AKOVA BARIŞSPOR BÜYÜK OYNUYOR

Bu haber 514 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

AKOVA BARIŞSPOR BÜYÜK OYNUYOR

Süper Amatör Ligde yer alan ve Bayram sonrası yaptığı son hamlelerle lige damgasını vurmaya devam eden Akova barışspor’da hareketlilik sürüyor.

VOLKAN AKOVA BARIŞSPOR’DA

Akova Barışspor bayram sonu Akyazıspor’dan defans oyuncusu Volkan’ı renklerine kattı. Bir yandan transfer çalışmalarını sürdüren Akova Barışspor yönetimi diğer yandan Akovaspor’un eski futbolcularından da Yusuf Cesur’u teknik koordinatörlük görevine getirdiler.

“ HEDEFİMİZE ULAŞMAK İSTİYORUZ “

Akova Barışspor Başkanı Ahmet Nişancı transferlerle ilgili açıklamalarda bulunarak “Akova Barışspor olarak bizi hedeflerimize ulaştıracak transferler yaptık. Antrenörlerimizin düşünceleri doğrultusunda yaptığımız transferler Akova Barışspor’u güçlendirdi. Alt yapımızda çalışmalarını sürdürüyor. Bünyemizde futbol okulu açıp, yetenekli sporcuları kulübümüzün Alt yapısına kazandıracağız. Gerektiğinde yetenekli gençleri alt yapıya transfer yapıp, bölgede yarışmacı takım haline geleceğiz. Yusuf Ziya Cesur arkadaşımızı, Teknik Koordinatörlük görevine getirdik. Başta Ali Kemal Yener hocamız olmak üzere tüm Hocalarımıza ve Onursal başkanımız Vural Tutkun beye Transferlerde gösterdikleri başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

YENER’DEN TEŞEKKÜR

Antrenör Ali Kemal Yener “Transferlerden çok memnunuz. Akova Barışspor çok güçlü bir takım olacak. Bundan sonra sahada futboluyla keyif veren, sporcu ahlakıyla ve sahada aldığı başarılı sonuçlarla bölgede örnek olacak, bir takımın oluşması için gece gündüz çalışacağız. Transferler için, başkan Ahmet Nişancı’ya, Onursal Başkan Vural Tutkun’a, Teknik Koordinatörümüz Yusuf Ziya Cesur’a, Antrenörlerimiz Nurullah Akçay, Serkan Bilgeç Hocalarıma ve Akova Barışspor Yönetimine teşekkür ederim”  dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.