Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası      23ncü Akşam Maçları

Bu haber 241 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası      23ncü Akşam Maçları

1837 Sapanca Balkaya Tekstil: 13-Milli Eğitim: 2

Hakem: Ertuğrul Kardeş

1837 Sapanca Balkaya Tekstil: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar, Kemal Cavnar, Serkan Koçak, Gökhan Yıldız, Yusuf Taylan, Bülent Belat, Cem Başar, Savaş Başar

Antrenör: Erhan Tanta

Milli Eğitim: İsa Aydıncı, Meriç Akkaya, Selçuk Coşkun, Engin Yılmaz, Murat Kantarcı, Sadık Adatepe

Antrenör: İlhan Sütlü

Goller: Dk.4-9-11-50 Yusuf Taylan, Dk.7-13-17-31-43-48 Bülent Belat, Dk.22 Sadık Adatepe (K.Kalesine), Dk.25 Gökhan Yıldız, Dk.34 Serkan Koçak (1837 Sapanca Balkaya Tekstil), Dk.21 Sadık Adatepe, Dk.24 (K.Kalesine) Kemal Cavnar (Milli Eğitim)

Kaynarca Duran Teknik: 5-Çiğköftecim Genel Merkez: 11

Hakem: Önder Demir

Kaynarca Duran Teknik: Yusuf Bozkurt, Tayfun Özbay, Fatih Şaşmaz, Nusret Türkmen, Ferit Şaşmaz, Emre Canol, Halis Gün

Antrenör: Nusret Türkmen

Çiğköftecim Genel Merkez: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Rasim Süha Sarı, Volkan Bakan, E.Emre Kibar, Rüstem Baş, Fatih Kavakcı

Antrenör: Ümit Aslıtürk

Goller: Dk.1-19-48-49 Volkan Bakan, Dk.9 E.Emre Kibar, Dk.10 Rasim Süha Sarı, Dk.15 Rüstem Baş, Dk.23-31 (Pen.)-39 Eser Balaban, Dk.38 Fatih Kavakcı (Çiğköftecim Genel Merkez), Dk.17 Nusret Türkmen, Dk.25 Tayfun Özbay, Dk.36-46 Halis Gün, Dk.47 Ferit Şaşmaz (Kaynarca Duran Teknik)

EKM Grup: 7-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat: 3

Hakem: Hakan Can Yılmaz

EKM Grup: Akın Erkan, Özgür Er, Erol Ekşi, Kerim Zengin, Hikmet Oktar, Ramazan Küçük, Tekin Yılmazkaya, Osman Atalay, Aytaç Akın, Selçuk Delikara

Antrenör: İbrahim Kundo

Sapanca Mustafa Mercan İnşaat: Hakan Nalbantoğlu, Akın Yıldırım, Ferhat Taner, Samet Kılıç, Hürol Hazer, Erkan Çorbacıoğlu, Kadir Yıldırım, Yaşar Ortatepe

Antrenör: İsmail Bostancı

Goller: Dk.7-13 Erkan Çorbacıoğlu, Dk.50 Yaşar Ortatepe (Sapanca Mustafa Mercan İnşaat), Dk.9-16-41-45 Osman Atalay, Dk.19 Aytaç Akın, Dk.22 Ramazan Küçük, Dk.49 Hikmet Oktar (EKM Grup)

Sarı Kartlar: Dk.19 Hürol Hazer, Dk.46 Samet Kılıç (Sapanca Mustafa Mercan İnşaat)

Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: 0-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar: 2

Hakem: Berkay Aykın

Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: Şafak Topçuoğlu, Halil İbrahim Topçuoğlu, Hayri Vatansever, Celal Bulut, İsmail Yersüven, Yusuf Öden, Ceyhun Dereli, Beyti Aydın, İsmail Topçuoğlu

Antrenör: Hilmi Kısa

Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar: Adem Sobacı, Kazım Kamışoğlu, Yasin Coşkun, Ömer Ercin, Önder Batmacı, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Şükrü Yavuz

Antrenör: Ayhan Sevinç

Goller: Dk.22 Ömer Ecrin, Dk.34 Yasin Coşkun (Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar)

Sarı Kartlar: Dk.4 İsmail Yersüven (Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları), Dk.4 Hakan Öncü, Dk.46 Yasin Coşkun (Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar)

Esmer AVM: 2-Şanlı Apart: 8

Hakem: Behlül Kocacık

Esmer AVM: Yusuf Uygun, Hüseyin Köse, Çetin Akpınar, Ahmet Kurt, Fatih Durmaz, Ali Yalçın Kaptan, Serkan Karagöz, Erdoğan Çakır, Erdem Demir

Antrenör: Hakan Tezer

Şanlı Apart: Ferit Ayata, Tamer İmamoğlu, Ramazan Dağlı, Ayhan Günel, İsmail Tavşan, Fatih Karaman, Murat Koca, Yaşan Şanlı

Antrenör: Ertuğrul Altıparmak

Goller: Dk.5-36 Tamer İmamoğlu, Dk.10-24-27 Fatih Karaman, Dk.11 (Pen.) Ramazan Dağlı, Dk.32 Yaşar Şanlı, Dk.47 Mustafa Köse (Şanlı Apart), Dk.21 Ali Yalçın Kaptan, Dk.36 Ahmet Kurt (Esmer AVM)

Sarı Kart: Dk.40 İsmail Tavşan (Şanlı Apart)

TURNUVA PROGRAMI

30 Temmuz Pazar

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Uzman Kimya-Ertaş Harita (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Er Yapı-Ada Şen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar Kategorisi )

31 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kocaeli Masterlar-Eski Reji (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Limandere Turan Fındık-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Toy Aydınlatma-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

01 Ağustos Salı

Saat 19.30 Eski Dostlar-Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları (Gençler)

Saat 20.30 Akyazı Samastı İnşaat-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kocaali Çarşı-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Gençler)

Saat 22.30 SAYTEM Temizlik&Emin Koruma-Akyazı Öztürkler Market (Olgunlar)

Saat 23.30 Güneşoğlu Süt Ürünleri-Boshoku (Genç Olgunlar Kategorisi)

02 Ağustos Çarşamba

Saat 19.30 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-Esmer AVM (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Oto Aydeniz-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor (Olgunlar)

Saat 21.30 Doruk Koleji-EKM Grup (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Gürdal Turizm (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Şanlı Apart-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Genç Olgunlar)

03 Ağustos Perşembe

Saat 19.30 Ada Çit-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Düzce Veteranlar-Kocaali Demir Emlak (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sude Gıda-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Suev İnşaat-Er Yapı Bosna (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Ertaş Harita-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar)

04 Ağustos Cuma

Saat 19.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Köftecim Erdal-Lezita Yıldırım Piliç (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Remax Hür Gayrimenkul-Adaçağ İnşaat Coşkunspor (Tecrübeli)

Saat 22.30 Has Traktör-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 EKM Grup-Kaynarca Duran Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)

05 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Boshoku-Proda (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Kuyudibi Savaşspor-Kocaeli Masterlar (Genç Olgunlar)

Saat 22.00 Eski Dostlar-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Eski Reji-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

06 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Akyazı Öztürkler Market-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Limandere Turan Fındık-Akyazı Samastı İnşaat (Olgunlar)

Saat 22.00 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)

07 Ağustos Pazartesi

Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)

İLK TUR SONU

İKİNCİ TUR STATÜSÜ

Gençler Kategorisi: 28 Takımın mücadele ettiği bu kategoride gruplarında ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir.

Olgunlar Kategorisi: 19 Takımın mücadele ettiği bu kategoride ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar ve 3 grubun en iyi 2 tane 3ncüsü, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir. (NOT: A Grubunun 7 takımdan oluşmasından dolayı, buradaki en iyi 3ncü belirlenirken, grup sonuncusundan aldığı puan veya puanlar dikkate alınmaz.)

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi: 7 Takımın yer aldığı bu grupta ilk dört (1,2,3 ve 4) sırayı alan takımlar. eleminasyon usulü oynanacak yarı finale yükseleceklerdir.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.