Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 30ncu Akşam Maçları
Boshoku: 0-Proda: 3 (Hükmen)
NOT: Bu karşılaşma Boshoku takımının sahaya çıkmaması nedeniyle iptal olmuştur. Müsabaka, Proda takımının 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescil edilmiştir.
—
Kuyudibi Savaşspor: 3-Kocaeli Masterlar: 0 (Hükmen)
NOT: Bu karşılaşma Kocaeli Masterlar takımının sahaya çıkmaması nedeniyle iptal olmuştur. Müsabaka, Kuyudibi Savaşspor takımının 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescil edilmiştir.
—
Eski Reji: 6-BAİ Yap: 8
Hakem: Engin Bıçak
Eski Reji: Muhammed Özer, Özkan Özdemir, Selim Karabaş, Tarık Kurnazca, Ramazan Kurtuldu, Recep Gürses
Antrenör: Orhan Bulama
BAİ Yapı: Omar Kadmin M.Hamled, Adnan Işık, Suat Baş, Mustafa Yılmaz, Cahit Baykal, Menderes Işık
Antrenör: Ethem Kundo
Goller: Dk.6 Adnan Işık, Dk.10-24-26-37-41-43 Suat Baş, Dk.32 Mustafa Yılmaz (BAİ Yapı), Dk.11-14-46 Ramazan Kurtuldu, Dk.21 Servet Duman, Dk.39 Recep Gürses, Dk.49 Özkan Özdemir (Eski Reji)
Sarı Kart: Dk.5 Servet Duman (Eski Reji)
—
Eski Dostlar: 8-Kocaali Çarşı: 4
Hakem: Gökhan Kahyacık
Eski Dostlar: Hakan Mercan, Muzaffer Aydınlı, Mehmet Tay, Harun Ormancı, Semih Sandal, Özgür Şenol, Selçuk Öztunç, Murat Aydın
Antrenör: Güngör İçer
Kocaali Çarşı: Selçuk Asurt, Volkan Zehir, Yasin Emecan, Barış Turgut, Yakup Yılmaz, Kani Genç, Uğur Tarakçı
Antrenör: Talha Genç
Goller: Dk.11-50 Harun Ormancı, Dk.12 Selçuk Öztunç, Dk.26-32-36-41 Mehmet Tay, Dk.27 Muzaffer Aydınlı (Eski Dostlar), Dk.13-45-46 Barış Turgut, Dk.40 Volkan Zehir (Kocaali Çarşı)
Sarı Kartlar: Dk.23 Mehmet Tay, Dk.48 Selçuk Öztunç (Eski Dostlar)
—
TURNUVA PROGRAMI
06 Ağustos Pazar
Saat 20.00 Akyazı Öztürkler Market-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Limandere Turan Fındık-Akyazı Samastı İnşaat (Olgunlar)
Saat 22.00 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)
Saat 23.00 Milli Eğitim-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)
07 Ağustos Pazartesi
Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)
İLK TUR SONU
—
İKİNCİ TUR STATÜSÜ
Gençler Kategorisi: 28 Takımın mücadele ettiği bu kategoride gruplarında ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir.
Olgunlar Kategorisi: 19 Takımın mücadele ettiği bu kategoride ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar ve 3 grubun en iyi 2 tane 3ncüsü, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir. (NOT: A Grubunun 7 takımdan oluşmasından dolayı, buradaki en iyi 3ncü belirlenirken, grup sonuncusundan aldığı puan veya puanlar dikkate alınmaz.)
Tecrübeli Olgunlar Kategorisi: 7 Takımın yer aldığı bu grupta ilk dört (1,2,3 ve 4) sırayı alan takımlar. eleminasyon usulü oynanacak yarı finale yükseleceklerdir.
—
İKİNCİ TUR PROGRAMI
8 Ağustos Salı
Ara transfer olacağından maç yapılmayacaktır.
9 Ağustos Çarşamba
Ara transfer olacağından maç yapılmayacaktır.
10 Ağustos Perşembe (Çeyrek Finaller)
Saat 20.00 Olgunlar (A Grubu 1ncisi-En iyi ilk 3ncü)
Saat 21.00 Gençler (A Grubu 1ncisi-C Grubu 2ncisi)
Saat 22.00 Olgunlar (B Grubu 1ncisi-En iyi 2nci 3ncü)
Saat 23.00 Gençler (B Grubu 1ncisi-D Grubu 2ncisi)
11 Ağustos Cuma (Çeyrek Finaller)
Saat 20.00 Olgunlar (C Grubu 1ncisi-A Grubu 2ncisi)
Saat 21.00 Gençler (C Grubu 1ncisi-A Grubu 2ncisi)
Saat 22.00 Olgunlar (B Grubu 2ncisi-C Grubu 2ncisi)
Saat 23.00 Gençler (D Grubu 1ncisi-B Grubu 2ncisi)
12 Ağustos Cumartesi (İZİN)
Yarı finaller öncesi maç yapılmayacaktır.
13 Ağustos Pazar (İZİN)
Yarı finaller öncesi maç yapılmayacaktır.
14 Ağustos Pazartesi (Yarı Finaller)
Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar (Grup 1ncisi-Grup 4ncüsü)
Saat 21.00 Olgunlar (Çeyrek Final 1nci maç galibi-2nci maç galibi)
Saat 22.00 Gençler (Çeyrek Final 1nci maç galibi-2nci maç galibi)
15 Ağustos Salı (Yarı Finaller)
Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar (Grup 2ncisi-Grup 3ncüsü)
Saat 21.00 Olgunlar (Çeyrek Final 3ncü maç galibi-4ncü maç galibi)
Saat 22.00 Gençler (Çeyrek Final 3ncü maç galibi-4ncü maç galibi)
16 Ağustos Çarşamba (İZİN)
Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.
17 Ağustos Perşembe (İZİN)
Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.
18 Ağustos Cuma (FİNAL)
Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)
Saat 21.00 Tecrübeli Olgunlar (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)
KUPA TÖRENİ
19 Ağustos Cumartesi (FİNAL)
Saat 20.00 Olgunlar Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)
Saat 21.00 Olgunlar Kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)
KUPA TÖRENİ
20 Ağustos Pazar (FİNAL)
Saat 20.00 Gençler Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)
Saat 21.00 Gençler kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)
KUPA TÖRENİ
—