Bu haber 278 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 14ncü Akşam Maçları

 

Süel Yapı&Beyaz Köşk: 5-Er Yapı Bosna: 14: 14

Hakem: Ertuğrul Kardeş

Süel Yapı&Beyaz Köşk: Yasin Koç, Mehmet Gök, Mustafa Faydalı, Muharrem Süel, Uğur Erkan, Erol Çiçek, Ersoy Yıldırım, Cumhur Öcal

Antrenör: Ergin Eraslan

Er Yapı Bosna: Ferruh Bayram, Özcan Tanıl, Adil Yazıcı, Berat Ferik, Şenol Kargün, Ufuk Cıbızlar. Salih Baş, Soner Nelikel, Namık Kemal Yılmaz, Birol Yavuz, Akan Mıhçı

Antrenör: Bayram Çolak

Goller: Dk.1 (22.Sn.) Ersoy Yıldırım, Dk.25 Mustafa Faydalı, Dk.32 Muharrem Süel, Dk.33-38 Erol Çiçek (Süel Yapı&Beyaz Köşk), Dk.2-7-8 Birol Yavuz Dk.3-12-16 Soner Nelikel, Dk.4-6-35-47 Şenol Kargün, Dk.21-50 Salih Baş, Dk.22 Namık Kemal Yılmaz, Dk.36 Ufuk Cıbızlar (Er Yapı Bosna)

Sarı Kart: Dk.42 Adil Yazıcı (Er Yapı Bosna)

EKM Grup: 8-Çiğ Köftecim Genel Merkez: 7

Hakem: Behlül Kocacık

EKM Grup: Akın Erkan, Özgür Er, Kerim Ekşi, Erol Ekşi, Kerim Zengin, Hikmet Oktar, Ramazan Küçük, Tekin Yılmazkaya, Osman Atalay, Aytaç Akın, Selçuk Delikara, Murat Tarkan

Antrenör: İbrahim Koşutan

Çiğ Köftecim Genel Merkez: Önder Gökdemir, Erhan Cesur, Eser Balaban, Rasim Süha Sarı, Volkan Bakan, E.Emre Kibar, Faruk Kavakcı, Rüstem Baş, Fatih Kavakcı, Bedri Gel

Antrenör: Fatih Yener

Goller: Dk.9 Selçuk Delikara, Dk.12-17-49 Osman Atalay, Dk.24 Murat Tarkan, Dk.42 Ramazan Küçük, Dk.45 Tekin Yılmazkaya, Dk.50 Özgür Er (EKM Grup), Dk.15-43-50+1 Volkan Bakan, Dk.32-33 Rüstem Baş, Dk.35 Faruk Kavakcı, Dk.47 Eser Balaban (Çiğ Köftecim Genel Merkez)

ENZ

Kaynarca Duran Teknik: 4-Esmer AVM: 5

Hakem: Engin Bıçak

Kaynarca Duran Teknik: Yusuf Bozkurt, Tayfun Özbay, Ferit Şaşmaz, Nusret Türkmen, Ferit Şaşmaz, Emre Canol, Fikret Göbekçioğlu, Hüseyin Özbay, Halis Gün

Antrenör: Nusret Türkmen

Esmer AVM: Yusuf Uygun, Hüseyin Köse, Çetin Akpınar, Ahmet Kurt, Fatih Durmaz, Ali Yalçın Kaplan, Serkan Karagöz, Erdoğan Çakır, Erdem Demir, Can Dağlıoğlu

Antrenör: Hasan Tezer

Goller: Dk.6 Ali Yalçın Kaplan, Dk.12-16 Çetin Akpınar, Dk.20 Erdoğan Çakır, Dk.50 Ahmet Kurt (Esmer AVM), Dk.7 Halis Gün, Dk.20-31 Tayfun Özbay, Dk.23 Emre Canol (Kaynarca Duran Teknik)

Sarı Kartlar: Dk.18 Ferit Şaşmaz (Kaynarca Duran Teknik), Dk.19 Erdoğan Çakır (Esmer AVM)

Hunca Masterlar: 0-Oto Aydeniz: 3 (Hükmen)

NOT: Bu karşılaşma Hunca Masterlar takımının sahaya çıkmaması nedeniyle, Hakem Mehmet Çelik tarafından iptal edilmiştir. Müsabaka, Oto Aydeniz takımının 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescil edilmiştir.

Doruk Koleji: 5-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat: 5

Hakem: Tayfun Güz

Doruk Koleji: Erkan Aydoğan, Musa Avcı, Enis Tort, Fevzi Çolak, Mustafa Kolat, Doğan Konuklar, Melih Uzunözmen, İbrahim Türk

Antrenör: Namık Kemal Yılmaz

Sapanca Mustafa Mercan İnşaat: Hakan Nalbantoğlu, Volkan Yazıcı, Barış Özgenç, Ferhat Taner, Samet Kılıç, Erkan Çorbacıoğlu, Kadir Yıldırım, Fatih Ersoy, Hürol Hazer

Antrenör: Abdullah Bostancı

Goller: Dk.4-38 Fevzi Çolak, Dk.12-27 (Pen.) Mustafa Kolat, Dk.30 Enis Tort (Doruk Koleji), Dk.9-29-43 Kadir Yıldırım, Dk.40 Samet Kılıç, Dk.47 Erkan Çorbacıoğlu (Sapanca Mustafa Mercan İnşaat)

Sarı Kartlar: Dk.32 Ferhat Taner, Dk.33 Samet Kılıç (Sapanca Mustafa Mercan İnşaat), Dk.49 Fevzi Çolak (Doruk Koleji)

TURNUVA PROGRAMI

21 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Milli Eğitim-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Düzce Veteranlar-Suev İnşaat (Olgunlar)

Saat 21.30 Er Yapı-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar)

Saat 22.30 Ad Çit-Adaşen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Sude Gıda-Kocaali Demir Emlak (Olgunlar)

22 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Lezita Yıldırım Piliç (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 Toy Aydınlatma-BAİ Yapı (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Sakarya İz Reklam-Kocaeli Masterlar (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Remax Hür Gayrimenkul-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

23 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Has Traktör-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Doruk Koleji-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)

Saat 21.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Kocaali Çarşı (Gençler)

Saat 22.30 Akyazı Öztürkler Market-Milli Eğitim (Olgunlar)

Saat 23.30 Limandere Turan Fındık-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)

24 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Şanlı Apart-EKM Grup (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Eski Dostlar-Proda (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Hunca Masterlar-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)

Saat 22.30 Çiğ Köftecim Genel Merkez-Esmer AVM (Gençler)

Saat 23.30 Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar-Boshoku (Gençler)

25 Temmuz Salı

Saat 19.30 Gürdal Turizm-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kaynarca Duran Teknik-Doruk Koleji (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Milli Eğitim-Ada Çit (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 1837 Sapanca Balkaya Tekstil-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.30 Eski Reji-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar Kategorisi)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.