ADAPAZARISPOR: 4 YENİ HENDEKSPOR: 1

Sosyal Medyada Paylaş

ADAPAZARISPOR İYİ BAŞLADI 4-1
Sakarya Süper Amatör Play-Off karşılaşmaları dün Erenle sentetik sahada oynanan Adapazarıspor-Yeni Hendekspor maçı ile başladı. Maçın ilk yarısında futbol adına ortaya bir şeyler konulmazken, 43 ve 44. Dakikalarda Yeni hendekspor savunmasının solunda meydana gelen iki hatayı af etmeyen Adapazarıspor’dan Oğuz ilk yarının da sokuru belirledi ve ilk yarı 2-0 Adapazarıspor’un üstünlüğü ile kapandı. Maçın ikinci yarısında ise Adapazarıspor’un baskısı semeresini verdi ve Adapazarıspor 69. Dakikada Mehmet’le farkı üçe çıkarttı. Yeni Hendekspor ancak 85. Dakikada Hüseyin’in ayağından bir gol bulduysa da Adapazarıspor’dan oyuna ikinci yarıda giren Samet Deşiş 88. Dakikada son noktayı koydu ve Adapazarıspor ilk karşılaşmasında Yeni Hendekspor karşısında 4-1 Galip geldi.
SAHA : Erenler sentetik
HAKEMLER : Gökhan Kahyacık***O. Yiğit karpuz*** Tayfun Güz***
ADAPAZARISPOR : A. Kadir***( Metin** ) Şener*** Yusuf*** Abdülkadir** İlker *** Hakan** Oğuz*** Murat Celal **( Samet Deşiş*** ) Yasin Doğan** ( Mehmet )
ANTRENÖR : Abdurrahman Güneş
YENİ HENDEKSPOR : Mustafa** Kemal** Metehan* Bekir** Vural**( Fatih** ) Zafer*** Özkan** ( Semih** )Hasan** Mesut** ( Hüseyin** ) Murat*** Onur***
ANTRENÖR : Sami Bağdatlı
GOLLER: Dk. 43-44 Oğuz Dk. 69 Mehmet Dk. 88 Samet Deşiş ( Adapazarıspor )Dk. 85 Hüseyin ( Yeni Hendekspor )

adapazarı

ens  ada

ens ada

ens h

feran

gokhan kahyacık

kaptanlar

mehmet

ns adaa

sami  apo

sevinç

y.hendek

Related posts