AÇILIŞ FİYASKOSU

Sosyal Medyada Paylaş

AÇILIŞ FİYASKOSU

Sakaryaspor’un Sakarya Atatürk Stadındaki açılış programı yapılmadı. Sakaryaspor tarafından dana önce açıklanan 2015-2016 Futbol sezonu açılış programı saat 16.30’da kurban kesimi, futbolcu ve teknik heyetin tanıtılması ve konuşmalar ile uygulanacakken, her ne olduysa program ortadan kaldırıldı. Ve sadece kurban kesildi, daha sonra hazırlık maçına geçildi.

HERKES AÇILIŞ BEKLEDİ AMA

Saat 16.30’da başlaması gereken programı sunmak üzere moderatör Oktay Sarı hazır beklerken saat 16.30 olmasına rağmen ortalıkta kimseler gözükmedi. 16.40’da Başkan Selahattin Aydın geldi ve basın mensupları ile kısa bir süre konuştu. Başkan Aydın açılış programının yapılmayacağını sadece kurban kesileceğini söyledi. Başkan’ın bu

konuşmasından hemen sonra sahanın içerisinde kurulu yeşil-siyah bayrağa sarılı kürsü iki görevli tarafından idare odasına götürüldü. Saat 17.15’de futbolcular soyunma odasının önüne çıkarak toplu vaziyette kurban kesimine katılarak akan kandan ayaklarına sürdüler ve sonra soyunma odasına tekrar girdiler ve saat 18.00’da başlayacak olan Zonguldak Kömürspor maçı için hazırlıklara başladılar. Açılış programı saatinde sahada nerede ise kimseler yoktu. Ancak maçın başlamasına yakın numaralı tribünün sağ tarafı dolmaya başladı. Maraton tribününe gelen seyircilerle birlikte yaklaşık 900 Seyirci Sakaryaspor’u alkışladı ama maçın ilk yarısı bittiğinde de stadı yavaş yavaş terk etmeye başladılar.

boş  turbun

IMG_4551 IMG_4552

Related posts