarda Yenikent Fıratspor kalecisi Burak mutlak golleri önlerken maçın da nerede ise kahramanı oldu. 70. Dakikada Arifiyespor’dan Hamdi kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı. Son dakikaları büyük bir heyecan içerisinde geçen karşılaşmada Arifiyespor baskılı oyununa rağmen gol bulamayınca maç ta Yenikent Fıratspor’un 1-0 Üstünlüğü ile sona erdi.
SAHA : Arifiye Kalaycı
HAKEMLER : Özgür Ömez*** Hüseyin Kaçar*** Ertan Bozdemir***
ARİFİYESPOR : İsmail*** Erman** Bekir** ( Semih** ) Ersin*** Erkan** E. Sedat** Hamdi (K.K) Berkay** Aydın** ( Hakan** ) Mehmet*** Selçuk** ( Aykut** )
ANTRENÖR : Osman Gümüştaş
YENİKENT FIRATSPOR : Burak*** Ömer Dander** Gökhan** a. Samet** Hakan*** Erkan** Alptuğ** Ömer** Murat** Murat Bilgin*** Kadir** ( Berkay** 9
ANTRENÖR : Abdülvahap Karagüzel
GOL : Dk. 35 Murat ( Yenikent Fıratspor )
KIRMIZI KART : Dk. 70 Hamdi ( Arifiyespor )
arif  ens

arifye

fırat ens

murat  sevinç

özgür  omez

salim kaleci

sevinç

yenikentfırat

murat  sevinç

Related posts