SON DAKİKA

Evire çevire

Köşe Yazıları

18 Mart’a hediye

Köşe Yazıları

ALTYAPI TESİSLERİ SAKARYASPOR’UNDUR

Bu haber 24 Ocak 2015 - 22:30 'de eklendi ve Bu haber 1.424 kez okundu. kez görüntülendi.

ALTYAPI TESİSLERİ SAKARYASPOR’UNDUR
Ekrem Karaberber Altyapı Tesislerinde incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Her zaman ifade ediyoruz; Ekrem Karaberber Altyapı Tesisleri Sakaryaspor’undur. İnşallah tesisimizde çalışmaların tamamlanmasının ardından şehrimize önemli bir spor merkezi kazandırmış olacağız” dedi.
“ ÖNEMLİ BİR SPOR MERKEZİ KAZANDIRACAĞIZ “
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ekrem Karaberber Altyapı Tesislerinde incelemelerde bulundu. Altyapı Tesislerinin spor ve sporun geleceği adına önemli bir yatırım olacağına dikkat çeken Başkan Toçoğlu, “Her zaman ifade ediyoruz; Ekrem Karaberber Altyapı Tesisleri Sakaryaspor’undur. İnşallah tesisimizde çalışmaların tamamlanmasının ardından şehrimize önemli bir spor merkezi kazandırmış olacağız” diye konuştu.
PROJELERİMİZ DEVAM EDECEK
Şehirde spor yapılabilecek alanlara yönelik yeni projeler geliştirileceğini de ifade eden Başkan Toçoğlu, “20 dönüm arazi üzerinde inşası tüm hızıyla devam eden Altyapı Tesislerinde, konaklama tesisi, açık spor alanları ve tribün binası yer alıyor. Bilindiği üzere tesisimizin bulunduğu alanın yer tahsisini Serdivan Belediyemizden gerçekleştirdik. Bu yüzden Serdivanspor da tesisimizden yararlanacak. İnşallah kısa süre içerisinde Ekrem Karaberber Altyapı Tesislerini şehrimize kazandıracağız” dedi.
Alt yapı-3

Alt yapı-1

Alt yapı-2

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.