Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası     33ncü Akşam Maçları (Çeyrek Final)

Bu haber 283 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası     33ncü Akşam Maçları (Çeyrek Final)

 

Akyazı Öztürkler Market: 5-Umut Oto: 3

Hakemler: Uğur Garan, Furkan Şen, Beytullah Yiğit

Akyazı Öztürkler Market: Şener Dönmez, Murat Akdeniz, Yusuf Demirbaş, Sadettin Dağlı, Ali Dülger, Habib Aydın, Fahrettin Berk, Hasan Altuntaş, Ayhan Muşmuloğlu

Antrenör: Celal Çevik

Umut Oto: Musa Boya, Ali İhsan Tarım, Ali Kemal Balçık, Adem Yıldırım, Engin Bıyık, Murat Alan, Süleyman Demirci, Adem Tandoğan, Halil İşbakan, Menderes Çil

Antrenör: Fatih Gürel

Goller: Dk.4-11-25 Habib Aydın, Dk.16 Sadettin Dağlı, Dk.42 Yusuf Demirbaş (Akyazı Öztürkler Market), Dk.6 Murat Alan, Dk.22 Engin Bıyık, Dk.41 (Pen.) Adem Yıldırım (Umut Oto)

Sarı Kartlar: Dk.35 Fahrettin Berk, Dk.50 Şener Dönmez (Akyazı Öztürkler Market), Dk.45 Adem Tandoğan (Umut Oto)

NOT: Bu sonuçla birlikte Umut Oto turnuvaya veda ederken, Akyazı Öztürkler Market ise yarı finale yükselmiştir.

Şanlı Apart: 1-Toy Aydınlatma: 4

Hakemler: Sinan Bilgin, Ömer Akyıldız, Nihat Mendeş

Şanlı Apart: Ferit Ayata, Tamer İmamoğlu, Ramazan Dağlı, Ayhan Günel, İsmail Tavşan, Fatih Karaman, Murat Koca, Yaşar Şanlı, Mustafa Köse, Ümit Demiroğlu

Antrenör: Yusuf Şanlı

Toy Aydınlatma: Behçet Durak, Sinan Sarı, Abdullah İleli, Bayram Kargün (K.Kart), Yavuz Cangır, Zeki Nalçacıoğlu, Ali Uzuner, Şenol Karatay, Erdal Narin, Ömer Akdağ

Antrenör: Ahmet Kara

Goller: Dk.8 Ömer Akdağ, Dk.22 Ali Uzuner, Dk.32-39 Zeki Nalçacıoğlu (Toy Aydınlatma), Dk.38 Tamer İmamoğlu (Şanlı Apart)

Sarı Kartlar: Dk.16 Ömer Akdağ, Dk.24 Bayram Kargün (Toy Aydınlatma)

Kırmızı Kart: Dk.44 (2.Sarı) Bayram Kargün (Toy Aydınlatma)

NOT: Bu sonuçla birlikte Şanlı Apart turnuvaya veda ederken, Toy Aydınlatma ise yarı finale yükselmiştir.

Oto Aydeniz: 4-Suev İnşaat: 6 (Penaltılar)

Hakemler: Engin Bıçak, Ömer Faruk Kılıç, Anıl Mavi

Oto Aydeniz: Adem Çolak, Ahmet Yeşiltaş, Çetin Tunçat, Cevat Koç, Rıfat Deniz, Erdoğan Talay, Mustafa Çabuk, Ferruh Karataş, Atakan Gültekin, Davut Arslan, Enver Deniz

Antrenör: Hakan Aydeniz

Suev İnşaat: Şaban Çolak, Turgut Okan, Sedat Memiş, Yusuf Gergin, Güngör Açıkgöz, İrfan Şimşek, Ayhan Yeniay, Şükrü Güneş, Turhan Taşkın, Taner Üstündağ

Antrenör: Turan Varkan

Goller: Dk.28 Sedat Memiş (Suev İnşaat), Dk.41 Enver Deniz (Oto Aydeniz)

Sarı Kartlar: Dk.29 Cevat Koç, Dk.34 Çetin Tunçat, Dk.45 Ahmet Yeşiltaş (Oto Aydeniz), Dk.33 Taner Üstündağ, Dk.39 Turgut Okan (Suev İnşaat)

Penaltılar: Suev İnşaat; Güngör Açıkgöz (Gol), Taner Üstündağ (Gol), Sedat Memiş (Gol), Turhan Taşkın (Gol), Turgut Okan (Gol), Oto Aydeniz: Ahmet Yeşiltaş (Gol), Atakan Gültekin (Gol), Ferruh Karataş (Gol), Rıfat Deniz (Direkten aut)

NOT: Normal süresi 1-1 biten bu karşılaşma penaltılara gitmiştir. Atışlar sonunda 6-4 üstünlük sağlayan Suev İnşaat yarı finale yükselirken, Oto Aydeniz ise turnuvaya veda etmiştir.

Ertaş Harita: 13-Eski Dostlar: 5

Hakemler: Murat Baş, Hüseyin Uçar, Berkay Aykın

Ertaş Harita: Veysel Beşik, Aytaç Çakıroğlu, Yasin Çelik, Ömer Gündostu, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Fatih Sarman, Metin Aydınlı, İlhan Var, Engin Öztunga, Hasan Kan

Antrenör: Suat Onar

Eski Dostlar: Hakan Mercan, İsa Mercan, Osman Gümüştaş, Muzaffer Aydınlı, Mehmet Tay, Harun Ormancı, Semih Sandal, Özgür Şenol, Selçuk Öztunç

Antrenör: Güngör İçer

Goller: Dk.3-19-42 Haydar Koç, Dk.10-36 Metin Aydınlı, Dk.12-41 Engin Öztunga, Dk.14 Ömer Gündostu, Dk.17 Serdar Pamuklar, Dk.29-30-38 Yasin Çelik, Dk.37 İlhan Var (Ertaş Harita), Dk.26 Semih Sandal, Dk.31 (K.Kalesine) Ömer Gündostu), Dk.33-48 Harun Ormancı, Dk.39 Mehmet Tay (Eski Dostlar)

NOT: Bu sonuçla birlikte Eski Dostlar turnuvaya veda ederken, Ertaş Harita ise yarı finale yükselmiştir.

İKİNCİ TUR PROGRAMI

11 Ağustos Cuma (Çeyrek Finaller)        

Saat 20.00 Sude Gıda-Doruk Koleji

Olgunlar (C Grubu 1ncisi-A Grubu 2ncisi)

Saat 21.00 Sakarya İz Reklam-EKM Grup

Gençler (C Grubu 1ncisi-A Grubu 2ncisi)

Saat 22.00 Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor-Er Yapı Bosna

Olgunlar (B Grubu 2ncisi-C Grubu 2ncisi)

Saat 23.00 Güneşoğlu Süt Ürünleri-Er Yapı

Gençler (D Grubu 1ncisi-B Grubu 2ncisi)

12 Ağustos Cumartesi (İZİN)

Yarı finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

13 Ağustos Pazar (İZİN)

Yarı finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

14 Ağustos Pazartesi (Yarı Finaller)

Saat 20.00 Remax Hür Gayrimenkul-Köftecim Erdal

Tecrübeli Olgunlar (Grup 1ncisi-Grup 4ncüsü)

Saat 21.00 Akyazı Öztürkler Market-Suev İnşaat (Olgunlar)

Saat 22.00 Toy Aydınlatma-Ertaş Harita (Gençler)

15 Ağustos Salı (Yarı Finaller)

Saat 20.00 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Lezita Yıldırım Piliç

Tecrübeli Olgunlar (Grup 2ncisi-Grup 3ncüsü)

Saat 21.00 Olgunlar (Çeyrek Final 3ncü maç galibi-4ncü maç galibi)

Saat 22.00 Gençler (Çeyrek Final 3ncü maç galibi-4ncü maç galibi)

16 Ağustos Çarşamba (İZİN)

Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

17 Ağustos Perşembe (İZİN)

Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

18 Ağustos Cuma (FİNAL)

Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Tecrübeli Olgunlar (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

19 Ağustos Cumartesi (FİNAL)

Saat 20.00 Olgunlar Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Olgunlar Kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

20 Ağustos Pazar (FİNAL)

Saat 20.00 Gençler Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Gençler kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.