Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 15nci Akşam Maçları

Bu haber 355 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 15nci Akşam Maçları

 

Milli Eğitim: 7-Uzman Kimya: 3

Hakem: Berkay Aykın

Milli Eğitim: İsa Aydıncı, Yusuf Yıldırım, Meriç Akkaya, Erkan Tekçakar, Selçuk Coşkun, Engin Yılmaz, Adem Aslan, Özgür Yusufreisoğlu, Numan Savur

Antrenör: İlhan Sütlü

Uzman Kimya: Ertuğrul Çetin, Serdar Aktürk, Alper Yılmaz, Mustafa Amasyalı, Emrah Toylar, Orhan Tok, Emre Uludere, Yasin Badır

Antrenör: Ergün Özgür

Goller: Dk.1 Emrah Toylar, Dk.8-11 Orhan Tok (Uzman Kimya), Dk.8 Engin Yılmaz, Dk.16-29-39 Numan Savur, Dk.38 Özgür Yusufreisoğlu, Dk.37 Yusuf Yıldırım, Dk.50 Meriç Akkaya (Milli Eğitim)

Düzce Veteranlar: 4-Suev İnşaat: 9

Hakem: Furkan Şen

Düzce Veteranlar: Selman Tutkun, Hasan Gültepe, Osman Gümüş, Kudret Güneş, Alper Özata, Erdinç Kaya, Şerif Ali Karanfil, Cengiz Yazıcı, Varol Keleş, İsmail Demirbaş

Antrenör: Muhittin Durmaz

Suev İnşaat: Şaban Çolak, Turgut Okan, Sedat Memiş, Yusuf Gergin, Güngör Açıkgöz, İrfan Şimşek, Tuncay Budakin, Ayhan Yeniay, Hasan Kol, Şükrü Güneş, Nihat Aktaş, Turhan Taşkın, Selçuk Başak

Antrenör: Turan Varkan

Goller: Dk.3 Sedat Memiş, Dk.10-42 Turhan Taşkın, Dk.11-34 Tuncay Budakin, Dk.24 Ayhan Yeniay, Dk.28 Güngör Açıkgöz, Dk.33 Şükrü Güneş, Dk.48 Nihat Aktaş (Suev İnşaat), Dk.35 Alper Özata, Dk.44 İsmail Demirbaş, Dk.45 Varol Keleş, Dk.50 Hasan Gültepe (Düzce Veteranlar)

Sarı Kartlar: Dk.39 Nihat Aktaş (Suev İnşaat), Dk.39 Şerif Ali Karanfil (Düzce Veteranlar)

1837 Sapanca Balkaya Tekstil: 3-Er Yapı: 2

Hakem: Hakan Adlı

1837 Sapanca Balkaya Tekstil: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar, Kemal Cavnar, Serkan Koçak (K.Kart), Gökhan Yıldız, Yusuf Taylan, Bülent Belat, Emrah Çetiner

Antrenör: Erhan Tanta

Er Yapı: Ogün Aydın, Mustafa Sert, Cengiz Reis, Talip Toprak, Fatih Sarı, Bora Marangoz, Gökhan Kaba, Murat Özkan, Ceyhun Sarı, Burak Aydın, Semih Topçuoğlu

Antrenör: Serhat Sütlü

Goller: Dk.6 Yusuf Taylan, Dk.7-31 Gökhan Yıldız (1837 Sapanca Balkaya Tekstil), Dk.16 Fatih Sarı, Dk.35 Cengiz Reis (Er Yapı)

Sarı Kartlar: Dk. 19 Gökhan Kaba (Er Yapı), Dk.19 Yusuf Taylan, Dk.35 Emrah Çetiner, Dk.38 Serkan Koçak, Dk.41 Bülent Belat (1837 Sapanca Balkaya Tekstil)

Kırmızı Kart: Dk.49 Serkan Koçak (1837 Sapanca Balkaya Tekstil)

Ada Çit: 14-Adaşen Ota&Seçkin Makina: 3

Hakem: Bahadır İleri

Ada Çit: Özgür Akpınar, Ahmet Çoban, Murat Kemiksiz, Murat Gem, Mustafa Sarı, Dinçer Çakar, Serkan Doğan, Emrah Yılmaz, Orhan Ergün, Engin Kan

Antrenör: Ayhan Çokiçli

Adaşen Oto&Seçkin Makina: Ümit Halis Küçük, Resul Soylu, Ercan Atik, Cemil Pelin, Savaş Öztürk, Selim Işıklar, Ferdi Halis Küçük, Ali Turan

Antrenör: Halis Küçük

Goller: Dk.6-10 Mustafa Sarı, Dk.8-14-32-34 Orhan Ergün, Dk.11-19 Engin Kan, Dk.20-27-38 Serkan Doğan, Dk.24-48 Emrah Yılmaz, Dk.41 Dinçer Çakar (Ada Çit), Dk.20-42-43 Ferdi Halis Küçük (Adaşen Oto&Seçkin Makina)

Sude Gıda: 5-Kocaali Demir Emlak: 1

Hakem: Furkan Kocayıldız

Sude Gıda: Süleyman Yetim, Mustafa Şenol, Şükrü Kara, Osman Sağır, Erdem Baykan, Sinan Özalp, Selahattin Arslan, Serkan Kunduz, Soner Çalışkan, Metin Öztürk

Antrenör: Şemsettin Ege

Kocaali Demir Emlak: Fatih Özaltun, Osman Yazıcı, Selim Demir, Muharrem Boz, Rafet Kaplan, Yıldıray Altun, Yılmaz Özdemir, İsmail Demir, Yılmaz Koç

Antrenör: Erkan Güner

Goller: Dk.23 Serkan Kunduz, Dk.29-34 Sinan Özalp, Dk.35-41 Soner Çalışkan (Sude Gıda), Dk.41 İsmail Demir (Kocaali Demir Emlak)

TURNUVA PROGRAMI

22 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Lezita Yıldırım Piliç (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 Toy Aydınlatma-BAİ Yapı (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Sakarya İz Reklam-Kocaeli Masterlar (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Remax Hür Gayrimenkul-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

23 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Has Traktör-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Doruk Koleji-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 21.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Kocaali Çarşı (Gençler)

Saat 22.30 Akyazı Öztürkler Market-Milli Eğitim (Olgunlar)

Saat 23.30 Limandere Turan Fındık-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)

24 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Şanlı Apart-EKM Grup (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Eski Dostlar-Proda (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Hunca Masterlar-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)

Saat 22.30 Çiğ Köftecim Genel Merkez-Esmer AVM (Gençler)

Saat 23.30 Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar-Boshoku (Gençler)

25 Temmuz Salı

Saat 19.30 Gürdal Turizm-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kaynarca Duran Teknik-Doruk Koleji (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Milli Eğitim-Ada Çit (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 1837 Sapanca Balkaya Tekstil-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.30 Eski Reji-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar Kategorisi)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.