SON DAKİKA

Adapazarı sporda Güneş açacak

Bu haber 01 Mayıs 2015 - 23:38 'de eklendi ve Bu haber 1.174 kez okundu. kez görüntülendi.

2014-2015 sezonunda çok önemli hamleler yapı Bal hedefinin dışında kalan Adapazarısporda yeni sezon yapılanması içinde Teknik adam olarak yine Abdurrahman Güneşin olacağını Başkan İbrahim Nalbant nazim Aktürk ke açıkladı.
HATASI AZ
Balı hedef seçtikleri süreçte başarısızlığı sadece Teknik adama yıkmanın yanlış olacağına vurgu yapan Başkan İbrahim ,Nalbant bu süreci bir bütün olarak ele almak gerekir diyerek ,Abdurrahman Güneşe arka çıktı. Başarısızlıkta oyuncuların, başarısızlıkta hakem kararlarının vede kendilerinizde hataları bulunduğuna dikkat çeken İbrahim Nalbant gecen yıldan ders alarak yollarına devam edeceklerini söyledi.
PLAY-OOF SİSTEMİ
Adapazarıspor bu gün için Bala çıkmak adına düzenlenen Play-off sistemi bize göre yanlış bir sistemdir. Bu sistemde güçlü Sakaryayı Balda daha iyi temsil edecek takımların önün kesiliyor. Bir berberliğin bir yenilginin bile bazen bir takımı devre diışı bırakabilen bir play-off yerine cift devreli sistemin daha adil sonuçlar doğuracağını idda eden İbrahim Nalbant bu sistemin bu günden başlayarak takipçisi vede isteyeni olacağız. Bu işin içinde olmaya aday takımlarda bu düşüncemizi iyi irdelemeye davet ediyoruz. Biz sonuna kadar Bal yarışının devam edeceğine inandığımız bu düşüncemizi sonuna kadar seslendirmeye devam edeceğiz.
GÜCLÜ YÖNETİM
Adapazarıspor Başkanı İbrahim Nalbant göreve bu sene daha farklı bir yönetimle devam edeceklerinin işaretini verdi. Gecen yıl biz Adapazarı sporu adeta kucağımızda bulduk. Kısa sürede hem yönetim yap, hem kadro oluştur, bunun zorlukları bizim daha sağlıklı adımlar atmamızı engelledi .Böyle bir süreç yanmak adına bu sene daha iyi ,daha faydalı bir yönetim modelini devreye sokacaklarını belirten İbrahim Nalbant gecen yılkı yönetim kadrosundan çok az ismi yeni yönetime dahi edeceklerini belirtti. ( HABER NAZIM AKTÜRK)

ibrahim nalbant

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.