Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası      19ncu Akşam Maçları

Bu haber 440 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası      19ncu Akşam Maçları

 

Gürdal Turizm: 3-Oto Aydeniz: 2

Hakem: Murat Baş

Gürdal Turizm: Hüsamettin Gönüller, Doğan Yüksel, Hamza Balcılar, Orhan Sert, Derya Sökmenberk, Levent Berber, Uğur Uysal, Ali Alyüz, Mustafa Ferman, Erdoğan Yavuz

Antrenör: Muammer Alataş

Oto Aydeniz: Adem Çolak, Ahmet Yeşiltaş, Çetin Tunçat, Cevat Koç, Rıfat Deniz, Erdoğan Talay, Mustafa Çabuk, Atakan Gültekin, Enver Deniz, Engin Akyıldız

Antrenör: Savaş Kılınç

Goller: Dk.10 Uğur Uysal, Dk.13 Derya Sökmenberk, Dk.30 Erdoğan Yavuz (Gürdal Turizm), Dk.47-50+1 Enver Deniz (Oto Aydeniz)

Kaynarca Duran Teknik: 3-Doruk Koleji: 0 (Hükmen)

NOT: Bu karşılaşma Doruk Koleji’nin sahaya çıkmaması nedeniyle, Hakem Behlül Kocacık tarafından iptal edilmiştir. Müsabaka, Kaynarca Duran Teknik takımının, 3-0 Hükmen galibiyeti şeklinde tescil olmuştur.

Milli Eğitim: 2-Ada Çit: 5

Hakem: Sinan Bilgin

Milli Eğitim: İsa Aydıncı, Yusuf Yıldırım, Meriç Akkaya, Selçuk Coşkun, Engin Yılmaz, Özgür Yusufreisoğlu, Murat Kantarcı, Numan Savur, Sadık Adatepe

Antrenör: İlhan Sütlü

Ada Çit: Ahmet Çoban, Murat Kemiksiz, Murat Gem, Mustafa Sarı, Dinçer Çakar, Nihat Muriçbaş, Serkan Doğan, Emrah Yılmaz, Orhan Ergün

Antrenör: Murat Boz

Goller: Dk.2 Nihat Muriçbaş, Dk.12-50 Orhan Ergün, Dk.35 Murat Kemiksiz, Dk.39 Serkan Doğan (Ada Çit), Dk.7 Numan Savur, Dk.31 (K.Kalesine) Emrah Yılmaz (Milli Eğitim)

Sarı Kart: Dk.47 Dinçer Çakar (Ada Çit)

1837 Sapanca Balkaya Tekstil: 5-Uzman Kimya: 0

Hakem: Engin Bıçak

1837 Sapanca Balkaya Tekstil: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar, Mustafa Baston, Cemal Cavnar, Gökhan Yıldız, Yusuf Taylan, Bülent Belat, Cem Başar, Savaş Başar

Antrenör: Buğra Cebeci

Uzman Kimya: Ertuğrul Çetin, Ayhan Coşkun, Serdar Eliyok, Mustafa Amasyalı, Emrah Toylar, Orhan Tok, Yasin Badır

Antrenör: Emre Uludere

Goller: Dk.2-31 Gökhan Yıldız, Dk.10-37 Bülent Belat, Dk.28 Savaş Başar (1837 Sapanca Balkaya Tekstil)

Sarı Kartlar: Dk.20 Ertuğrul Çetin, Dk.48 Ayhan Coşkun (Uzman Kimya), Dk.49 Bülent Belat (1837 Sapanca Balkaya Tekstil)

Eski Reji: 2-Toy Aydınlatma: 12

Hakem: Gökhan Kahyacık

Eski Reji: Muhammed Özer, Özkan Özdemir, Selim Karabaş, Tarık Kurnazca, Ramazan Kurtuldu, Osman Uysal, Murat Bulama

Antrenör: Orhan Bulama

Toy Aydınlatma: Şerafettin Özdemir, Abdullah İleli, Bayram Kargün, Yavuz Cangır, Zeki Nalçacıoğlu, Ali Uzuner, Şenol Karatay, Erdal Narin, Ömer Akdağ

Antrenör: Murat Dursun

Goller: Dk.1-5-9 Ali Uzuner, Dk.6-13-41 Zeki Nalçacıoğlu, Dk.24 Abdullah İleli, Dk.31 Erdal Narin, Dk.36 Yavuz Cangır, Dk.37 Ömer Akdağ, Dk.38 Şenol Karatay, Dk.46 Bayram Kargün (Toy Aydınlatma), Dk.11-44 Ramazan Kurtuldu (Eski Reji)

Sarı Kart: Dk.45 Murat Bulama (Eski Reji)

TURNUVA PROGRAMI

26 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Rodi Burger turnuvadan çekildiğinden ilk maç oynanmayacaktır.

Saat 20.30 Ertaş Harita-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Remax Hür Gayrimenkul (Tecrübeli)

Saat 22.30 Temiz İş Alarm-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor (Tecrübeli)

Saat 23.30 Yıldız Yemek-Lezita Yıldırım Piliç (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

27 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Akyazı Samastı İnşaat-Akyazı Öztürkler Market (Olgunlar)

Saat 20.30 SAYTEM Temizlik&Emin Koruma-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 21.30 Sakarya İz Reklam-Has Traktör (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 BAİ Yapı-Kocaeli Masterlar (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Limandere Turan Fındık-Milli Eğitim (Olgunlar)

28 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Eski Dostlar-Boshoku (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Er Yapı Bosna-Sude Gıda (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Proda-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Düzce Vetaranlar-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

29 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Milli Eğitim-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Gençler)

Saat 20.30 Kaynarca Duran Teknik-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Gençler)

Saat 21.30 EKM Grup-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

Saat 22.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Gençler)

Saat 23.30 Esmer AVM-Şanlı Apart (Genç Olgunlar Kategorisi)

30 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 Lezita Yıldırım Piliç-Rodi Burger (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Uzman Kimya-Ertaş Harita (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Er Yapı-Ada Şen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar Kategorisi )

31 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kocaeli Masterlar-Eski reji (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Limandere Turan Fındık-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Toy Aydınlatma-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Temiz İş Alarm-Hunca Masterlar (Olgunlar Kategorisi)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.